Hospitalizace Motol a starší dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 12:44
Hospitalizace Motol a starší dítě

Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Reklama

Reakce:

Anonymní  21.03.18 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Ahoj, já si myslím, že by to neměl být problém, zkus se zeptat, já sama jsem pravidelně hospitalizovaná se synem v nemocnici, kvůli různým vyšetřením a jednou tam byla mamina, co měla podobný problém, jako ty.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama