Reklama

Hormonální složení těla v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 16.08.18 13:38
Hormonální složení těla v těhotenství

Ahoj holky, nevíte některá, jak je to se složením hormonů v těle v těhotenství, konkrétně ve 3. trimestru? Zajímá mě to proto, že poslední měsíc se mi vyčistila pleť, zpevnily nehty a vlasy, vlasy, se přestaly mastit, vyhladila se mi pokožka, odvodnilo tělo a naprosto zmizela celulitida. To se mi naposledy stalo v prvním těhotenství, jinak celý život bojuju s problematickou pletí, mastnými vlasy a celulitidou. Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká antikoncepce, která má obdobné složení jako tělo v těhotenství, takovou bych po porodu chtěla :-)

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 16.08.18 13:43
@Pucalkovic Amina píše:
Ahoj holky, nevíte některá, jak je to se složením hormonů v těle v těhotenství, konkrétně ve 3. trimestru? Zajímá mě to proto, že poslední měsíc se mi vyčistila pleť, zpevnily nehty a vlasy, vlasy, se přestaly mastit, vyhladila se mi pokožka, odvodnilo tělo a naprosto zmizela celulitida. To se mi naposledy stalo v prvním těhotenství, jinak celý život bojuju s problematickou pletí, mastnými vlasy a celulitidou. Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká antikoncepce, která má obdobné složení jako tělo v těhotenství, takovou bych po porodu chtěla :-)

Mně se vlasy taky nemastily v tětotenství, celkově jsem zkrásněla. Řekla bych, že jediná možnost je nové těhotenství. Umělé hormony nemůžou navodit tu radost a těšení se na miminko. A znám spoustu těhulí, co vypadaly spíš hůř jako těhotné. Takové unavené a bledé.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 16.08.18 13:50

@Russet Já v prvním i tomhle těhotenství byla ošklivá vždycky až do 3. trimestru. Pak 7. a 8. měsíc pravý opak. Takže ten stav bych ráda navodila uměle trvale :-)

nenivolnynick
Kecalka 462 příspěvků 16.08.18 14:22

Joo to bych taky rada :mrgreen: zatim jsem to vyresila tehotenstvim, tak do unora mam vyřešené :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama