Hospitalizace Motol a starší dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 12:44
Hospitalizace Motol a starší dítě

Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, měla bych dotaz.
S maldším dítětem mám nastoupit na banální operaci do Motola, budeme tam jednu noc, doufám.
Ale mám ještě 7letého, kterého nemám kam dát.
Je možné, že by ho tam hospitalizovali se mnou?

Ahoj, já si myslím, že by to neměl být problém, zkus se zeptat, já sama jsem pravidelně hospitalizovaná se synem v nemocnici, kvůli různým vyšetřením a jednou tam byla mamina, co měla podobný problém, jako ty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >