Hormonální tělísko Levosert

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Miksinka
21.9.16 13:06

@mikacka mě to dr. vysvětloval tak, že je sice psané na 3 roky, ale díky revizím se potvrzuje, že to může být ponecháno i těch pět let, v příbaláku je: na 3 roky nebo dokud není tělísko vyjmuto.

Já ho mám od minulé středy a na aplikaci bylo nejhorší to „přichycení“ čípku, ale pak už jsem nic necítila, ale tak jsem se sama vystresovala, že jsem chvíli po aplikaci málem omdlela :mrgreen: (mám nízký tlak) zamotala se mi hlava, mžitky a tak, tak mě radši položili :lol: Jak jsem říkala, zubař je horší :-D

Jinak pořád špiním, tak snad to brzy zmizí. Je skvělý, že nemusím myslet na tabletky a pokud už se nedostaví žádná MS, tak to bude taky boží :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
21.9.16 16:35

Ne, zavádění nebolí. Je to nepříjemné, to ano. Me teda ještě dr rovnala dělohu, samotné zavádění jsem skoro necítila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.16 19:41

@Miksinka
Já mám tělíčko měsíc. Stále krvácím, pobolívá me podbrisek. Tyden beru dvoje prášky na zastavení krvácení, ale žádná zmena :,(
Stalo me 3200kc. Ono se platí za zavedení??
Minerva v Pelhřimově stojí 5000kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.16 19:42

Jo a 3 doktoři říkali že je na 5 let. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6721
20.12.16 20:45

Obnovuji - jaké jsou vaše následující zkušenosti s tělískem, co ho máte už déle?

já zavedeno dneska. taky říkal doktor, že na pět let, cena 5000,–. Zavádění nepříjemné přichycení čípku (ale nebolelo) a samotné zavedení cca pět vteřin v pohodě, bez bolesti, ani ted to nebolí. chvíli po zavedení tupábolest, jak první den menstruace, ale do půl hodky ok.
akrát tam píšou vyšší výskyt cyst, které jsem mívala i bez tělíska, tak jsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
20.12.16 21:14
@PavlaHr píše:
Obnovuji - jaké jsou vaše následující zkušenosti s tělískem, co ho máte už déle?já zavedeno dneska. taky říkal doktor, že na pět let, cena 5000,–. Zavádění nepříjemné přichycení čípku (ale nebolelo) a samotné zavedení cca pět vteřin v pohodě, bez bolesti, ani ted to nebolí. chvíli po zavedení tupábolest, jak první den menstruace, ale do půl hodky ok.
akrát tam píšou vyšší výskyt cyst, které jsem mívala i bez tělíska, tak jsem zvědavá.

Ahoj, tělísko mam cca pul roku a bez problémů. Po zavedení jsem pár týdnů spinila, pak po měsíci kontrola, nechala jsem si tam zatřihnout konce, páč je manžel cítil a do teď vše v pořádku. MS zatím žádnou nemam, ani špinění neproběhlo, ale zatím ještě trochu kojím, i když už jen tak sporadicky. S cystama nemám zkušenost a ani jsem na ně nikdy netrpěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
21.12.16 00:09

Měla jsem tělísko rok a nechala jsem si ho vyndat. Začali se mi dělat cysty a Tak tak že mě chtěli operovat vel 6× 5 cm, nakonec praskla. A pak ještě nějaká malá. Do toho jsem při styku cítila křeče a bolest v podbřišku při určitých polohách a to tak že to bylo hrozné. Ale tělísko bylo na svém místě. A v neposlední řadě jsem přibrala 6 kg po vyndání během měsíce 3 dole. A horší pleť.
No vydržela jsem to rok a už nikdy více. Po vyndání cysty zmizely, od té doby ani jedna a bolest též, pleť v pohodě a váha šla první měsíc dolů o 3 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.1.17 18:38

Jako první jsem měla zavedenou Mirenu, u které jsem na začátku asi 3 měsíce celkem silně krvácela, ale pak už jsem měla zcela klid. Dneska jsem vytahovala po 7 letech a možná by ještě chvíli vydržela. Místo ní mi nabídla doktorka Levosert, tak jsem zkusila. Taky mi tvrdila, že je na 5 let a platila jsem rovných 5 tis., dostala jsem k němu ale lístek s nějakým certifikačním nebo evidenčním číslem, ke kterému mi řekla, že je to pro mou kontrolu, že tělísko je originál a pravé, protože prý i v lékárnách jsou v nabídce neoriginální tělíska a právě za levnější cenu, tak možná proto ty rozdíly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
6.1.17 19:23

Mám od června a zatím vše v naprostém pořádku - kojím, ms ani špinění nic, nic mě nebolí, řekla bych že ok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.1.17 21:59

Tak jdu s echem po cca pul roce noseni je vse ok. Obcas ho citim, ale minimalne a nicemu to nevadi. Krvaceni ustalo po par tydnech od zavedeni a ted se objevi slabe spineni tak 1× do mesice cca 2 dny…jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
24.1.17 08:25

Tak ja se taky přidám s echem. Telisko mam asi od cervna 2016 (porod konec brezna 2016).Kojim, ale uz jen 3× denne a minule utery se dostavila MS. Tedy predpokladam, ze to byla MS.Byla velice slaba, oproti tomu, co jsem byvala zvykla, ale trvala stejne. Telisko necitim vubec, ani manzel uz. Musela jsem si nechat zastrihnout konecky. Pred 14 dni na UTZ byla tam kde ma byt. Za me tedy zatim taky spokojenost. Bonus by byl kdyby MS vymizela uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
23.2.17 15:47

Co zvlhčení a libido?

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala vás zkušenějších, co už nějakou dobu máte ať už Mirenu nebo Levosert 1)měli jste s pilulema problém s přirozeným zvlhčením při styku, jestli tenhle problém dělají i tahle hormonální tělíska?
Moc mě to zajímá, sex s práškama je hrozný, jsem suchá jak treska ani s gelem to nestojí za nic. Pořád hledám správnou polohu a není to zkrátka ono, kolikrát je odřený i manža.
Zato bez prášků je to úplně o něčem jiném, ale máme už dvě děti, tak něčím se musím chránit. 2)cítíte, že by tělísko mělo vliv na libido? S práškama jsem chuť přestala mít
Prosím, řekněte jak to máte? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
23.2.17 16:46

Asi neporadim, s vlhkostí ani s chutí jsem neměla problém ani při prascich, ani při telisku. Dost jsem ale četla, že s teliskem je to lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
12.3.17 18:21

Ahoj HOlky… prosím o radu.. od začatku listopadu mam zavedenou Levosert.. a od te doby pořad špinim, střídavě krvacím.. třeba 2 dny nic a pak třeba tyden něco a takhle pořad dokola.. nic mě nebolí.. všechno v pohodě.. jenom tohle.. a dost mě i partnera to štve.. :( když už nekrvacim a s parterem se milujem tak začnu pak zase hned krvacet.. šíleny.. myslíte že se tělísko ma vynadat..? nebo že se to ještě srovna..? Jsem objednana na 13.4 na gyndu.. dřív nema místo.. tak musím ještě čekat.. :( měli jste jste to taky někdo prosím..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16263
12.3.17 18:31

@Sofieee já jsem tohle měla s mirenou. Kup si ascorutin, ono se to srovná. Je škoda to vyndavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat