Hormonální profil v pořádku

108
11.3.21 07:32

Hormonální profil v pořádku

Ahoj, mám takový dotaz byla jsem na hormonálním profilu, výsledky mám v pořádku sdělila mi je sestra jen po telefonu, k doktorovi jdu až v dubnu, moc nevím ale co si můžu pod tím představit jestli tedy to znamená že mužu otěhotnět že tam nemám problém, nebo co to vlastně znamená, děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14141
11.3.21 08:00
@Kuky222 píše:
Ahoj, mám takový dotaz byla jsem na hormonálním profilu, výsledky mám v pořádku sdělila mi je sestra jen po telefonu, k doktorovi jdu až v dubnu, moc nevím ale co si můžu pod tím představit jestli tedy to znamená že mužu otěhotnět že tam nemám problém, nebo co to vlastně znamená, děkuji za odpověď :)

To znamena, ze hladinu hormonu v tele mas v norme. Cemu na tom nerozumis? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52923
11.3.21 08:17

Znamená to, že v oblasti vyšetřovaných hormonů jsi v pořádku. Nevyčteš z toho, zda máš v pořádku i všecky další nevyšetřované věci, problém není někde jinde nebo není problém vůbec žádný :nevim: Ale připomnělas mi jednoho revizního doktora z pojišťovny, co mu nestačilo černé na bílém „v normě“, ale dožadoval se vysvětlení „jak moc v normě“. V každém případě to není tak smrtelně vážné, abys kvůli tomu do dubna musela umřít zvědavostí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 09:42

Dělali mi to také a výsledek řekli: vše v pořádku. Jenže když se na výsledky podíval jiný doktor, hned viděl, že některé hladiny nejsou úplně ok (i když byly v „normě“) a hlavně z toho vyčetl moji nepravidelnou ovulaci, na kterou nikdo nehleděl a hned nás vrazili na IVF na základě jednoho hormonálního profilu bez dalších vyšetření! Nastavili navíc léky na ovulaci, které se mají brát v určité dny cyklu podle průměrné doby ovulace, jenže já když tu ovulaci mám třeba i o dva týdny později, tak teď nevím co si o tom myslet a co mám dělat :think:
Být tebou, tak si ty výsledky vyžádám a proberu je ještě s někým. Ale samozřejmě můžu být jen ojedinělý případ. Jinak to znamená, že hladiny hormonů máš v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat