Hormonální tělísko - krvácení, tampony, sex

5
28.8.21 16:43

Hormonální tělísko - krvácení, tampony, sex

Ahoj, hledám si info o nitroděložních tělískách, jaké máte zkušenosti s hormonálními? Podle netu se s nehormonálními krvácí víc a déle, s těmi s hormony zase slabě nebo už vůbec. Navíc se prý špiní pár měsíců po zavedení - jejda.
Takže 1. Jak je to s krvácením
2. Kdyby bylo silné, jde použít tampon?
3. Nemůže se to nějak hnout nebo poškodit při :mrgreen: divokým :mrgreen: sexu?

Budu ráda za ospovědi, díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25404
28.8.21 17:30

Měla jsem nehormonální tělísko a krvácela jsem hodně. Jako další jsem zvolila hormonální. Špinila jsem chvíli, nic extrémního a nyní mám MS jestli se tomu tak dá říct jednou za 2-3 měsíce a většinou stylem, že stačí intimka na 3 nejsilnější dny.
Tampony by se při tělísku používat neměly, hrozí zamotání vláken a vytažení. Sex omezený není co vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.8.21 17:42

Tělísko kyleena

Zdravím všechny dámy,
můj dotaz je ohledně tělíska Kyleena. Ve středu mi ho dr. zavadela, už to samo byla velmi nepříjemná procedura, ale zajímalo by mě, zda-li je normální, že mám stále velké bolesti v podbřišku, jako při menses a bez tlumících léků bych vůbec nebyla schopna fungovat. Prý by se tělísko mělo do měsíce usadit, může to s tím souviset?. Měla některá z vas stejný problém a bylo to nakonec v pořádku? Nutno říci, že jsem nerodila, tak jestli to není kvůli tomu. Celkově mám akorát strach, že to bude muset zase ven… díky za případnou odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25404
28.8.21 18:19
@WerKuna píše:
Zdravím všechny dámy,
můj dotaz je ohledně tělíska Kyleena. Ve středu mi ho dr. zavadela, už to samo byla velmi nepříjemná procedura, ale zajímalo by mě, zda-li je normální, že mám stále velké bolesti v podbřišku, jako při menses a bez tlumících léků bych vůbec nebyla schopna fungovat. Prý by se tělísko mělo do měsíce usadit, může to s tím souviset?. Měla některá z vas stejný problém a bylo to nakonec v pořádku? Nutno říci, že jsem nerodila, tak jestli to není kvůli tomu. Celkově mám akorát strach, že to bude muset zase ven… díky za případnou odpověď

Já mám hodně posunutý práh bolesti, ale ani u jednoho tělíska jsem nepotřebovala léky. Být tebou, tak dojdu za doktorkou. Není normální, aby tě bolelo takto břicho. Já jsem cítila trošku bolest při zavádění. Pak chvíli jako, že se něco dělo, ale do hodiny pohoda jen špinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat