Hormonální jóga - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janickaIII
Závislačka 2641 příspěvků 21.12.17 18:43
Hormonální joga zkušenosti

Ahoj, jaké máte zkušenosti s hormonální jogou? Pomohla vám s něčím? Cvičili jste ji před/po těhotenství? Chodite na pravidelné cvičení nebo jste byli jen na dvoudenním kurzu?

Reakce:
Černá vdova
Extra třída :D 10051 příspěvků 21.12.17 19:54
@janickaIII píše:
Ahoj, jaké máte zkušenosti s hormonální jogou? Pomohla vám s něčím? Cvičili jste ji před/po těhotenství? Chodite na pravidelné cvičení nebo jste byli jen na dvoudenním kurzu?

Já mám za sebou měsíční kurz (4× dvouhodinovka) a cvičím ráno doma. Nedělám ale jógu kvůli otěhotnění.

Sanny84
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 21.12.17 20:16

@janickaIII já byla na dvoudenním kurzu. Během te doby se to krásne zvládneš naučit. Cvičila jsem par měsíců, k tehotenstvi to nevedlo, ale ani nemohlo, pomohla až laparka a zpruchodneni. Ale moji kamarádce pomohlo cvičení stoprocentně, byla v předčasným přechodu a díly cvičení se ji hormony srovnaly. Takže opravdu funguje, jen u někoho je holt jiný problém než hormonální.

Kimiska1
Kecalka 170 příspěvků 21.12.17 21:15

Ja chodim na kurz, zatim nevim, neumim celou sestavu :). Kamaradka ma zrejme diky ni mimco. Mela rozhazene hormony, nepomohlo ani 3× IVF, po 4 mesicich pravidelneho cviceni kazdy den byla tehotna, bez hormonu. Verim, ze neni pro kazdeho a ne vsem pomuze. Ale kdyz nic, tak je to prijemne cviceni a pomaha i relaxovat a to je potreba :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >