Reklama

Hospitalizace Motol a starší dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 12:44
Hospitalizace Motol a starší dítě

Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Ahoj, já si myslím, že by to neměl být problém, zkus se zeptat, já sama jsem pravidelně hospitalizovaná se synem v nemocnici, kvůli různým vyšetřením a jednou tam byla mamina, co měla podobný problém, jako ty.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama