Hormonální profil - štítná žláza

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
177
24.8.21 16:20

@Helca83 Je pravda, ze poslední dobou mi vůbec nebylo dobře - únava, deprese, nechuť ke všemu, slabost - celkové taková nesvá, teď už alespoň vím proč, ale je mi z toho smutno. Vůbec nevím kde najít nějakého takového doktora. Jsem z Prahy ( poblíž Letňan)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
24.8.21 16:22

Šž má vliv na otěhotnění i udržení těhotenství i na plod, neni to prdeel. Než se ti hormony srovnání, chvilku to trvá, většinou se říká tak 3 měsíce. Obvolej si endokrinology v okolí, obvodak ti dá žádanku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
24.8.21 16:24
@Hvězda13 píše:
@Helca83 Je pravda, ze poslední dobou mi vůbec nebylo dobře - únava, deprese, nechuť ke všemu, slabost - celkové taková nesvá, teď už alespoň vím proč, ale je mi z toho smutno. Vůbec nevím kde najít nějakého takového doktora. Jsem z Prahy ( poblíž Letňan)

Jestli ti to pomůže, tak já chodím na IP pavlova do polikliniky. Taky jsem hledala po celé Praze, ve většině případech chtěli i zaplatit roční poplatek. To stejné mi teda nabízeli i na tom Ipáku, ale odmítla jsem, a nebyl problém. Krev se odebírá na stejném místě. A sono má doktorka přímo v ordinaci, což u předchozí nebylo, a musela jsem se ještě objednávat ma sono úplně někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
24.8.21 16:27

@Angry_birds mužů poprosit kontakt třeba do zprávy? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18528
24.8.21 16:28
@Angry_birds píše:
Jestli ti to pomůže, tak já chodím na IP pavlova do polikliniky. Taky jsem hledala po celé Praze, ve většině případech chtěli i zaplatit roční poplatek. To stejné mi teda nabízeli i na tom Ipáku, ale odmítla jsem, a nebyl problém. Krev se odebírá na stejném místě. A sono má doktorka přímo v ordinaci, což u předchozí nebylo, a musela jsem se ještě objednávat ma sono úplně někde jinde.
???
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
24.8.21 16:30
@cecetka píše: ???

Ano, to je dnes vcelku běžná situace -bohužel :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744

@Hvězda13 No vidíš, ted už aspoň víš ze to nebylo jen psychikou. Neboj, tohle není zdržení ale sakra důležitý krok ve vaši cestě za miminkem. Endokrinolog to relativně brzo srovná a budete mít lepší šance na úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744

@Angry_birds tak tohle jsem zažila jen na gynde, jinde ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
24.8.21 16:35

@Helca83
Jo gynda je v tomto profláklá.
Ale děje se to u více odborníků, u jednoho mi sestřička řekla, že pokud nemám trvalé bydliště v dané lokalitě, tak potom jedině zaplatit roční poplatek 500 kč. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
24.8.21 16:40

@Angry_birds vlastne mas pravdu, ještě to po mne chtěli na rehabce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18528
24.8.21 16:49

@Angry_birds To by me zajimalo, co by napsali na prijmovy doklad. Registracni poplatek? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
24.8.21 17:01
@cecetka píše:
@Angry_birds To by me zajimalo, co by napsali na prijmovy doklad. Registracni poplatek? :nevim:

Popravdě netuším, takovým doktorům se snažím vyhýbat. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.21 17:15

Holky kdy a proč vás na gynekologii vyšetřovali na štítnou žlázu?
Chceme miminko a žádné takové vyšetření mi Mudr. nedělá. Jen mi řekla že příští kontrola za rok nebo když se mi podaří otěhotnět, tak mám přijít. Nic víc, jsem z toho smutná, myslela jsem, že se dělá nějaké vyšetření navíc, jestli je vše OK, právě ta štítná žláza mi napadla. Je mi už 30+ a trochu se bojím moc to odkládat, kdyby nebylo něco v pořádku.
Ani krev mi tam nikdy nebrala.
A když tady čtu co to vše může znamenat. Měly jste třeba nějaké příznaky?

• Citovat
  • Nahlásit
1321
24.8.21 18:25
@Anonymní píše:
Chceme miminko a žádné takové vyšetření mi Mudr. nedělá. Jen mi řekla že příští kontrola za rok nebo když se mi podaří otěhotnět, tak mám přijít. Nic víc, jsem z toho smutná, myslela jsem, že se dělá nějaké vyšetření navíc, jestli je vše OK, právě ta štítná žláza mi napadla. Je mi už 30+ a trochu se bojím moc to odkládat, kdyby nebylo něco v pořádku.

Na gyndě mi brali krev při vstupní prohlídce, ale můj gynekolog ví, že mám problém se šž, a léčím se na endokrinologii. Jinak mi na to přišla obvoďačka z odběru krve. Celkově jsem se cítila dlouhodobě zle. Strašná únava, pořád jsem spala. Jedla jsem hodně sladký, abych měla nějakou energii, z čehož jsem taky nabrala. A byla mi pořád zima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
24.8.21 18:30
@Anonymní píše:

Mne na to přišli až v Gennetu kde jsme se snažili a věděli jsme ze má muž špatný spermiogram. Hned jsem si zařídila endokrinolozku a od té doby k ni chodím. Zpětně jsem si uvědomila, ze jsem měla nějaké příznaky nemoci (ale mám AI zanet, tedy trosku něco jiného než Ty), a ze jsem to musela mít už dávno, dobrých 10 let nejméne, ale ty příznaky byly takové, ze jsem si to nespojila s tímto (nespavost, nervozita, třes rukou, vadil mi chlad na krk, hodně se mi zhoršila pylova alergie a jednu dobu byly i spatne výsledky na cholesterol). Když zabraly léky, začala jsem se cítit mnohem lip, tak nějak správněji ve vlastním těle nebo jak to popsat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat