Reklama

Hospitalizace ve 23. týdnu těhotenství v Praze a 300 km domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 08:39
Hospitalizace a 300km

:mavam: ahoj.Jsem hospitalizovana pro kolaps v 23tt v Praze, v centru jsem se slozila tak me odvezli do spitalu, jsemna infuzich ponevvadz stale zvracim, tlsk kompenzovali.Rano prisla sestra ze mozna me dnes pusti.

Rano sla, snidane opet ven a vubec nevim jak damcestu 300km domu vlakem. Kamarad jede zitra pracovně do Brna tak by me mohl hodit autem. Myslite ze to projde :roll: diky 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.01.18 08:44

Melo by projit, konzultuj s lekarem.

Halamka
Závislačka 3576 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 08:58

Normalne bych dr rekla, ze ti rano jeste bylo spatne a sama se na cestu necitis. A zitra bys mela odvoz zajisteny. Myslim, ze problem nebude, jde o jednu noc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 09:01

No prave, vcera jsem snedla par lzic opet toslo ven..vecer jsem raděj i nejedla.Rano pul loupaku a kafe, konecna… :poblion: :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 14.01.18 10:10

A kde máš rodiče, otce dítěte? To tě nechají takhle v nemocnici samotnou?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 14.01.18 10:14

V takovém stavu by tě snad ani bez odvozu neměli správně pustit (jedině na reverz), takže se s nimi normálně lidsky domluv jak na tom jsi a že máš odvoz až na další den a určitě to bude v pohodě…Naopak bych ve tvém stavu určitě sama nejela…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 10:17
@pikola píše:

Mamzel hlida deti:),rodice mam 100km a jela jsem do prace privezt PN (delala jsem z domova)a doresit nejake veci na personalnim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 10:18

Pujcili mi. backory, kosili a kartacek myci potreby a ostatni hovadiny dovezli. kamosky :lol:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 14.01.18 11:25

Co zažádat o odvoz převozní sanitkou? Sice se na ni čeká i několik hodin, ale máš na ni při propuštění z akutní hospitalizace ná­rok.

lecka
Kelišová 5215 příspěvků 14.01.18 11:26

Jestli se nemilim máš nárok v tomto případě na odvoz sanitkou, otci to taky nabídly a to jsme jen 60km

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 14.01.18 11:30

Tak at manzel vezme deti do auta a dojedou pro tebe. Nechapu. Manzel by me teda samotnou jet nenechal…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 11:42
@Zorbas píše:
Tak at manzel vezme deti do auta a dojedou pro tebe. Nechapu. Manzel by me teda samotnou jet nenechal…

Nepoje z ostravy do prahy se třema malyma detma 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 11:42

Holky ja zkusim tu sanitku zeptam se

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 14.01.18 11:45
@pikola píše:

A to by ji v te nemocnici drzeli za ruku a cetli pohadku nebo co by tam jako konkretne meli delat? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 11:46

Netuším jaká jsou pravidla na sanitku. Jednou mne od zubaře odvezla rychlá, měla jsem reakci na LA. Na urgentu jsem pobyla 4 hodiny, než jsem došla na řadu a hned mne propustili.
70km od domova, prý si pro mě měl dojet manžel. Odjela jsem sama MHD+vlak+MHD, než by se za mnou muž s dětmi dostal (vlakem) - jedna cesta tři hodiny, tak se pomalu ani nedostaneme zpátky domů.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >