Hormonální jóga a zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 104 příspěvků 27.04.18 10:36
Hormonální joga x menstruace

Ahoj :mavam: je tu někdo, kdo má zkušenost s hormonální jógou? Začala jsem ji cvičit před dvěma týdny, obden. Zajímá mě, jestli u někoho z vás, vlivem jogy, došlo ke zpoždění ms? A jestli je tu někdo, kdo hj cvičí a vysadil při tom i hormonální léky. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Silver_Lining
Kecalka 142 příspěvků 27.04.18 11:17

Zacala jsem cvicit v unoru cca v pulce cyklu, ms to neovlivnilo:) dalsi cyklus jsem mela ovulaci o 3 dny drive nez bezne, takze ms by to posunulo na drivejsi termin. Akorat zadna ms nedosla, protoze jsem otehotnela:) ale chystam se s cvicenim pokracovat po tehotenstvi, takze me tez zajimaji zkusenosti, jestli to nekomu dokonce treba pomohlo od leku:)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama