Hořčičné semínko proti mastným vlasům a pro rychlí růst?

5.10.19 21:50

Hořtičné semínko proti mastným vlasům a pro rychlí růst ?

Ahoj objevila jsem toto horticne semínko zajímá mě jaký mate zkušenosti vy… Toužim po hustých vlasech… a jak tuto masku připravujete..? Já jsem si nechala ostříhat půlku vlasů pod ramena lituji toho tak mě zajímá jestli toto pomůže. :palec: a popřípadě kde je sehnat a jak je rozdrtit? A jakou proti kosmetiku používáte já chci zkusit framesi.. a jaké hřebeny používáte mám suché konce a mastnou hlavu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
5.10.19 22:33

Ja taky mastná hlava, suché délky. Necelé 2 roky zpatky jsem si udelala mikado a litovala toho. Ted mam vlasy zase skoro pod zadek.
Kosmetiku pouzivam Lee Stafford.
Kartav Tangle Teezer.
Vlasy umyvam každý druhy den. Obef používám Bione kofein tonikum. Tedy den pred umytim vlasu.
Kazdy desaty den masku ze žloutků a kávy.
Jednou měsíčně zábal z olivového oleje a žloutků. 30 minut v teple, oplachnout studenou(!!!) vodou a pak jeste do mokrých délek větrit kokosovy olej na nekolik hodin. Poté umyt šamponem a kondicioner, jak jsi zvyklá.
A nejdůležitější je methionin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
5.10.19 22:35

Nefenuji, nezehlim, nelakuji. Jen olejicek/sprej nw rozčesávání a uhlazeni konečku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11706
5.10.19 22:59

Ze zadneho zazracneho pripravku ti vlasy nezhoustnou. Osobne cim min toho na ne patlu, tim lepe. Zrusila jsem ofinu, na ktere byla mastnota nejvic videt a myju max 2× tydne prirodnim tuhym samponem a nic vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 19:16

@Elza56 ano myji obden a děkuji za odpověď. A A tengel teezer taky používám. ale chtěla bych dřevěný jj ká mám rada masku z jogurtu nebo vajíčka medu a mléka ale plánuji zkusit kefír proti mastnote. No oleje bych se bála jednou jsem ho měla ten olivový a neslo mi to za boha vymyt no na konce používám nuance oil kokosoví prý vysusuje. Aco to je methionin. No kondicioner nepoužívám spíše si dělám bezoplachove věci. Dělám si oplachy z levandule, piva, jablecneho octu, zeleného čaje, maty, a někdy to mixuji poté dam jen nuance oil na koce aby se netrepili. Omlouvám se za chyby píšu rychle nemám moc času… :palec: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 19:16

@Elza56 co asi dělám :nevim: :) nikdy jsem je tepelné neupravovala nebavila ani nefenovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama