Hormonální jóga a zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 133 příspěvků 27.04.18 10:36
Hormonální joga x menstruace

Ahoj :mavam: je tu někdo, kdo má zkušenost s hormonální jógou? Začala jsem ji cvičit před dvěma týdny, obden. Zajímá mě, jestli u někoho z vás, vlivem jogy, došlo ke zpoždění ms? A jestli je tu někdo, kdo hj cvičí a vysadil při tom i hormonální léky. Díky :kytka:

Reakce:

Silver_Lining
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 27.04.18 11:17

Zacala jsem cvicit v unoru cca v pulce cyklu, ms to neovlivnilo:) dalsi cyklus jsem mela ovulaci o 3 dny drive nez bezne, takze ms by to posunulo na drivejsi termin. Akorat zadna ms nedosla, protoze jsem otehotnela:) ale chystam se s cvicenim pokracovat po tehotenstvi, takze me tez zajimaji zkusenosti, jestli to nekomu dokonce treba pomohlo od leku:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >