Hormonální tělísko Levosert

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Miksinka
3.8.16 23:15

Holky, které máte Levosert zaváděný letos, kolik jste platily? Mě dal dr. na výběr mezi Mirenou za 6500 Kč a Levosertem za 5000 Kč. Přijde mi to dost oproti cenám, co tu psaly holky a taky mi tvrdil, že je na 5 let, ne na 3 roky :think:.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4.8.16 08:57
@Miksinka píše:
Holky, které máte Levosert zaváděný letos, kolik jste platily? Mě dal dr. na výběr mezi Mirenou za 6500 Kč a Levosertem za 5000 Kč. Přijde mi to dost oproti cenám, co tu psaly holky a taky mi tvrdil, že je na 5 let, ne na 3 roky :think:.

Me taky dr říká, ze je na 5 let a všude píšou 3 roky.. No a já ho mam teda rok a vyšlo to na nějakých 3,5 tisíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
4.8.16 10:05

@Miksinka ja ho mam na 5 let a stal 5000. Driv byl jen na 3 roky, ale v posledni dobe ho vylepsili a je na tech 5 let stejne jako mirena. Proto je i drazsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
4.8.16 10:09

Ahoj, telisko mam necely dva mesice, platila jsem 4500 a dr.taky rikal, ze je na pet let, i kdyz v letaku pisou na tri roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
7.8.16 07:26

Já jsem na něm byla koncem června a platila jsem 3700, prý na 5 let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.8.16 22:41

Ja ho mam mesic, na 3 roky za 4500,–. Tyden po zavedeni jsem zacala spinit ted uz slabe krvacim. Jak jste to mely vy? Kdy ustalo krvaceni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
8.8.16 12:27

@lubypo ahoj,tyden po zavedeni jsem take zacla spinit, trvalo to cca mesic, nekdy mene, nekdy vice az bych rekla slabounke krvaceni.Ted ve ctvrtek jdu na kontrolu, zda je vse tam, jak ma byt.Jen bych asi potrebovala zastrihnout ty konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.8.16 23:14

Ja du k Mudr az v zari, tak snad budu do te doby bez krvaceni… :?…dam vedet ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.8.16 10:19

Ahoj holky, mám uplne to samé. Měsíc po zavedení levosertu stále spinim az slabe krvacim. Už mám strach, tam není něco v pořádku. Dejte vědět, jak jste dopadli u dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.8.16 14:44

Já to mela tak 9 měsíců. Špinila jsem a slabe krvacela cca 5 týdnů v kuse, pak 14 dni pauza a tak furt dokola. Měla jsem maličkou cystu. Bylo to tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.9.16 21:40

kila navíc

Holky, tak mám levo také., ale jak je hormonální, bojím se že po ní priberu. Stalo se to nějaké z vás? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
11.9.16 06:24

Nestalo. Nepribrala jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Miksinka
11.9.16 08:37

Já si myslím, že tím, že ty hormony působí přímo v místě a nejdou přes zažívací ústrojí, tak snad pribrani nehrozí.
Teď ve středu jdu na zavedení. Celkem z toho mám vítr :oops:. Ale větší vítr mám z třetího prcka :D. Uklidnete mě, že to nic není :D ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
16283
11.9.16 08:47
@Miksinka píše:
Já si myslím, že tím, že ty hormony působí přímo v místě a nejdou přes zažívací ústrojí, tak snad pribrani nehrozí.
Teď ve středu jdu na zavedení. Celkem z toho mám vítr :oops:. Ale větší vítr mám z třetího prcka :D. Uklidnete mě, že to nic není :D ;)

proboha proč pořád taková panika. jedna tady jednou napíše, že přibrala a už se to táhne několik let… Já jsem před levosertem měla 5 let mirenu a váha se mi hnula jen díky pojídání dortíků po obědě ;-) (ale já měla vždycky spíš podváhu, takže mě to nevadí) To tělísko na to nemělo fakt žádný vliv. Spíš hledejte příčinu ve změně stravování než v antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
21.9.16 12:55

Levosert mam od cervna a uz mam další kila dole, takže za me-netloustne se. A zavedeni celkem dost nepříjemné, ale ted uz je to fajn-zadne pomýšlení na pilule me netrapi, MS take zatim žadna, uvidime až dokojim úplně. Jeste me napada (vim, že už se to tu probíralo)-v pribalaku je napsano na 3 roky, doktor říkal na 5 let, tak co je pravda? Zapomnela jsem se ho zeptat pri kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat