Hospitalizace v 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.17 00:08
Hospitalizace v 30tt

Ahoj, chtela jsem se zaptat na nazor.Jsem v 30tt a vcera jsem vyrazila do nemonice se spatnym pocitem. Doporucili si me tu nechat i tes to, ze je v poradku.Mala je sice o tyden nebo dva mensi, ale priznaky preeklamsie, ktery jsem si prodelala v minulem tehu nemam.Mam tu cely tyden lezet. Problem je, ze mi to docela valcuje s psychikou. Odjakziva nenaviim nemocnice a nedavam to zde.Mam tu byt v kkidu cely tyden a ja si nepridapdam moc v klidu. Neudrzim v sobe zadne jidlo kvuli nervozite, ktere diky poytu prozivam a o spanku snad ani nemluvim.Za posledni dva dny co jsem tu jsem nespala ani minutu. Navic mam doma jeste jednu dcerku o kterou se mudi starat Pritel. A vim ze to nezvladaji doma.Co by jste na mem myste delaly?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
Moniňoň
Závislačka 4813 příspěvků 25.04.17 00:15

Proč to. nezvládají doma? A proč te v nemocnici nechávají, když je vše ok?

yse
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 25.04.17 00:41

Co takhle si nechat napsat něco na uklidnění? A vzit pobyt jako tydenni odpocinek - je to jen tyden- cist, telka, dospavacka a prevalovat pupik ze strany na stranu. Zapojit babicky, tety, aby toho na pritele nebylo tolik. Raději týden na pozorování než z nervů předčasný porod a pak chtě nechtě být dva měsíce s nedonosenatkem na neonatologii.

yse
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 25.04.17 00:54

Guajacuran ????volně prodejny lek. Podávány i tehulkam.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.04.17 01:01

Hod se do klidu a nevysiluj. Zvladaji to urcite dobre a jeste si to uzivaji, znam z domova (tatovo parky s kasi jsou lepsi nez moje svickova :) ). Pokud se budes takhle stresovat, muzes si vyvolat porod. Je to jen tyden!

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 25.04.17 06:06

Chudáku, uplně to samý jsem zažila, akorát že za těch pár dní jsem tam rovnou porodila. Důležitý je taky s kým jsi na pokoji a jak se tam k tobě chovají a chodí za Tebou návštěvy???

Lekninka91
Extra třída :D 10700 příspěvků 25.04.17 06:18

Nikdy bych v tehotenstvi neodmitla hopitalizaci, kdyby mi byla doporucena. Jen tak ze srandy si te tam urcite nechat nechcou a radsi budu pod dohledem, nez aby se neco pak stalo. Jasne, stat se neco muze vzdycky neco, ale proc to zbytecne pokouset :nevim:

Kissminka
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 25.04.17 07:42

Ježiš vždyť jsi v nemocnici teprve od včerejška a už vyšiluješ. Neblbni, jsou daleko horší věci. A co jako od včerejška nezvládají? Hlavně se nelituj a neboj tatínek s dcerou to zvládnou.

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 25.04.17 08:04

Tak z nějakého důvodu tam asi jsi ne ;). Každou těhotnou si v nemocnici nenechají ;).Doma to zvládnou, musí :palec: A ty jsi asi do nemocnice taky šla z nějakého důvodu. Pokud by jsi se cítila ok tak by jsi tam těžko šla takže to že si tě tam nechali nějaký důvod má. pokud doktoři uvidí že je vše ok, klidně tě pošlou domů ale v 30tt je ještě na porod moc brzo ;)

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 25.04.17 08:30

Jak u koho, někdo tam trčí i měsíce a stejně porodí dřív a někdy i ze stresu protože je to strašný prostředí…Jinak ale řeči typu „je dobře že tam jsi, jen tam radši buď“ asi slyšet nepotřebuje, to jí moc nepovzbudí. To radši neříkat nic…

Váš příspěvek
Reklama