Hormonální jóga a zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 105 příspěvků 27.04.18 10:36
Hormonální joga x menstruace

Ahoj :mavam: je tu někdo, kdo má zkušenost s hormonální jógou? Začala jsem ji cvičit před dvěma týdny, obden. Zajímá mě, jestli u někoho z vás, vlivem jogy, došlo ke zpoždění ms? A jestli je tu někdo, kdo hj cvičí a vysadil při tom i hormonální léky. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Silver_Lining
Kecalka 224 příspěvků 27.04.18 11:17

Zacala jsem cvicit v unoru cca v pulce cyklu, ms to neovlivnilo:) dalsi cyklus jsem mela ovulaci o 3 dny drive nez bezne, takze ms by to posunulo na drivejsi termin. Akorat zadna ms nedosla, protoze jsem otehotnela:) ale chystam se s cvicenim pokracovat po tehotenstvi, takze me tez zajimaji zkusenosti, jestli to nekomu dokonce treba pomohlo od leku:)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama