Hory – tip na hotel nebo penzion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaanaT
Povídálka 12 příspěvků 10.01.19 23:29
hory hotel nebo penzion

Dobrý den, chtěli bychom s dětmi tak na 4 dny na hory, předpokládám, že teď v sezoně bude vše plné, proto nás napadl hotel, ale potřebovali bychom mít ubytování s ledničkou a mikrovlnkou máme malé mimčo, jde mi o Krkonoše nebo Krušné hory, máte prosím nějaký tip na ubytování? Děkuji moc

Reakce:
Uživatel je onlineJu21na
Kecalka 304 příspěvků 11.01.19 02:59

Pokud chcete mikrovlnku na pokoji, tak raději volte pension - apartmán (má svojí kuchyňku).

Nastys
Generální žvanilka 20062 příspěvků 11.01.19 11:57

Já mohu doporučit https://dumalois.cz/ .. akorát nevím, jak je na tom paní s obsazeností :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >