Hospitalizace 4 týdny před porodem a matrika

18
11.9.20 16:56

Hospitalizace 4 týdny před porodem a matrika

Hezký den přeji. Dnes mi řekl Pan doktor na gynekologii že je u mě nějaká suspekce na růstovou restrikci plodu.
Prosim vás že se nemusím bát :,( :,( napíšu vám nějaké údaje, aby jste věděli
Malý váží právě 2.300 g.
A já jsem 35+4ja vážím bez miminka 60 kg.
Celý den v sobě držím slzy na 100% a snažím se být silná hlavně kvůli malého. Navíc vím že když se stresuji já že to ničemu nepřidá. Ale i tak mám strašně moc velký strach. Měla jste to z vás některá? A co podle těch mých údajů, myslíte že to bude v pořádku nakonec? Pan doktor mi dal papír a že se mám objednat do nemocnice. Tak jsem Paní sestricce zavolala tak mě objednala na úterý 7:40. Říkala že mě Doktor prohlidne a podle toho se bude usuzovat jestli se mě tam už nechají ležet až do porodu (4.tydny) a nebo ne. Teď řeším další věc. Nemám ještě matriku a když mě ten den náhodou dají nakonec hospitalizovat tak co s matrikou když tam budu až do toho porodu na rizikovce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23103
11.9.20 16:58

Tak jdi na matriku v pondělí, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.9.20 17:02

@vokishka lehce se řekne, hůř koná. Cestování už nezvládám. Kromě toho přítelovi ukradli doklady, naštěstí se našel pachatel skrz policii a teď si musí vyřídit nové. Musí si vyřídit rodný list a občanský průkaz. A to není na jeden den. I kdyby si připlatil za nový OP 500 Kč ať mu to udělají co nejrychleji tak stejně se to nestíhá.,, bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56716
11.9.20 17:08

@Anonym789 a on nemá pas? To je taky doklad totožnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
11.9.20 17:29

Ale tak v ty nemocnici nejsi zavřená jako v kriminále, teoreticky se můžeš kdykoliv zvednout a odejít, pokud to tvůj zdravotní stav umožňuje. A pokud jsi hospitalizovaná dobrovolně. Třeba by se tam stačilo domluvit, že si to potřebuješ vyřídit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73341
11.9.20 17:34

@Anonym789 Tak to prostě vyridite po porodu, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8597
11.9.20 17:36

Pokud to nestihnete vyřídit před porodem, tak podepíšete otcovství po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
11.9.20 17:52

@Anonym789 jak mu mohli ukrast rodny list??? Kam ho sebou tahal? Cestou na urad?
Cestovni pas nema?

Nehledej v tom drama tak se to vyřídí po porodu, ale divim se, ze si to nechala takoviu dobu ja otcostvi mela vyrizene od cca 5 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.9.20 17:53

@Semtex tak to by bylo moc supr. Abych si to mohla vše dovirizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.9.20 17:57

@Leo44 ztratil je někde asi po cestě a někdo je pak našel a vzal. Ma od policie přímo papír že pachatele našli že je chtěl někdo zneužít ty doklady. V Bohumíně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6738
11.9.20 18:07
@Anonym789 píše:
@vokishka lehce se řekne, hůř koná. Cestování už nezvládám. Kromě toho přítelovi ukradli doklady, naštěstí se našel pachatel skrz policii a teď si musí vyřídit nové. Musí si vyřídit rodný list a občanský průkaz. A to není na jeden den. I kdyby si připlatil za nový OP 500 Kč ať mu to udělají co nejrychleji tak stejně se to nestíhá.,, bohužel

Rodný list? Ten nosí v peněžence? Však se tam ani nevleze :mrgreen:

Tak pokud nemá doklady tak co řešíš :nevim: stejně se to bude moct vyřešit až je mít bude. A to bude pravděpodobně až po porodu jestli na ten úřad ještě ani nezašel. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
12.9.20 07:44

Lidi hlavně se ptám na toho malého
poradí mi někdo? nespím kvůli toho, je mi zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8597
12.9.20 09:07

@Anonym789 @anonym2002 Ohledně růstové restrikce plodu se zeptej v diskuzi, která se věnuje růstové restrikci plodu nebo založ diskuzi s názvem „Růstová restrikce plodu“, pokud vhodnou existující nenajdeš. Tady těžko nějaká maminka se zkušeností odpoví, když název diskuze je úplně o něčem jiném.

Mimochodem kolik uživatelských jmen tady máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
12.9.20 10:18
@Anonym789 píše:
@Leo44 ztratil je někde asi po cestě a někdo je pak našel a vzal. Ma od policie přímo papír že pachatele našli že je chtěl někdo zneužít ty doklady. V Bohumíně.

Takze partner nosi vsude sebou rodny list :D, vzdyt ten potrebuje jen na urad jinak snad nikde. Ja teda rodny list poprve vytahla v 15 :d a pak az ve 24 letech :D a ted bude opet x let lezet v supliku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
12.9.20 10:20

Ja vim na to si se neptala, proste to vyrid po porodu, hlavne zadny stres :-) to bude dobry :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama