Hormonální jógou k otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 09.05.19 14:21
Hormonální jógou k otěhotnění

Ahoj. Najde se některá, komu hormonální jóga pomohla k otěhotnění? Třeba někomu s pcos? Léčím se s pcos, štítnou žlázou. Za sebou samozřejmě spousta vyšetření, iui 3×, IVF 3×. Jinak za sebou hysteroskopie, průchodnost vejcovodů, AMH test, PCT test, imuno, genetika. Nikdy jsem neotěhotněla. Momentálně jsem přešla k jinému doktorovi a ten tím, že už IVF nechci, tak znovu zkouší clostilbegyt, tentokrát se sioforem. A pokud nebude dominantní folikul, tak navrhuje drilling ovarií. Teď už pár dní cvičím hormonální jógu a tak mne zajímá, zda někomu pomohla k otěhotnění? Cvičím samozřejmě po absolvování kurzu.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 14:54

@danaet ahoj, mě ano. měla jsem lehčí formu PCOS. Chodila jsem na kurz jednou týdně 3 měsíce. Samozřejmě jsem i jinak upravila životní styl atd., ale věřím, že to pomohlo podstatně. Otěhotněla jsem v 35 letech, přičemž od 15 let nepravidelná menstruace, cysty atd.

P4ja
Echt Kelišová 9115 příspěvků 09.05.19 15:03

Mně pomohla s nastartováním cyklu po vysazení, na PMS atd. Otěhotněla jsem v podstatě hned.. Teď pomáhá na laktaci a psychiku. U někoho jsou výsledky hned u jiného je potřeba delší dobu cvičit. A i kdyby nepomohla, ta jako cvičení je to fajn.

Držím palce :kytka:

iTýnka
Kecalka 332 příspěvků 09.05.19 15:03

Zatím jsem to neřešila, ale mé známé pomohla hormonálka společně s čajem od Mojžíšové k otěhotnění. Tak můžeš zkusit. Držím palečky, aby se povedlo! :hug:

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 09.05.19 15:05

Určitě to může jedině pomoci, ale fakt nemůžeš čekat, že se to zlepší po pár dnech. Bohužel tvoje autoimuntiní problémy jsou docela silné a můžou mít dost zásadní vliv na tvoji plodnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:27

Ahoj,
Mě také pomohla, cvičila jsem 1× týdne a doma denně Mojžíšovou.
7 let jsem se trápila a po hormonálce jsem otěhotněla za 5 měsíců. Držím pěsti.

danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 09.05.19 15:29

Dekuji vsem. Samozrejme bylinky od Mojzisove, gynex, emulips, kapky od Podhorne, inofolic atd. To uz mam vse za sebou. Nemelo to na mne vubec zaden efekt. Jedine nizkosacharidova strava pomaha. Ale ovulace bez leku zatim neni. Tak zkousim cvicit denne tu hormonalku a je mi jasne, ze i to bude na dyl nez zacne fungovat. Kazdopadne je pozitivni vedet, ze HJ pomaha.

elizcooper
Kecalka 418 příspěvků 13.05.19 10:53

@danaet: ahoj danaet, jak se máš?

danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 13.05.19 14:34

@elizcooper Ahojky. No cvicim hormonalku ostosest. A kdyz jsem se vyjadrila, ze dalsi IVF uz nechci, tak na mne zkousi metformin + clostilbegyt. Ale zatim 2 cykly bez odezvy, zaden folikul. Takze budu brat utrogestan a jak prijde ms tak posledni stimulka clostilem a kdyz opet nic, tak posupajdim na laparoskopii na drilling vajecniku. Coz bude cca v cervenci.

danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 13.05.19 14:47

@elizcooper A jak pokracujes ty? :-)

elizcooper
Kecalka 418 příspěvků 17.05.19 10:19

@danaet: ahoj, já vůbec nijak, vyprdla jsem se na všechno, asi budu hold mít jedináčka. Při práci a denním provozu vůbec nemám čas ani energii se věnovat „dalšímu početí“. Drilling vaječníků obnáší co, prosím tě? Hormonálku cvičíš sama nebo s instruktorkou?

danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 17.05.19 13:29

@elizcooper no popravde ja kdyz se odhlasovala z CAR a hlasila se na novou klasickou gyndu a ptali se mne co mam v planu dal, tak jsem rekla, ze nic. A oni na to, ze zkusime siofor + clostil a zkusime to prirozene. Zatim ale reakce po praskach zadna, takze pokud ani priste nic nebude, tak laparka & drilling. Jednak to omrknou uvnitr a pak narusi obal u vajecniku, coz byva u pcos ten hlavni problem a pak by se teoreticky mely lepe uvolnovat vajicka. Tak uvidime. Hormonalku nyni cvicim sama, ale kurz jsem samozrejme absolvovala, takze necvicim naslepo. Zabere mi to 30min denne.

Katkaty
Generální žvanilka 24399 příspěvků 20.05.19 19:55

Ahojky. Tak mám zrovna po víkendovém kurzu a dneska jsem cvičila poprvé sama doma. Tak jsem zvědavá. Poslední dobou mám cyklus nějaký krátký a jelikož jsem přestala měřit bt tak nevím kdy ovu přesně byla. Teď mám před ms tak jsem zvedava co a jak bude. Dneska mě teda bolí břicho jak bych to měla dostat co nejdřív ale nejspíš by to mělo být až v patek.

Máte někdo nějaké nové zkušenosti s HJT?

danaet
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 22.05.19 09:19

@Katkaty Ahoj. No zatim cvicim od 3.5. a byla jsem na kontrolni odbery a hormony se hezky upravily. Ale zda to je cvicenim nebo zda telo zacalo po dlouhe dobe reagovat na leky, to netusim. Ms bohuzel nevypozoruju, protoze mam brat utrogestan a ms po nem je jistota. Na kurzu jsem byla zrovna nestastne 2-3dc, takze porad jedu ten cyklus.

Váš příspěvek
Reklama