Hořovice - Porodnice U Sluneční brány

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Raketka.com
Kecalka 203 příspěvků 15.03.07 10:50
Hořovice - Porodnice U Sluneční brány

Ahojky,
rodily jste některá v poslední době v této porodnici?
Slyším na ni samé kladné ohlasy, ale ještě váhám - druhou možnost mám Motol, ale tam je na můj vkus moc frmol :?
Hledám něco klidnějšího, ale profesionálního :wink:

http://www.nemhoro.cz/article.asp?…

:-)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Hořovice

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.07 12:40
Hořovice

Ahoj,
hořovickou porodnici velmi doporučuji, rodila jsem zde dvakrát, naposledy v září 06.
První porod jsem popsala ve článku „Porod v Hořovicích…“. Najdeš ho v archivu článků.
Porod jako takový super, porodní personál skvělý, porodní pokojík velmi příjemný, jediná výtka patří ženským sestrám na šestinedělí.
Jenomže ty jsou „slabým článkem“ snad ve všech porodnicích…zajímalo by mně proč :roll:
Ale to už tak moc člověk řešit nemusí :D , tedy aspoň mně to bylo dost jedno.
Takže Hořovice v každém případě, přeji dobrý výběr a
hodně štěstí!!
Adina

Jana24
Kecalka 488 příspěvků 15.03.07 14:22

Já jsem rodila v Hořovicích v prosinci 2004. Byla jsem moc spokojená, porodní sály parádní a přístup porodní asistentky i doktorky mi absolutně vyhovoval.
Stejně jako Adina jsem měla výtku k sestrám na šestinedělí (teda konkrétně k jedný protivce, jinak nic hroznýho.)
Akorát je problém, že s dobrými zkušenostmi roste zájem, takže tam často mívají narváno. Mě například pouštěli o den dřív, protože neměli postele, stejně tak tuším kamarádku, která tam rodila před měsícem. Od toho návalu se pak možná i odvíjí nervozita a neochota některých sester na šestinedělí :? .
Ale vcelku jsem byla spokojená a příště se tam chystám rodit znovu :D .

cesar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.12 19:18
Porodnice Hořovice

No v současné době už nedoporučuji. Porodnice je sice krásná, ale je tam v poslední době víc než plno. Často rodičky odmítají nebo je nechají ležet na oddělení gynekologie bez miminka - děs. A pokud máte porodní přání, tak sice vám s úsměvem řeknou, že všechno je možné, ale nakonec vlastně není možné nic. Především nečekejte, že strávíte s miminkem v náručí 2 hodiny po porodu. Kdepak- super vyhřívané ultra moderní lůžko pro miminko je to pravé - ne mateřská náruč.

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 30.08.12 19:22

Nechápu proč si to holky necháváte líbit? miminko prostě vyndejte z postýlky a naschledanou, být na oddělení bez miminka? ani omylem v tu chvíli bych požadovala reverz nebo ať si to zaříděj jak chtěj :think:

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 30.08.12 19:32

Rodila jsem tam před skoro necelým rokem. Byla jsem moc spokojená!!! Na porodním sále byl špičkový personál a moc ochotný. Malého jsem nedržela po porodu dvě hodiny v náručí a ani bych o to nestála. Dvakrát mi ho přiložili k prsu. Bylo mi přednější aby se drobeček prohřál. A já byla ráda, že si můžu odpočinout a ne se strachovat jestli upustím syna. To, že se někdy bohužel leží na oddělení šestinedělí je blbé. Za to personál nemůže. To je v kompetenci vedení nemocnice.

Lenka002
Závislačka 4735 příspěvků 30.08.12 19:34
@lecka píše:
Nechápu proč si to holky necháváte líbit? miminko prostě vyndejte z postýlky a naschledanou, být na oddělení bez miminka? ani omylem v tu chvíli bych požadovala reverz nebo ať si to zaříděj jak chtěj :think:

Vyndejte z postýlky…no tak to jsem po prvním porodu nemohla ani náhodou, jak mi bylo špatně, neměla jsem sílu v rukou ho zvednout a po druhém jsem asi omdlela, protože si tak hodinu nevybavuju, bolesti jsem měla asi nejhorší na světě (nebo jsem frfňa).

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 30.08.12 20:03
@Lenka002 píše:
Vyndejte z postýlky…no tak to jsem po prvním porodu nemohla ani náhodou, jak mi bylo špatně, neměla jsem sílu v rukou ho zvednout a po druhém jsem asi omdlela, protože si tak hodinu nevybavuju, bolesti jsem měla asi nejhorší na světě (nebo jsem frfňa).

ty jsi tam neměla doprovod?

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 30.08.12 20:08

Já rodila v Hořovicích teď v únoru a byla jsem moc spokojená. Co se týče ženských sester je pravda, že asi 2 nepříjemné se tam našly, ale nebylo to nikterak hrozný. A že je občas plno a maminky musí odmítnout nebo musí ležet na gynekologii mi přijde vcelku normální. To se stává i v jiných porodnicích. Nakonec svědčí to o tom, že je porodnice oblíbená.

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 30.08.12 20:14
@lecka píše:
ty jsi tam neměla doprovod?

Musím reagovat na tuto odpověď, i když není směřována mě. Ty si myslíš, že vyplesklý tatínek, který poprvé vidí miminko ho hned vezme z vyhřívacího lůžka a podá ti ho?

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 30.08.12 20:22
@LenMi píše:
Musím reagovat na tuto odpověď, i když není směřována mě. Ty si myslíš, že vyplesklý tatínek, který poprvé vidí miminko ho hned vezme z vyhřívacího lůžka a podá ti ho?

Mno jako vzhledem k tomu že pro miminko je dle mně důležitý kontakt z rodičkou, tak minimálně můj chlap mi miminko podá když si řeknu :nevim:

Lenka002
Závislačka 4735 příspěvků 30.08.12 20:27

@lecka Ne

LenMi
Závislačka 2909 příspěvků 30.08.12 20:30

Promiň, nemyslím to nijak rýpavě, ale to máš nastudováno z knih? Skutečnost je malinko jiná. Jasně, že kontakt je důležitý. Kontaktů za dobu, co budeš v porodnici budeš mít víc než dost. Pokud miminko bude v pořádku a nenarodí se předčasně. Já tedy byla ráda, že první noc strávil u sestřiček. Můj manžel zpočátku na něj koukal z dálky a když mu ho sestřička dala do náruče tak seděl a ani se s ním nehnul dokud si ho nevzala zpátky. :mrgreen:

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 30.08.12 20:31
@Lenka002 píše:
@lecka Ne

Tak to je něco jiného, v každém případě jsem to nemyslela nijak špatně jak to asi vyznělo. Mám Hořovice jako druhou porodku tak proto se o ní docela zajímám :)

Lenka002
Závislačka 4735 příspěvků 30.08.12 20:33

Já totiž nikoho nechtěla a nechtěla bych nikdy, jsem prostě taková, ječela jsem si sama samotinká a samota mi nevadila, bolest jo :D.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama