Host na svatbě - registrované partnerství - jaký dar

Anonymní
26.2.20 02:06

Host na svatbe- registrovane partnerstvi

Zdravim, prosim anonym… minuly tyden jsem dostala s manzelem pozvanku od kolegyne na jeji obrad se svou snoubenkou… pochazi z vychodu a chce tradicni ruskou svatbu, koukala jsem na nejaka videa a je to docela bizarni zalezitost :roll: obrad bude veden nejakym pravoslavnym oddavajicim a pak prejezd do hotelu kde bude pry obr party, pozvaly 300 lidi, tak predpoklam, ze nas tak 250 bude..pry hodne piji, tanci, zpivaji.. no a ted k jadru veci, v jejim meste je neslusne davat pry penize do obalky, ale pisou si seznamy a daji je online a hoste vyberou co nakoupi za dar, my jsme se na stranku podivali az dnes a nestacili jsme mrkat na drat, normalni darky typu poukaz do virivky nebo mixer apod jsou pryc… zustaly tam po vetsinou eroticke pomucky 8o 8o a nebo dary v radu desetitisicu… tak fakt nevim jak to vyresit, jako vibrator na svatbu se mi nest nechce :D a prijde mi divne k tomu napsat s manzelem pranicko :mrgreen: a zase na obri tv fakt nemam penize a je to preci kolegyne ne sestra… napadlo me ze bych jim nechala vyrobit takove ty pul srdicka retizky s inicialy a datem svatby, ale nevim jestli bych tim spis neurazila :( nezazil jste nekdo neco podobneho?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1338
26.2.20 02:10

To slyším prvně, že by východní ortodoxie uznávala gay sňatky.

Asi půjde jen o jakoby tradiční svatbu, ne? Nebála bych se, že tam něčím urazím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 02:14

@MrsNorris no netusim jestli bude na oko nebo prava, ale spis tradicni tim myslim ty jejich kyce, ukazovala mi saty, vyzdobu a prijde mi to jako pate pres devate, mela jsem ukrajinskou spoluzacku a kdyz jsem videla jeji fotky tam sem myslela ze uz nic jak pest na oko byt nemuze, ale todle mi prijde uz moc, saty ala marfusa :D

• Nahlásit
  • Citovat
11812
26.2.20 02:41

Tak jim dejte poukazku do sex shopu, existuje to? :lol: Jestli to neni stejne „neslusne“ jak penize. Nebo objedej online (jestli vis adresu) a vytiskni jim objednavku. Jim to neprijde trapne dat na seznam, tak by tobe nemuselo byt trapne to nest :mrgreen: Hele ja nevim, ja to nikdy nekupovala, ale kdyz si to preji :nevim: A hodnotit jeji saty atd nemusis, je to jeji svatba, jeji volba :nevim: Nejak vlastne nevim, co je tvuj hlavni problem uprimne, respektovat zvyky/prani nekoho jineho? Nebo co presne resis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 02:58

@beruska9 ne ja nemam nic proti stylu svatby, jen me to prijde kycovite a proste jine :) At si kazdy dela svatbu jakou chce :) ale proste mi prijde az trapne abychom lesbickemu paru kupovali spolu dildo :D a bylo to tam vystavene s nasim jmenem :lol: resim to jestli bych je nejrazila tim, ze bych jim dala jiny darek nez je na seznamu.. ale ta poukazka je dobry napad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 03:03

A jeste co jsem si tak zjistovala, tak je pry zvykem ze novomanzele sedi a kazdy jim preda dar osobne a oni ho rozbali a ukazi ostatnim :oops: nevim jestli by se manzel studem nepropadl, u nas musim pro hracky chodit ja, jeho by do sex shopu nikdo nedostal :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
362
26.2.20 04:34

A proc tam jdete? Je to znama, styl svatby ti prijde jiny, s darem jsou problemy. Ja bych teda s diky odmitla pozvani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1223
26.2.20 05:19

Já bych se omluvila a nešla tam. Třeba že jedu za nemocnou babičkou, cokoli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11224
26.2.20 06:34
@beruska9 píše:
Tak jim dejte poukazku do sex shopu, existuje to? :lol: Jestli to neni stejne „neslusne“ jak penize. Nebo objedej online (jestli vis adresu) a vytiskni jim objednavku. Jim to neprijde trapne dat na seznam, tak by tobe nemuselo byt trapne to nest :mrgreen: Hele ja nevim, ja to nikdy nekupovala, ale kdyz si to preji :nevim: A hodnotit jeji saty atd nemusis, je to jeji svatba, jeji volba :nevim: Nejak vlastne nevim, co je tvuj hlavni problem uprimne, respektovat zvyky/prani nekoho jineho? Nebo co presne resis?

Taky me hned napadnul darkovej poukaz :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14969
26.2.20 07:17

Já bych se z takové akce asi omluvila. Stejně to nebude žádná tradiční svatba, ale jenom velká komedie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35595
26.2.20 07:26
@Kriss Tina píše:
Já bych se z takové akce asi omluvila. Stejně to nebude žádná tradiční svatba, ale jenom velká komedie.

Stejna komedie jako by to byl chlap + zenska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
26.2.20 07:31

A já bych na ruskou svatbu šla. Koupila bych poukázku a užila si to. Máš možnost nahlédnout do tradic jiné země, proč řešíš, jestli je to pro tebe kýčovité, když to jsou jejich tradice a jejich svatba.? Jim zase naše svatby přijdou moc komorní. Jestli tam ale jdeš s pocitem, jak to bylo hlasité, barevné a přehnané, tak raději zůstaň doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2485
26.2.20 07:46

Mně to divné nepřijde. Mají seznam, mají. Tak chtějí sexuální pomůcku. No a co. Je to jejich přání. Vůbec bych to neřešila a koupila… A naopak bych se na „jinou“ svatbu těšila. Očividně to bude dobrá party :potlesk: :potlesk: ty naše uzehlene svatby, jedná jak druhá, ed sheeren, svatební taneček kamarádů a ohňostroj… To už je nuda ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5561
26.2.20 07:51
@Anonymní píše:
A jeste co jsem si tak zjistovala, tak je pry zvykem ze novomanzele sedi a kazdy jim preda dar osobne a oni ho rozbali a ukazi ostatnim :oops: nevim jestli by se manzel studem nepropadl, u nas musim pro hracky chodit ja, jeho by do sex shopu nikdo nedostal :roll:

Pomůcky se dají i objednat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 07:58

Šla bych, abych viděla jinou svatbu a koupila klidně poukaz na nějaké masáže nebo jinou vířivkou, degustační večeři, něco v tom stylu. To nikoho neurazí. Hlavně, ať to má delší platnost, aby to stihli :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama