Hořovice x Motol x Podolí nebo další varianta?

4
4.1.07 22:08

Hořovice x Motol x Podolí nebo další varianta?

ahoj zkušenější holčiny.

Mám prosbu vím,že se to probírá stále a stále ale i já žádám o radu a poradu.
Bydlím kousek od Berouna a mám termín v květnu. Ze začátku jsem si myslela,že budu rodit automaticky v Hořovicích ale postupně jsem se setkávali s různými hodnocení apod. A teď zvažuji hlavně z důvodů poporodní péče o dítko (hlavně když by se něco přihodilo) že by možná bylo lepší rodit někde kde je takové to specializované oddělení pro miminka.
Zas na druhou stranu v Hořovicích je méně porodů kdežto v Motole a v Podolí jde o rození na běžícím pásu.
V Motole snad nemůže být otec ze začátku s maminkou až k samotnému porodu ho zavolají, kvůli tomu že na předporodním je více maminek na pokoji. Tak teď nevím jak to vyřešit. :( 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
4.1.07 22:18

Ahoj,

ja rodila v zari v Podoli. Co se tyce porodnich salu, naprosto uzasne. Pritel byl semnou celou dobu, a i po porodu, jel semnou na oddeleni a to uz bylo po pulnoci. Naprosto bez problemu.

ALe co se tyce sestinedeli, musi se clovek obrnit. Naprosty opak salu. Ale my tam byly s Barou dlouho, neb mela tezkou zloutenku. Asi bych tam sla znova, a to kvuli tomu, ze na salech to bylo v ramci moznosti super.

Drzim palce, at je vsechno ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.07 22:35

Ahoj,
já mám termín 6.4.2007 a budu rodit v Motole,já naopak slyšela chválu
na Motol.O tom,že s tebou nemůže být tatínek jsem ještě neslyšela.
Prý to tam je docela nově zařízený a hodní doktoři.
Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
4.1.07 22:37

Ahoj,
já rodila před rokem v Podolí a nešla bych jinam. Doteď na to vzpomínám s láskou :)
Sály super, por. asistentky taky (nerada vzpomínám akorát na pani doktorku, která mě šila - ačkoliv za to nemohla, stehy bylo na celém porodu OPRAVDU to nejhorší). Normální pokoje na P1 jsou zařízené - no, mě přišlo že docela příjemně a nesetkala jsem se se „špatnými“ sestřičkami. Ano, na holčinu co tam byla se mnou, byly chvílemi tvrdší, ale ona dost hysterčila a uklidňovací slova nepomáhaly. Pokud jsem je o něco slušně požádala a nebyla to blbost, vždy mi všichni vyhověli. I s tím, když jsem je požádala, zda by mi Adélku (je to mé první mimi) neoblékly při odjezdu domu :lol: přeci jen za okny sníh a já jí před tím oblíkla max. 2 vrstvičky a bála jsem se jí :oops:
Motol ne!!! 1. to vypadá jako v katakombách (jeden z důvodů mého ne bylo i to, že jsem se bála že než v tom labyrintu najdu porodní sál, tak porodím :lol: ) 2. je to tam studené,chromové a dlaždičkové jak na operačním sále 3. ačkoliv má sousedka prý jinam rodit podruhé nepůjde, poprvé v ní nechali tampon. když 10 dní po porodu přijela znova na příjem (v porodnici byla tuším 8 dní!!), že v ní asi zapomněli vatový tampon, udělali z ní cvoka a blázna. do té doby než ji doktor neprohlídl a nezjistil že má pravdu. To byl pak cirkus aby je třeba nežalovala.....
Hořovice jsou prý moc prima. Akorát nemají novorozeneckou JIPku. Ale zas jestli bych se měla táhnout 35 km do Prahy nebo 10 do Hořovic (a nebyla bych na rizik. těhu), vyhrály by to Hořovice…
Držím palce :wink:
Olivia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.07 22:43

Podolí je taky dobrá porodnice,hodně jsem o ní slyšela já Motol volím
i proto,že ho mám 2min.od baráku.
Ale at se rozhodneš jakkoli.tak hlavně at to máš O.K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.1.07 22:56

porod-kde?

ahoj,
jestli mohu vstoupit do vaší diskuse tak jsem rodila 08/2006 v Motole a byla jsem spokojená, ale určitě záleží i na partě zdravotníků co mají službu.Jinak bydlím v Berouně a také jsem se rozhodovala mezi Hořovicemi a Motolem a vyhrál Motol jen z toho důvodu, kdyby byly nějaké komplikace s mimčem tak z Hořovic by mimčo převezli do Kladna a v Motole by to bylo pod jednou střechou.Jinak taťka si porod prožil s námi celý jak na přípravně tak i na sále a i pak byl 2hod. po produ s námi na sále a i ho poslali pro foták tak to bylo bezva.tak přeji zdravé mimčo a porod bez komplikací. Monika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
19990
4.1.07 23:25

Já rodila v Motole - na sále byli všichni v pohodě, manžel byl se mnou od okamžiku, kdy jsem šla na sál (byla jsem tam na vyvolávačku). Na šestinedělí byly (až na jednu) všechny sestry perfektní, nemám, na co bych si stěžovala a to jsem ani nebyla na nadstandardu. Motol můžu rozhodně doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.07 23:31

Ahoj Moniko,
tak to si mě potěšila,že můj výběr není tak špatný.Jen bych ráda věděla jestli musíme mít porodní kurz,aby tam tatka mohl být,nebo ho mít nemusíme.
Děkuji za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19990
4.1.07 23:39

Kurz absolvovat nemusíš, já na něm byla spíš pro klid duše, ale upřímně, stejně si z toho v danou chvíli nic nevybavíš, nebo skoro nic :-)D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
4.1.07 23:39

Ahojky,

já jsem rodila v Motole a nedám na něj dopustit. Doktoři úžasní ( a to jsem měla klešťový porod), na oddělení šestinedělí to bylo taky OK, až na jednu sestru - mmch Sandrik nerodila jsi stejně jako já :lol: - v pohodě. Byla jsem na standardním pokoji a opravdu si nemůžu stěžovat, Vřele doporučuji. Hlavní roli při volbě porodnice u mne hrál fakt, že kdyby se něco stalo, tak jsem na správném místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19990
4.1.07 23:41

efčo, no to nevim :) já nastoupila 1.4. na vyvolávačku a malá se narodila 3.4. ráno … jo a byla jsem po CS na JIPce a tam byli taky všichni bezvadný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
4.1.07 23:41

Co se týče kurzu, plně soulhasím se Sandrikem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
4.1.07 23:42

sandriku, já rodila 30.3. 2005

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19990
4.1.07 23:43

efčo tak to jsme se asi těsně minuly :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
4.1.07 23:49

Sandriku, minuly, ale hlavně, že jsou prďolkové Ok :) Obě jsme si to teda pěkně užily :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama