Hormonální složení těla v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 16.08.18 13:38
Hormonální složení těla v těhotenství

Ahoj holky, nevíte některá, jak je to se složením hormonů v těle v těhotenství, konkrétně ve 3. trimestru? Zajímá mě to proto, že poslední měsíc se mi vyčistila pleť, zpevnily nehty a vlasy, vlasy, se přestaly mastit, vyhladila se mi pokožka, odvodnilo tělo a naprosto zmizela celulitida. To se mi naposledy stalo v prvním těhotenství, jinak celý život bojuju s problematickou pletí, mastnými vlasy a celulitidou. Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká antikoncepce, která má obdobné složení jako tělo v těhotenství, takovou bych po porodu chtěla :-)

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11717 příspěvků 16.08.18 13:43
@Pucalkovic Amina píše:
Ahoj holky, nevíte některá, jak je to se složením hormonů v těle v těhotenství, konkrétně ve 3. trimestru? Zajímá mě to proto, že poslední měsíc se mi vyčistila pleť, zpevnily nehty a vlasy, vlasy, se přestaly mastit, vyhladila se mi pokožka, odvodnilo tělo a naprosto zmizela celulitida. To se mi naposledy stalo v prvním těhotenství, jinak celý život bojuju s problematickou pletí, mastnými vlasy a celulitidou. Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká antikoncepce, která má obdobné složení jako tělo v těhotenství, takovou bych po porodu chtěla :-)

Mně se vlasy taky nemastily v tětotenství, celkově jsem zkrásněla. Řekla bych, že jediná možnost je nové těhotenství. Umělé hormony nemůžou navodit tu radost a těšení se na miminko. A znám spoustu těhulí, co vypadaly spíš hůř jako těhotné. Takové unavené a bledé.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 16.08.18 13:50

@Russet Já v prvním i tomhle těhotenství byla ošklivá vždycky až do 3. trimestru. Pak 7. a 8. měsíc pravý opak. Takže ten stav bych ráda navodila uměle trvale :-)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 14:22

Joo to bych taky rada :mrgreen: zatim jsem to vyresila tehotenstvim, tak do unora mam vyřešené :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >