Hospodaření s rodičovskou

7.1.20 15:05

Hospodaření s rodicovskou

Holky, jak hospodařite s rodičovskou? Kolik vam chlap prispiva? A pokud je mezi nami i ta, ktere se od muze penez nedostává ale za to platí hypotéku, úvěry, nájem atd…a prostě nepřispívá ženě protože nevyjdou penize…diky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22503
7.1.20 15:12

@dotazyvsehodruhu máme to nastavené tak, ze ja kupuju 99% jídla + drogerie, nafta, kroužky,… takze mi k rp musel manžel dávat peníze navíc. Máme sice každý svůj účet, ale myšlenkově peníze společné, tak nikdy nebyl a není problém. On zase financuje rekonstrukci, platí obědy ve skole a školu a veškeré energie. Nijak jsme se nemuseli domlouvat, vsechno vyplynulo přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 15:15

Na můj účet mu chodí rodicak z pritelova účtu jde nájem a další poplatky. Ale mám nonstop u sebe jeho kartu, takže platím převážně z jeho, ale i z mojí. :slight_smile: víme za co se utrácí, rozhodujeme o všem společně

• Nahlásit
  • Citovat
23149
7.1.20 15:17

Máme peníze dohromady na jednom účtu a beru jak je potřeba :nevim: nemáme žádné moje a tvoje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 15:19

Rodicovska mi stacila tak na jidlo a drogerii - vyhradne v me rezii, tohle manzel nekupuje. Manzel musel platit najem, energie, skolku, logopedii, leky, benzin, sporeni, pojistky, nenadale vydaje…

• Nahlásit
  • Citovat
21899
7.1.20 15:22

Rodicak mám pro sebe a dítě, a platím jídlo, takové ty menší nákupy. Vše ostatní manžel. Z mého účtu žádné tp nejdou. Hospodaření i finance máme společné, od toho jsme rodina. Účtů máme několik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9646
7.1.20 15:24

Od zacatku mame spolecne finance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 15:25

Žádné přispívání, to by tak bylo. :lol: Prostě máme společný účet a manžel občas poprosí, aby mu něco zbylo do hospody. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16267
7.1.20 15:27
@Anonymní píše:
Na můj účet mu chodí rodicak z pritelova účtu jde nájem a další poplatky. Ale mám nonstop u sebe jeho kartu, takže platím převážně z jeho, ale i z mojí. :slight_smile: víme za co se utrácí, rozhodujeme o všem společně

Tak z jeho karty bych teda neplatila, az narazis v krame na krávu/vola - tak se pak budes zpovidat z paragrafu Neoprávněně drzeni/pouziti platebni karty. Karta je nepřenosna! Používej svoji kartu a budes mit klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
7.1.20 15:28

@dotazyvsehodruhu všechny peníze dohromady. Žena se stará, já vydělávám. Přeci kvůli tomu nebude jak chudej příbuznej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
7.1.20 15:34

Máme jeden účet rodicak by nestačil ani na nájem. :D prostě platím všude vše kartou a přehled nemám žádný což mě stve pak se špatně šetri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
7.1.20 15:39

Od zacatku jeden ucet, penize spolecne, dve karty  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3544
7.1.20 15:59
@Hanka1 píše:
Tak z jeho karty bych teda neplatila, az narazis v krame na krávu/vola - tak se pak budes zpovidat z paragrafu Neoprávněně drzeni/pouziti platebni karty. Karta je nepřenosna! Používej svoji kartu a budes mit klid…

Když je disponent k účtu, může ji používat také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
7.1.20 16:05
@dedrichov píše:
Když je disponent k účtu, může ji používat také

Já jako disponent, mám svou kartu na svoje jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 16:09

Rodičák je moje kapesné. Společné věci platím z karty, kam muž posílá peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama