Hormonální tělísko Levosert

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
377
12.3.17 18:50

@nozu Jo..? a jak dlouho ste to takhle měla..? :).. právě hrozně se mi nechce to vyndavat, za 4 měsíce mame svatbu a chceme k moři a nechci se tím už dale zatěžovat.. :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
12.3.17 19:01

@Sofieee už je to dlouho, ale myslím, že půl roku se to rovnalo určitě, možná ještě trochu déle. Já jsem si právě tehdy taky už zoufala, že mě to pořád otravuje. Doktor mi poradil ten Ascorutin a během chvilky se to srovnalo. Bohužel jsem v tom nízkém procentu uživatelek, kterým menstruace s tímto tělískem nevymizí. Ale to není tak obtěžující jako trvalé špinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
12.3.17 19:07

@nozu no tak jste mě alespoň trochu uklidnila a dala naději.. ???? já přesně věděla že já budu ta který něco bude.. prý mě smůle.. klasika.. tak doufám že tu menstruaci nebudu mít..By bylo naprd kdyby mě přepadla zrovna na svatební cestě nebo na svatbě.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
24.3.17 13:35

@nozu tak Ascorutin nepomohl.. :,( chvilku se to zlepšilo ale po týdnu zase krvácím a spinik tak se obávám že opravdu mi ho budou muset vyndat :roll: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5730
24.3.17 15:52
@Sofieee píše:
@nozu tak Ascorutin nepomohl.. :,( chvilku se to zlepšilo ale po týdnu zase krvácím a spinik tak se obávám že opravdu mi ho budou muset vyndat :roll: :,(

Jak dlouho ho máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
24.3.17 17:04

@Sofieee zkus to ještě probrat s doktorem a uvidíš, jestli něco nedoporučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.3.17 20:17

Ahoj ja nemam moc dobre zkusenosti s timto teliskem. V kvetnu to bude rok co ho mam a od te doby jsem mela MS + spineni skoro cele mesice, pred cca 3 mesici mi zacaly bolesti v podbrisku dr mi dal antibiotika + cipky… PO mesici a pul zacali drsne bolesti v podbrisku az jsem zkoncila v nemocnici se zanetem! Tmi rekli, ze to bylo teliskem ze by na nic necekali a vyndali mi ho. (Protoze me operoval chirurg tak mi telisko nevyndali), pri kontrole u gynekologa pry ten zanet nezpusobilo telisko :zed: Tak komu verit? No Jsme temer 3 tydny po operaci a dnes zacaly opet bolesti, takze zitra budu trvat na tom vytahnuti :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
10.4.17 12:07

Ahoj holky, prosim poradte. V patek me pustili z nemocnice, byla jsem na kyretazi. Doktorka v nenocnici mi ultrazvukem zjistila polyp, nakonec tam nebyl :roll: mela jsem abnormálne vysokou děložní sliznici. Ted musim cekat na vysledky hystologie. Ta doktorka, co zjistila ten údajný polyp, me napsala do zpravy tolik nesrovnalosti, i kdyz jsem ji to diktovala :roll: HA brát nesmim a ona me furt tlacila do teliska nehormonalniho. Jaké mate prosim zkušenosti? Ja měla kroužky, na 3 mesice staly 1400,– ale po měsíci letely, mela jsem z toho silene záněty. Jake mate prosim zkušenosti s teliskem? Bojím se, moc se mi neho nechce :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.17 15:31

Holky já budu mít Levosert v létě už dva roky a musím říct že jsem neměla vůbec žádné potíže. naopak mi už skoro vymizela MS takže paráda. :potlesk: Jedine co tak zavádění bolelo a ten den jsem prolezela v posteli, spinila jsem cca 2tydny po tom.

• Citovat
  • Nahlásit
240
5.5.17 22:36

Ahoj. :kytka: Tak v září to budou dva roky s tělískem :pankac: a paráda, spokojenost. Menstruaci jsem neměla skoro vůbec (jednou za čtvrt roku třídenní špinění) až od prosince… kdy jsem toho měla dost..v práci, doma a tak se to odrazilo a já začala lítat po lékařích - bolest krční páteře, vrátil se mi atopák… a začala jsem to mít co měsíc sice málo ale jo :zed: no a když jsem byla na gyndě pan doktor se mě jako první zeptal, jestli nejsem ve stresu… že je to stresem a že to tak bývá. 8o tak bacha na to 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
20.7.17 13:13

LEVOSERT

Prosím, kdo máte zkušenosti s tímto tělískem Levosert, jak jste spokojené - začátky s tělískem i postupem času, budu ráda za každé info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
20.7.17 13:54

Mám cca 6.měsíců a jsem max spokojená. Žádná ms, max 1 den špinění… a to za dobu co tělísko mám asi 2×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
21.7.17 09:14

Mám tělísko rok a bez problémů. Teď do toho už cca dva měsíce ani nekojim a MS žádná, maximálně nějaké to špinění jednodenní jak popisuje @todule výše. Za mě spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.17 14:44

Taky ho zvažuju ale při silné ms se do toho bojím jít. Měla jste některá silnou ms a po zavedení jste po těm 6 měsících krvácení bez ms a v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
193
14.9.17 09:51

Ahoj, ozivuji diskusi.

Telisko mam ctvrt roku a od jeho zavedeni bylo jenom par dni, kdy jsem opravdu byla cista, nespinila nebo nekrvacela. Par tydnu po zavedeni se mi zvetsila prsa, zacinam byt podrazdena, neprijemna (hlavne na chudaka manzela), ted se mi zacina i dost delat akne (nejenom, ze to blbe vypada, ale ono to i dost boli). Samozrejme to s teliskem nemusi souviset, ale po praskach HA jsem byla taky vzdycky neprijemna.

A proto se chci zeptat, mela jste nektera taky takove problemy a pak si to sedlo? Krvaceni a spineni je neprijemne, ale to bych klidne jeste par mesicu vydrzela, ale akne a nalady ve svem pripade povazuju za hodne zavazne. Jsem uz dost rozhodnuta, ze pujde ven, ale pak teda uz nevim, jak se chranit (jsem alergicka na latex).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat