Hormonální jóga - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 21.12.17 18:43
Hormonální joga zkušenosti

Ahoj, jaké máte zkušenosti s hormonální jogou? Pomohla vám s něčím? Cvičili jste ji před/po těhotenství? Chodite na pravidelné cvičení nebo jste byli jen na dvoudenním kurzu?

Reklama

Reakce:

Černá vdova
Echt Kelišová 7969 příspěvků 21.12.17 19:54
@janickaIII píše:
Ahoj, jaké máte zkušenosti s hormonální jogou? Pomohla vám s něčím? Cvičili jste ji před/po těhotenství? Chodite na pravidelné cvičení nebo jste byli jen na dvoudenním kurzu?

Já mám za sebou měsíční kurz (4× dvouhodinovka) a cvičím ráno doma. Nedělám ale jógu kvůli otěhotnění.

Sanny84
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 21.12.17 20:16

@janickaIII já byla na dvoudenním kurzu. Během te doby se to krásne zvládneš naučit. Cvičila jsem par měsíců, k tehotenstvi to nevedlo, ale ani nemohlo, pomohla až laparka a zpruchodneni. Ale moji kamarádce pomohlo cvičení stoprocentně, byla v předčasným přechodu a díly cvičení se ji hormony srovnaly. Takže opravdu funguje, jen u někoho je holt jiný problém než hormonální.

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 21.12.17 21:15

Ja chodim na kurz, zatim nevim, neumim celou sestavu :). Kamaradka ma zrejme diky ni mimco. Mela rozhazene hormony, nepomohlo ani 3× IVF, po 4 mesicich pravidelneho cviceni kazdy den byla tehotna, bez hormonu. Verim, ze neni pro kazdeho a ne vsem pomuze. Ale kdyz nic, tak je to prijemne cviceni a pomaha i relaxovat a to je potreba :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama