Hormony po porodu

Anonymní
3.9.11 15:08

Hormony po porodu

ahoj
jsem 7měsicu po porodu a mam pocit,že semnou pořád cvičí hormony jak fyzicky tak psychicky.Navaly horka v zápětí zima,unavená,malatná,výkyvy nálad spíš deprese ,lítá mi krevní tlak no prostě hruza měl to někdo podobně a srovnáse to???nebo mam zajit n agyndu at mi udělá hormonální profil???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3273
3.9.11 15:09

je možný že ti blbne štítná žláza - mrkni na net ma příznaky.Máš je jak vyšitý :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
3.9.11 15:11

mám obdobné příznaky a mám problémy se štítnou žlázou, takže bych doporučovala se tím zabývat přesně jak píše jitkabokule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.9.11 15:12

taky mě to už napadlo :think: musím stím na endokrinologii nebo stačí gyndař? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.9.11 15:13

přírodní produkty nemám tedy zkoušet jako jemateří kašička apod?

• Nahlásit
  • Citovat
3273
3.9.11 15:19

de mne stačí zajít k obvoďákovi,on ti vezme krev a když něco najde pošle tě kam bude zapotřebí.
Mi takhle blbla štítná žláza po obou porodech.Dostala jsem od internisty léky které se můžou při kojení ale zároveň mne upozornil že budu mít míň mlíka.Do půl roku bylo vše ok.Sice jsem postupně kojit přestala ale štítná se srovnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
3.9.11 15:20

endokrinologie by podle mne byla lepší (alespoň já s ní mám lepší zkušenosti); hormonální profil ti mohou udělat tam i tam; štítnici ti zkontrolují a případné sono udělají na endokrinologii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
3.9.11 15:21
obvoďáci dělají většinou jen základní testy, které nemusí být úplně vypovídající…
jitkabokule píše:
de mne stačí zajít k obvoďákovi,on ti vezme krev a když něco najde pošle tě kam bude zapotřebí.
Mi takhle blbla štítná žláza po obou porodech.Dostala jsem od internisty léky které se můžou při kojení ale zároveň mne upozornil že budu mít míň mlíka.Do půl roku bylo vše ok.Sice jsem postupně kojit přestala ale štítná se srovnala.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.9.11 15:23

u obvodká jsem byla podle něj vše ok :think: ,ale to potřebuji žádanku co?

• Nahlásit
  • Citovat
170
3.9.11 15:26

mne vzali na endokrinologii i bez zadanky, ale stalo to trosku snahy, abych se procpala tam, kam jsem chtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.9.11 15:27

a nějaký typ na endokrinologii v Brně?

• Nahlásit
  • Citovat
3273
3.9.11 17:32
erol píše:
endokrinologie by podle mne byla lepší (alespoň já s ní mám lepší zkušenosti); hormonální profil ti mohou udělat tam i tam; štítnici ti zkontrolují a případné sono udělají na endokrinologii

Erol - určo by byla lepší,ale u nás endo není,dojíždí internista takže nás posílají tam.Taky dobrý že? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
3.9.11 17:40
no to teda je…
jitkabokule píše:
erol píše:
Erol - určo by byla lepší,ale u nás endo není,dojíždí internista takže nás posílají tam.Taky dobrý že? :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.16 14:51

Změna hladiny hormonů

Ahoj holky, prosím nemá některá z vás zkušenost s tím, že by se jí po porodu nějakým způsobem změnila hladina hormonů a nedělala jí najednou dobře antikoncepce? Rodila jsem před dvěma lety a první rok po porodu jsem nebrala HA. Celou dobu jsem byla vyrovnaný člověk :) Od té doby, co mi doktorka znovu napsala HA (stejnou jako jsem brala dříve) mám stále bolesti hlavy, je mi divně od žaludku, mám hrozně výkyvy nálad. Někdy se celý den směju a jindy kvůli všemu brečím. Miluju svou rodinu, ale někdy myslím na to, že bych se rozvedla a děti nechala manželovi. Jsem z toho zoufalá, ale jsem bohužel ten typ člověka, kterému je trapné takové věci řešit osobně…tak pořád odkládám návštěvu lékaře :/ Bojím se, že nakonec nebude kvůli antikoncepci a bude ze mě případ pro psychiatra…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama