Hororové sny a iracionální strachy šestinedělky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 02:27
Hororové sny a iracionální strachy šestinedělky

Prosím, nepište mi, že jsem magor, já to vím… jenže… včera v noci jsem měla fakt šílené hororové sny. Byla to naše první noc po propuštění z porodnice. V tom snu najednou začalo moje miminko mluvit (normálně artikulovaně) zvláštním hlasem a pak mě škrtit. Já se nějak nedokázala bránit… pak se ukázalo, že to je bodýnkem, co mělo na sobě, že jsou v něm vsázené nějaké drahokamy plné čirého zla :nevim: (blbost, vím ;) ). Prostě na jednu stranu krávovina na entou, jenže na druhou neskutečně živej sen… no a já… jsem totálně prdlá a přes to, že vím, jaká je takový sen blbost, tak to vím jen do doby, než se zhasne, potom jsem ve střehu při každém zafunění :roll:. Do toho před chvílí odešlo noční světýlko, což je samozřejmě na potvoru schválně… no já asi spát dneska nepůjdu.
Samozřejmě si uvědomuju, jaký jsem asi magor, příšery pod postelí jsem se zbavila teprve před několika málo lety a od té doby tam nebyla… jenže dnes v noci si nejsem tak jistá a už mám zase chuť skákat do postele z dostatečné vzdálenosti. Tohle fakt ani nemůžu nikde neanonymně říct… už vidím doktorku, když si říkám o nějaký veselý tabletky, protože mě chce zavraždit miminko a pro tento účel zcela cílevědomě vyřadilo noční lampičku, že…
Prosím, berte to tak, že se jen potřebuju v noci vypsat… ráno zas budu normální, vážně 8)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tahina
Kecalka 106 příspěvků 26.10.14 03:17

Prosim tě buď v klidu, nám je teď 6 týdnů a co mě se zdálo? Malá dělá ze spaní takový zvuky, že je to jak z hororu. Spí s otevřenýma očima a usmívá se u toho, taky dobrý. Jak říkam, hlavně klid to jsou hormony :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 03:55

Taky síla… bych se asi po… Já se uklidňuju tím, že není moc případů, kdy by šestinedělátko zabilo maminku… (nebo aspoň moc objasněných, sakra… :think: )

kve-tinka
Závislačka 4778 příspěvků 3 inzeráty 26.10.14 06:01
@Anonymní píše:
Prosím, nepište mi, že jsem magor, já to vím… jenže… včera v noci jsem měla fakt šílené hororové sny. Byla to naše první noc po propuštění z porodnice. V tom snu najednou začalo moje miminko mluvit (normálně artikulovaně) zvláštním hlasem a pak mě škrtit. Já se nějak nedokázala bránit… pak se ukázalo, že to je bodýnkem, co mělo na sobě, že jsou v něm vsázené nějaké drahokamy plné čirého zla :nevim: (blbost, vím ;) ). Prostě na jednu stranu krávovina na entou, jenže na druhou neskutečně živej sen… no a já… jsem totálně prdlá a přes to, že vím, jaká je takový sen blbost, tak to vím jen do doby, než se zhasne, potom jsem ve střehu při každém zafunění :roll:. Do toho před chvílí odešlo noční světýlko, což je samozřejmě na potvoru schválně… no já asi spát dneska nepůjdu.
Samozřejmě si uvědomuju, jaký jsem asi magor, příšery pod postelí jsem se zbavila teprve před několika málo lety a od té doby tam nebyla… jenže dnes v noci si nejsem tak jistá a už mám zase chuť skákat do postele z dostatečné vzdálenosti. Tohle fakt ani nemůžu nikde neanonymně říct… už vidím doktorku, když si říkám o nějaký veselý tabletky, protože mě chce zavraždit miminko a pro tento účel zcela cílevědomě vyřadilo noční lampičku, že…
Prosím, berte to tak, že se jen potřebuju v noci vypsat… ráno zas budu normální, vážně 8)
:mrgreen: :mrgreen: živé sny jsou hrůza, co si budeme povídat. Já kolikrát mám z toho rozhozený i celý den. ;)
Taky spíme při nočním světýlku a aji když je dítko u babičky mám ho v zásuvce. :andel:
Pipet
Generální žvanilka 24215 příspěvků 26.10.14 06:33

Tak co, přežila jsi? :lol: :hug:
Taky jsem měla divné sny. Nikdo mě teda nevraždil, no ale taky to bylo výživné.

Můžeš se utěšovat, že za chvíli budeš mít možná takový spánkový deficit, že usneš, sotva se dotkneš postele a moc snů si pamatovat nebudeš :andel:

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 26.10.14 06:48

Mě se zdálo, zě moje holčička chodila po 4 měla uplně otočenou hlavu až na záda a říkala mama mama… Lezla tak hrozně rychle. Nakonec jí ta hlava upadla a usmívala se. Tělo běhalo kolem. Ve snu jsem brečela, nevěděla jsem jak to napravit. Po probuzení jsem byla dost rozhozená. :-(

Tahina
Kecalka 106 příspěvků 26.10.14 06:48

@Pipet :mrgreen: s tím spankovým deficitem souhlasím

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 26.10.14 07:10

A pres den je vsechno v pohode? Nekomu bych to rekla, podle meho neni uplne normalni, aby se ti zdalo, ze te skrti tvoje mimino a ze ma v bodycku drahokamy plne zla :think: jakoukoliv jinou nocni muru bych brala s nadhledem, ale tady bych se bala, jestli se nerozjizdi laktacni psychoza. Fakt se omlouvam za tento nazor :kytka: doufam, ze jsem uplne mimo

Pratt
Kecalka 498 příspěvků 26.10.14 07:10

Zakladatelko, tvoje podvedomi si s tebou zahrava, je to nova situace, zivotni zmena a navic ty hormony.. A pokud jsi zalozenim “srabik“ (jako treba ja :-)), tak se to muze projevit i takto. Mne se horovy sny zdaji kazdou noc, obecne mam hodne zivy sny a pamatuju si jich po probuzeni treba 5. Dneska jsem mela opet jeden velmi vyzivny s tak komplikovanym a absurdnim dejem, az se ted smeju :-) ;-) Jo, ja se pravidelne jeste v noci obcas bojim a pri svetle jsem prestala spat az s narozenim deti. Nejsi blazen :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 07:35
@vrtulka78 píše:
A pres den je vsechno v pohode? Nekomu bych to rekla, podle meho neni uplne normalni, aby se ti zdalo, ze te skrti tvoje mimino a ze ma v bodycku drahokamy plne zla :think: jakoukoliv jinou nocni muru bych brala s nadhledem, ale tady bych se bala, jestli se nerozjizdi laktacni psychoza. Fakt se omlouvam za tento nazor :kytka: doufam, ze jsem uplne mimo

Přes den víceméně jo, až na to, že v noci spím fakt blbě a tak teď padám fakt na hubu. Přitom miminko spí nádherně (budíme se 2× za noc, malá skoro nepláče), mohla bych si užívat lepší spánek, než posledních několik měsíců těhotenství…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 07:38

@Pratt Není to moje první dítě… trochu už jsem věděla, do čeho jdu, takže ta „životní“ změna není až takový šok.

Mimochodem, dnešní sny si sice úplně přesně nepamatuju, jen útržky. Šlo mi tam po krku víc lidí, se už fakt bojím zavřít oči a usínám až když to není spánek ale skoro bezvědomí…

Elen8
Extra třída :D 13009 příspěvků 26.10.14 08:23

Ja jsem mela spatne sny asi jeste 10 dnu po porodu a zacalo to uz v porodnici. Klovali me ptaci, pak mala chodila po pokoji a smala se silenym smichem.. vic uz si nepamatuju, ale ze spani jsem sebou pry hazela a mlatila pritele mD ;D jak to prislo, tak to odeslo.. ale je pravda ze mam zive sny od mala akorat ne hororove ;D

Neboj, ono to prejde ;)

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 26.10.14 08:28

Věřím, že to odezní do pár dní. Já zase měla po příchodu domů z porodnice se starším naprostou mánii. Hormony štěstí pracovaly asi za 10 lidí najednou. Manžel na mě koukal jak blázen, jak jsem super pozitivní, super nadšená, super milující. Vznášela jsem se na extra růžovém obláčku… a asi tak po 5 dnech jsem z něj zase SPADLA a nabila si při tom pěkně zadek… :mrgreen:

Takže z toho usuzuji, že je to jen hormonální bouře po narození na pár dní a bude zas klid. S druhým jsem to neměla, ale nemohu úplně porovnat, byla jsem na tom po porodu špatně zdravotně, byla dlouho v nemocnici a o dítě se zprvu staral manžel…

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 26.10.14 09:47

Já zase děti stále zachraňuji, jednou se topí, někdo jim ubližuje, zemřou mu ve snu, je to hrozný, probouzím se šokem celá mokrá, pak sama sebe uklidňuji že spí v pokojíčku a jsou v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 19:13

Děkuji za uklidnění, že to přejde… už aby to bylo… každopádně moje zkušenost je taková, že nemá smysl popírat, tomu mozek nevěří. Jediné, co mi pomůže, je přijmout tu blbost jako fakt a učinit opatření… v tomhle konkrétním případě potřebuju světlo, za světla je mi fajn. Tak jsem zastínila postýlku, aby malá měla klidný spánek a za ní šoupla lampičku, co osvítí dostatečně zbytek pokoje, snad to pomůže. Ještě budu mít po ruce baterku.

Starší dítě na mě působilo vždycky obráceně, jeho přítomnost je pro mě velice uklidňující a spí se mi s ním tak dobře, jak ani samotný ne. Jenže teď spí s manželem v druhém pokoji, abychom ho nerušily, když s malou 2-3× za noc vstáváme… Tak přemýšlím, zda nebýt trochu sobec a nenastěhovat si ho k sobě :think: A pak si odpovím, že ne… nechci, aby miminko zavraždilo i jeho… :roll: Chocholouška na mě :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >