Hormonální stimulace vajíček Gonal

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 20:02

Hormonální stimulace vajíček Gonal

Prosím, stimuluji Gonalem, celkově to nesnáším úplně nejlépe. První dávka mi udělala velmi zle, možná i psychika, píchnout si něco do břicha, pro mne nebylo jen tak, nyní mám křeče, necítím se nejlépe. Stimuluji skrze manželovu Azospermii, není jiná možnost, jak mít dítě. Já jsem zcela zdravá. A paradoxně nejsem vůbec fanda léku, antibiotik atd, takže hormonální léčbu vstřebávám i dost psychicky. Chci se zeptat, co jste dělaly po stimulaci, abyste daly dohromady tělo, podpořily jeho fungování po hormonalním zásahu. :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
23.10.21 20:43

Ahojky,

podle toho, co pises, je dost mozne, ze ti neni uplne nejlepe, prave protoze jsi to psychicky jeste neprijala a tim padem se brani i tvoje telo.

Rozumim ti, skoncila jsem stimulaci pred tydnem - neni to nic prijemneho. Mne teda pichal injekce pritel a myslim, ze mi to pomohlo i psychicky, ze na to nejsem uplne sama.

Uplne ti rozumim, taky vse lecim cesnekem a bylinkama a k dr temer nikdy. Ale ted se chystam na operaci a vajicka mam zmrazene jako pojistku :)

Moc ti drzim palce, at ti neni spatne a spolecne s partnerem to zvladnete! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
23.10.21 20:46

Popravdě, nedělalal jsem nic. Já teda po cyklu s Gonalem otěhotněla, takže pak jsem měla jiné starosti než nějakou očistu. A v těch cyklech, co to nevyšlo, mám pocit, že mě to semlelo daleko víc psychicky než fyzicky, tělo se z toho vzpamatovalo rychle. Ale já to brala vždycky jako velkou naději, že dostáváme šanci mít dítě, takže ač se taky jinak lékama rozhodně necpu po hrstech, tyhle jsem vítala, že mi můžou pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
23.10.21 21:33

Píchala jsem před odběrem a ještě několik dlouhých týdnů na ředění krve.
Taky jsem kolikrát plakala, ale večer mi to vždy píchal manžel. Přinesl injekci, pohladil, pokusil se co nejvíc bezbolestně a pak mě držel, když mě to třeba bolelo a měla jsem toho už dost.
A že to bolelo kolikrát :D teď už se tomu směju a v bříšku mi rejdí malý mlok.

Buď prostě optimistická, říkej si, že to zvládnete, nech si pomoct od manžela a klidně si i poplakej. Všechno to stojí za to. Já na začátku taky ten konec neviděla a teď si říkám, jak jsem byla hloupá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
23.10.21 22:04

Nedělala jsem nic a to jsem měla opravdu vysokou dávku. Tělo si s tím poradí nejlíp samo, věř, že má dost autoregulečních mechanismů, jak se zase uvést do normálního stavu. Spíš mám pocit, že všechny ty očistný kůry mu dělají medvědí službu. Dopřej si pestrou a zdravou stravu a optimální pitný režim a neřeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 11:09

Jestli se ti udělalo tak najednou špatně, tak je to psychikou.
Prostě místo toho abys myslela, jakej je to sajrajt a jak se budeš dávat dohromady potom, mysli na to, že to povede ke zdárnému výsledku.
U nás jsem v čudu já, tudíž jsem si musela píchat přes 400 jednotek a i přes malé množství vajíček jsem měla náběh na hyperstimulák.
Na nějakou očistu vůbec nemysli, to sis prostě píchla kvůli nějakému účinku a to, že chceš nějak pročistit tělo poté, je docela komická představa.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 13:41

Všem moc, moc díky!

Všechna vaše slova mně hodila do pohody. I to vědomí, že v tom prostě nejsem sama. Tady ty skupiny jsou dar! Mám kolem sebe super, úžasné lidi, ale hodně strádám, co se tyče společného sdílení s někým, kdo to zažívá. To je úplně o něčem jiném.

Pohybují se v Sociálních službách a často hledám klientům podpůrné skupiny. Je jich mnoho, ale zrovna skupina,,neplánovaného nerodičovstí,, není. Nebo alespoň jsem se snažila najít něco ve Zlínském kraji a nezdařilo se. Netvrdím, že je super se v tom dokola vrtat, ale sdílet s někým, kdo to moc dobře zná, je prostě super terapeutické. Třeba v budoucnu takové kruhy založím.

Děkuji všem za tolerantní a přátelský přístup. Trochu jsem se bála, že zde dostanu kázání, jak mám držet ústa a krok, a prostě zatnout zuby a píchat!

Asi každá z nás ví, jak dlouhý a rozmanitý proces to je. Před lety by mě nenapadlo, že se budu chovat v některých situacích tak, jak se chovám teď. Ale je to prostě nepředstavitelné dokud to nezažiješ!

Díky, díky, díky!!! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
713
24.10.21 18:49

Neboj se, dobře to dopadne. Držím ti palce! A jak říkám, klidně si poplakej, zanadávej si, postěžuj si, však to k tomu patří. Až ucítíš to miminko v bříšku, jako ho teď cítím já, tak tě přejdou všechny strasti, bolesti a ucítíš už jenom nefalšovanou radost. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat