Hormony štěstí v šestinedělí

Anonymní
4.1.20 22:44

Hormony stesti v sestinedeli

Ahoj damy. Ja jsem asi divna nebo je to normalni? Mam tritydenni mimino. Jsem z neho uplne paf :). Furt se na nej musim divat, rozplyvam se nad nim 24 hodin, porad me to nepreslo. Se bojim ze diky tomu bude rozmazlene, prijdu si premiru uzkostliva (neustale mu saham na krk, ruce, zda neni moc chladny, porad ho hladim a tak). Uz ted smrade nechce spat v postylce protoze ho beru porad k sobe ????. Je to normalni? Prejde to? Nemuzu si pomoct, je tak uuuuzasny :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2306
4.1.20 22:46

Užívej si to, však te to taky přejde :) a budeš chtít mít i svůj klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
4.1.20 22:51

Neboj, až se Ti za dva roky v období vzdoru bude vřeštící válet uprostřed krámu a bude kopat rukama a nohama, protože to opravdu chce a chce a přesto nejede vlak, tak Tě to přejde. :D :D :D
Ne, sranda užívej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285

Já se taky rozplývala, a taky pořád kontrolovala teplotu :lol: ono tě to přejde nebo se to alespoň časem zmírní, neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20663

Normální, ještě ses nenabažila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:00

:palec: diky, partner uz mi nadava ze bude rozmazlenej :P

• Citovat
  • Nahlásit
5949
4.1.20 23:00

Taky jsem to tak mela :) Těm pocitům nech volný průběh, jak se říká láskou dítě nerozmazlis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
4.1.20 23:03

Tohle chapu. Mela jsem a mam to taky tak. A ty miminka tak strasne rychle rostou. :,( A jsou tak heboucky, ze se s tim clovek proste musi furt mazlit. :lol: Uzivej. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
4.1.20 23:06

Užívej si, že se nechá zatím mazlit. Za chvilku bude zdrhat…
A měla jsem to úplně stejně, vlastně pořád mám :D i v 9 měsících stále kontroluji jak jí je. A když si vzpomenu jak jsem ze začátku chodila po bytě se spící dítkem v náručí… to se celkem změnilo, kila rychle přibývají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
4.1.20 23:06
@Tojsemja3 píše:
Neboj, až se Ti za dva roky v období vzdoru bude vřeštící válet uprostřed krámu a bude kopat rukama a nohama, protože to opravdu chce a chce a přesto nejede vlak, tak Tě to přejde. :D :D :D
Ne, sranda užívej si to.

Ty jsi se mnou byla v krámu??? 8o :mrgreen: úplně jsi mi připomněla dobu před dvěma lety, kdy synovi byli dva roky :mrgreen: :palec: no, za dva roky mě to čeká znovu s dcerou :? 8o :roll: zakladatelko, je to normální. Já jsem ani moc spát nepotřebovala a říkala jsem si, že to je úplně v pohodě a co s tím všichni mají :mrgreen: ale pak to přišlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
4.1.20 23:11

@mamina89
No a co se pak dela s tema rvounama kopajicima na zemi? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4053
4.1.20 23:16

Děti 4.5 a 2 roky a rozplývám se pořád. Pořád je opipavam a v duchu si říkám, jak jsou krásní atd., neznamená to ale, že mě nedokáži vytočit do nepricetnosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
4.1.20 23:17
@Anonymní píše:
Ahoj damy. Ja jsem asi divna nebo je to normalni? Mam tritydenni mimino. Jsem z neho uplne paf :). Furt se na nej musim divat, rozplyvam se nad nim 24 hodin, porad me to nepreslo. Se bojim ze diky tomu bude rozmazlene, prijdu si premiru uzkostliva (neustale mu saham na krk, ruce, zda neni moc chladny, porad ho hladim a tak). Uz ted smrade nechce spat v postylce protoze ho beru porad k sobe ????. Je to normalni? Prejde to? Nemuzu si pomoct, je tak uuuuzasny :zed:

Mam taky synka dnes presne tri tydny a mam to stejne :srdce: je to uzasnak. Kolikrat mu zpivam kdyz ho uspavam a uplne se dojimam presne jak rikas jak je uuuuzasny :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30992
4.1.20 23:19
@Anonymní píše:
Ahoj damy. Ja jsem asi divna nebo je to normalni? Mam tritydenni mimino. Jsem z neho uplne paf :). Furt se na nej musim divat, rozplyvam se nad nim 24 hodin, porad me to nepreslo. Se bojim ze diky tomu bude rozmazlene, prijdu si premiru uzkostliva (neustale mu saham na krk, ruce, zda neni moc chladny, porad ho hladim a tak). Uz ted smrade nechce spat v postylce protoze ho beru porad k sobe ????. Je to normalni? Prejde to? Nemuzu si pomoct, je tak uuuuzasny :zed:

Vidělas někdy tygřici s mladými. Jak ta obří krvelačná potvora, co normálně sežere všechno, co se hýbá, olizuje tygřátka, ňuchňá je, zamilovaně je očichává, nechá si od nich kousat uši, cecíky do krve… Když to umí oxytocin s tygrem, co by to neuměl s člověkem. Je to mechanismus, díky jemuž všichni savci přežili. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10983
4.1.20 23:30
@Zuzi55 píše:
@mamina89
No a co se pak dela s tema rvounama kopajicima na zemi? 8o

Co tak pozoruju kolem, tak:
a) koupí se mu, co chce (jen ať už proboha přestane a lidi si nás neprohlížejí)
b) nekoupí se mu, co chce, ale slíbí se mu něco ještě lepšího (podle reakce dítěte přesně na tohle čekalo)
c) vysvětluje se mu trpělivě na bobečku, proč to není zdravé a jak moc ho má maminka ráda a proto mu radši koupí mrkvičku (dítě samozřejmě v návalu emocí vůbec netuší, co máma říká, ale maminkám je to jedno a vydrží klidně dlouhou dobu, a celou dobu s úsměvem a očním kontaktem kolemjdoucích - ten oční kontakt vyjadřuje asi „já jsem rozumná a trpělivá matka, já vím, že násilí k ničemu nevede, jsem uvědomělá a hodna obdivu, učte se ode mne“
d) vyhrožuje se mu („jestli nepřestaneš, tak uvidíš ten mazec“ apod.)
e) dá se mu na zadek (v dnešní době už zřídka, viděla jsem párkrát)
f) rodič se pokouší odvést pozornost („podívej, tamhle je plošina a pán opravuje strop“)
g) okamžitě se ukončuje nákup a jde se pryč (s tím, že holt dítě dostane doma suchý chleba, protože nebylo možné s ním nakoupit)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat