Hormonální tělísko Mirena - cena?

256
12.2.16 13:39

Hormonální tělísko Mirena ...cena?

Ahojky,
uvažuji o hormonální antikoncepci Mirena. Chtěla bych vedět jaka je aktuální cena.
Děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2745
12.2.16 13:52

Cena je různá- záleží zda si tělísko koupíte sama, nebo kupuje lékař, každý lékař má svůj ceník- co se týče zavedení. Obecně bývá cena kolem 5- 6 tisíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5849
12.2.16 14:04

Před 2 roky jsem platila tuším kolem 5500,–. Přesně už nevím. Můj gyndr mi dal recept a já si ji objednala u nás v lékarně. Za zavedení jsem neplatila nic. Já navíc měnila starou (po 5 letech) za novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.16 14:18

V roce 2O14 mě stálo 62OO a bylo tam započítané i zavedení. Jsem spokojená. Menstruaci mám tak 2× do roka, ale na začátku jsem krvácela dva měsíce. Hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
12.2.16 14:45

Já v prosinci platila 5500,–. Snáším ji zatím skvěle. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
12.2.16 14:48

U mojí doktorky 5400 tuším i se zavedením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1312
12.2.16 15:30
@Madel píše:
Já v prosinci platila 5500,–. Snáším ji zatím skvěle. :-)

to ti zavidim…ja blbec jsem vlezla na net diskuze a kdyz jsem si precetla to hafo prispevku zenskejch s problemama s mirenou spojenych, tak jsem to vzdala…doktorka me do ni lanarila kvuli silnej menstruaci a myomkum v deloze…porad vaham, ja nebrala nikdy v zivote hormony, antiko nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
12.2.16 15:34

Dekuju tak uvidím jak dopadnu u doktora :) snad mě poradí něco dobrého :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5849
12.2.16 15:52

@lajovka Mám už druhou a bez problémů. Hormony působí jen lokálně, sedí dobře, nemám menzes ani PMS, chuť na sex není rozhodně menší než před Mirenou :oops: 8) - jak už jsou děti větší, tak snad i větší než v předchozích letech :oops: :mrgreen: Ale každé Mirena nemusí sednout, to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.16 22:59

Ahoj holky, i já měla Mirenu, 2× za sebou a naprostá bomba!!! Vůbec jsem neměla MS a s tím spojené problémy. Za mě super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
18.1.17 14:35

Tak ted jsem obvolavala lekarny a ceny maji od 4.100 do 4.400 (6 lekaren v Ostrave). Pak jsem volala na svou gyndu Silecia Medical v Ostrave a tam mi rekli, ze u nich stoji 6.800 plus zavedeni 400. Tak jsem rekla at me obedna k Dr.ze si necham napsat recept a koupim sama levneji. :roll: to uz je mazec jak z lidi tahaji penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
27.1.17 07:59

Silesia Medical v Ostrave - Porube. Vcera me  pan doktor Ichnovsky prekvapil. A to tak, ze kdyz jsem si sla vyzvednout recept na Mirenu, tak na recepci nebyl, ze si mam pockat. Za chvili prisel pan doktor Ichnovsky se slovy tak to jste vy pro ten recept? Nasadil arogantni, nastvany vyraz a rika: Tak pojdte dal. Nasledovala jsem ho do ordinace, kde se me ptal proc chci recept, jestli to mam nekde jako levneji? A ja, ze ano. Ze v lekarne prodavaji za 4.100 Kc, tudiz mnohem levneji (nez u nich za 6.800 Kc) a on evidentne popuden mi rika, ze stejne jeste zaplatim za zakrok 2.800 Kc. A ja, ze sestricka mi do tel. rikala 400 Kc. On, ze to urcite ne, ze to neni jen tak nejaky zakrok a ja, ze 2.800 Kc je opravdu drahe, ze v nemocnici to delaji zadarmo. A on rozcarovan, tak at si jdu do nemocnice  a ja, ze tam taky jdu. A on tak at uz rovnou zustanu chodit jen tam. A ja, ze o tom taky prave uvazuju a podala jsem mu ruku. On mi take podal ruku, druhou pak i recept, rozloucili jsme se a ja spokojene s vedomim usetrenych 5.500 Kc odesla. V nemocnici me vzali bez cekani ihned. Zavedeni behem chvilky v ordinaci, bez bolestne a doted nic nepocituju. Navic mi lekar rekl, kdyz jsem se ptala, z obavy o ten „zakrok“ (jak rikal p. Ichnovsky), ze zavedeni by zvladlo i male dite, at jsem uplne v klidu, neni z ceho mit obavy. A opravdu to tak bylo. Tak jen tak no..jsem se chtela podelit o zkusenost. Treba nekdo jako ja pred touto zkusenosti, nevi, ze nemusi platit Ichnovskemu na Silesii jak mourovaty, aby dostal co potrebuje. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 20:07

@verisa Ahojky, prosím, mohla bys mi napsat, ve které nemocnici jsi nakonec byla? Tedy jak to proběhlo, jestli jsi musela změnit gynekologa? Taky chodím na gyndu na Silesii, Mirenu mám skoro 5 let, resp. za 2 měsíce bych si ji měla nechat vyměnit a taky doma zrovna řešíme jak to zaplatit, manžel je už pár měsíců na nemocenské, tak je to teď fakt problém. Moc děkuji!! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
20.2.17 18:26

Tak jsem si dnes taky zjišťovala cenu u svého gyn. a bylo mi řečeno 6000,–. Když jsem řekla, že v lékarně stojí přes 4000,–, sestra mi řekla, že zavedení stojí 1500,–. hcete říct, že když zajdu do nemocnice, že tam mi ho zavedou? Ale recept mi musí dát můj doktor, že? No to nevím. On to tělísko má totiž u sebe a recepty na ně nepíše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5063
28.2.17 22:14

Ahoj já si teď sehnala mirenu ve vítkovicích naproti kostela je lékárna kde mají každou středu slevu na hormonální preparáty a platila jsem myslím 3760,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama