Hospitalizace v této době s dítětem

Anonymní
27.3.20 22:12

Hospitalizace v této době s dítětem

Můj dvouletý syn ještě nikdy prakticky nebyl nemocný, ale zrovna v této blbé době nás pravděpodobně čeká hospitalizace. Žiji s ním sama a nikdy beze mě nebyl víc než pár hodin. Netušíte, jestli je v současnosti možné být s ním v nemocnici? Konkrétně bychom asi museli do dětské nemocnice v Brně, na jejich www jsem to nedohledala.
Prosím anonym, ještě nikdo z rodiny to neví, rozhodne se v pondělí, nechci je zatím plašit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.3.20 22:16

Jak na kterém oddělení.. mají totiš u nemocnice ubytovnu pro rodiče, takže na noc na ubytovnu, pak tam..
Já byla s batoletem na onkologii, tak tam na těch pokojích to bylo samozřejmost, ale už děti třeba 5 výš byli na pokoji třeba po 4 a rodiče tam každé ráno chodily..
Na jiném oddělení, jsem zase to bylo tak, že maminky měli jakoby pokoje na oddělení, ale ne u dítěte..já měla tehdy kojence, tak jsem u něho seděla přes noc v křesle..

• Nahlásit
  • Citovat
16014
27.3.20 22:20

U nas to treba jde, ale ten rodic nemuze odchazet a vracet se, ale nejsem z brna no, mozna si zavolej na infolinku konkretni nemocnice, ono se ty podmínky rychle meni a co povolili vcera, uz muze byt zitra zakazane :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 22:52

Moc děkuji. Pořád tajně doufám, že tam nebudeme muset. Už takhle je to stres a teď tuplem vzhledem k současné situaci. Já jsem navíc těžký astmatik a být tam celé dny s rouškou, budu potřebovat hospitalizaci taky :,(

• Nahlásit
  • Citovat
3407
27.3.20 22:55

Já byla teď v prosinci v Brně na ORL syn má teda dva roky a byli jsme spolu na pokoji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 22:57

@kačka121 Děkuji :kytka: Kéž by to tak šlo. My tam máme jít pro těžké nechutenství (vždy málo jedl, ale po viróze je to extrém), netuším, na jakém oddělení se to řeší…

• Nahlásit
  • Citovat
2018
27.3.20 23:10

Hele ale to mi ted za teto situace prijde celkem riskantni hospitalizace, samozrejme nevim v jak tezkem stavu je, ale snazila bych se co nejvic tlacit na ambulantni reseni. Jinak si myslim, ze te tam nechaji, ale budes muset byt v rousce a neodchazet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 23:12
@Anonymní píše:
@kačka121 Děkuji :kytka: Kéž by to tak šlo. My tam máme jít pro těžké nechutenství (vždy málo jedl, ale po viróze je to extrém), netuším, na jakém oddělení se to řeší…

A muzu se zeptat kolik syn vazi? Dcera ma take 2 roky a take temer neji a vzdy jedla spatne. Dokonce i malo pije. Nam ale jen ambulantne braly nekolikrat krev na vse mozne nemoci a vse mela dobre. A protoze nehubla a pribirala sice malo tak nas neposlali ani na gastro - uvidime ve 3 letech. Hospitalizaci jsem strachy odmitla, tam by mi dcera nesnedla uz vubec nic a skoncila se sondou.

• Nahlásit
  • Citovat
473
28.3.20 08:11

Od dvouletyho dítěte bych na noc nikam neodchazela, ani na ubytovnu nebo kam… Probudí se, bude řvát, oni tě nezavolaji a budete následky doma řešit další rok.

Určitě můžeš být pořád s ním, když nebudou mít pro tebe postel, snad ti dají alespoň židli. Nebo si vezmi karimatku a spacák. Určitě bych tam ale předem zavolala a domluvila se a pak v den nástupu zvolala znovu a ujistila se, že všechno platí…

Úplně přinejhorším se můžete sebrat a odejít i z prijmu, ne? Kdyby se ukázalo, že dohody neplatí…

Ale s rouškou bych počítala, že to bude nutnost. Kdybys to fakt nemohla udychat, tak si, když budeš sama, otevři okno a roušku si stáhni a dýchej z okna, nešlo by to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18114
28.3.20 08:14

Nechapu ty nemocnice s ubytovnou :nevim: ja byla s detmi v nemocnici nekolikrat, vzdy jsem byla hospitalizovana i ja, dite melo postel hned vedle me, vetsinou spalo se mnou a ani s tim nikdo problem nemel. Jen si myslim, ze vas ted neprijmou, je hodne omezeny rezim a delaji se jen akutni případy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18114
28.3.20 08:16

@Platanka ted se snazi ubytovavat male deti s rodici na pokoji po jednom, protoze problem s rouskou nemaji ani tak ty rodice, jako deti. Celodenni noseni projde u maloktereho batolete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 13:45

@kačka121 @Cuddy @Platanka Je mu 2,5 roku a špatně jí posledních cca 6 měsíců, postupně ubírá a ubírá z jídel, která jí. Zkoušela jsem tekuté železo, multi sanostol, bez efektu. Teď jsme prodělali nějakou blbou virózu a přestal jíst prakticky úplně. Trvá to už 5.den, kdy sní za celý den max.par malých sušenek a jednu takovou tu malou dětskou čokoládu. Nikdy dřív jsem sladkosti nějak moc nedávala, ale teď je to jediné, co vezme na milost. Jinak by byl úplně hlady. Za den vypije cca 300-400 ml vody a 2 ochucená mlíčka, taky nic zdravého, ale ze zoufalství dávám věci, co normálně ne. Teď má 15 kg, už skoro 1 kg zhubnul, celkové je takový zesláblý a trčí mu všechny kosti, takže té hospitalizaci se asi nevyhneme…

• Nahlásit
  • Citovat
4603
28.3.20 17:22
@Anonymní píše:
@kačka121 @Cuddy @Platanka Je mu 2,5 roku a špatně jí posledních cca 6 měsíců, postupně ubírá a ubírá z jídel, která jí. Zkoušela jsem tekuté železo, multi sanostol, bez efektu. Teď jsme prodělali nějakou blbou virózu a přestal jíst prakticky úplně. Trvá to už 5.den, kdy sní za celý den max.par malých sušenek a jednu takovou tu malou dětskou čokoládu. Nikdy dřív jsem sladkosti nějak moc nedávala, ale teď je to jediné, co vezme na milost. Jinak by byl úplně hlady. Za den vypije cca 300-400 ml vody a 2 ochucená mlíčka, taky nic zdravého, ale ze zoufalství dávám věci, co normálně ne. Teď má 15 kg, už skoro 1 kg zhubnul, celkové je takový zesláblý a trčí mu všechny kosti, takže té hospitalizaci se asi nevyhneme…

Myslím, že se to srovná, prostě se z toho jen dýl dostává. V nemocnici by mu dali max kapačku s fýzákem. Nabrat krev může obvoďačka. Do nemocnice bych nešla, váhu má dobrou. Důležité je, aby pil a močil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9268
28.3.20 17:23
@Anonymní píše:

Nejsem odborník, ale kvůli tomuhle bych opravdu v této situaci do nemocnice nechodila… Po nemoci je to normální, že dítě třeba hůř jí… Neboj se, on hladem nezemře. Vygůgli i nějaké Nutridrinky atd., ale nemocnice je v takovém případě podle mně zbytečná, dítě akorát bude ještě víc ve stresu a následky budeš řešit daleko déle. A v žádném případě (!!!) bych se nenechala vmanipulovat do situace, že bys tam s ním nebyla nebo že bys byla na ubytovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
28.3.20 17:25

A že špatně jí, prostě některé děti takové jsou. Jedni by snědli mámu i tátu, druzí žijou snad jen ze vzduchu. Synovi bude 11, má 30kg a jídlu teda taky moc nedá, čekám, kdy se v něm probudí ta chlapská žravost a stále nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama