Horní zkříženy syndrom, cervikokraniální syndrom

9216
28.3.21 13:26

Horni zkrizeny syndrom, cervikokranialni syndrom

Ahojky :kytka:
Prosim je tu nekdo s timto problemem? Co Vam pomohlo. Vsude rikaji cvicit. Cvicim podle fyzioterapeutu. Je mi po tom jeste dvskrat hur. Masaze se snazim si delat sama. Uz s tim marodim 4mesic. Motani hlavy, zavrate, bolest hlavy, rozmazane videni, unava. Beru Magne B6. V dubnu jdu k rehabilitacnimu Dr. Pry me udela mobilizaci a potom se ulevi trochu. Pracuju ve fabrice u pasu a představa ze s touhle motolici si sednu k pasu :roll: 8o

Budu rada za kazdou radu. Jsem z toho vyrizena. Pravdou je, ze tim trpim uz kolik let. Bohuzel ( ted bych si pr.el nakopala) jsem nikdy nevydrzela cvicit dlouho :roll: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36667
28.3.21 16:49

Melas obstrik? Jake beres leky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9216
28.3.21 17:10

@Pudloslava obstrik zadny. Na bolest hlavy Ibalgin rapidcaps a obvodni mi napsala Mydocalm. Jsem po nich jak sjeta a ucinek zadny :,( Moje obvodni celkove me nikam neposila. Treba ted jsem ji prosila jestli by mi nemohla nabrat krev na boreliozu. V lete jsem mela 3 klistata. Ona rekla ze neni potreba. Fyzioterapeut mi rikal, ze ty bolesti hlavy atd muzou.byt klidne i od toho. Ze urco by bylo dobre to vyšetřit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36667
28.3.21 22:09
@Šema
@Šema píše:
@Pudloslava obstrik zadny. Na bolest hlavy Ibalgin rapidcaps a obvodni mi napsala Mydocalm. Jsem po nich jak sjeta a ucinek zadny :,( Moje obvodni celkove me nikam neposila. Treba ted jsem ji prosila jestli by mi nemohla nabrat krev na boreliozu. V lete jsem mela 3 klistata. Ona rekla ze neni potreba. Fyzioterapeut mi rikal, ze ty bolesti hlavy atd muzou.byt klidne i od toho. Ze urco by bylo dobre to vyšetřit. :roll:

To je blbost, na borrelie se vsechno svadi, tyhle potize to nedela. Protilatky ma kazdej, akorat bys zbytecne vyjedla ATB. Zajdi na kontrolu, nech si napsat silnejsi analgetika a pripadne opichnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9216
29.3.21 07:00

@Pudloslava dobre. Dekuji za nazor :srdce: Ona uz me chyta fakt zoufalost. Kazdy vecer si masiruju krk, nahrivam rucnikem a cvicim opatrně. Jen se zeptam. Da se tohle nejak srovnat? Mam teda jeste skoliozu hrudni patere coz to je mi jasne ze ne ale ty svaly? Jinak moc dekuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36667
29.3.21 14:36
@Šema píše:
@Pudloslava dobre. Dekuji za nazor :srdce: Ona uz me chyta fakt zoufalost. Kazdy vecer si masiruju krk, nahrivam rucnikem a cvicim opatrně. Jen se zeptam. Da se tohle nejak srovnat? Mam teda jeste skoliozu hrudni patere coz to je mi jasne ze ne ale ty svaly? Jinak moc dekuji za odpověď :kytka:

okud mas skoliozu odjakziva, tak ji asi nenarovnas, ale ona muze byt i akutni pri svalove dysbalanci, to by se srovnat melo. Krk se zlepsi, ale chce to obvykle zmenu zivotniho stylu

• omezit sezeni, max min v kuse, mezitim protahovat,. plati i pro auto
  • vzprimeny sed - na FT ti jiste ukazali -
  • sport (vic, nez jen joga a vychazky) - vytvori svalovou hmotu podel patere a pomuze udrzet ve spravnem postaveni

u bolesti zad plati, ze se musis vylecit sama. Vsechno to, co nekdo druhy na tobe udela (promasiruje, obstrikne…) ma jen docasny ucinek. Ma to smysl, protoze to muze leceni urychlit, ale beze zmeny stereotypu a pravidelne aktivty se to zase vraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9216
29.3.21 18:11

@Pudloslava dekuju moc. Jsi zlata :srdce: Udelam pro to vsechno. Jako mama dvou deti nechci byt lazar. Dekuju a vsem ktery to maji stejne nebo podobne drzim palce at se to zlepsi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat