Hotel Majestic Spa Zakynthos

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maria_37
Závislačka 4065 příspěvků 11.07.19 21:06
Hotel Majestic Spa Zakynthos

Ahoj holky. Byly jste tam nekdo? Jaky je tam all onclusive? Kam jste chodily na plaz? Nejake tipy? Dekuji :mavam:

Reakce:
Caboverde
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 11.07.19 22:09

@Maria37 Nebyla a nejela bych ani zadarmo. Stačí mi bohatě recenze z Googlu a TripAdvisoru. Obé je dostatečně odrazující, a to jsem nekoukala raději ani na fotky.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 11.07.19 22:18

Laganasu bych se vyhl obloukem.

Enicka
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 11.07.19 23:05

A co se vám na něm jako nelíbí?

Maria_37
Závislačka 4065 příspěvků 12.07.19 07:42

:lol: tak dekuji tem, co tam nebyli a msji na to nazor. Recenze jsou pomerne dobre. Respektive jakou vsech… :mavam:

Enicka
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 12.07.19 07:52

@Maria37 taky nechápu reakce, lidi co tam nebyli.My v tom hotelu nebyli, ale byli jsme v laganas minulý rok a je to tam krásně. Určitě si to užijete.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.07.19 11:42
@Maria37 píše: :lol: tak dekuji tem, co tam nebyli a msji na to nazor. Recenze jsou pomerne dobre. Respektive jakou vsech… :mavam:

Kde jsou dobré recenze? Na Googlu převážně špatné, na TripAdvisoru rozporuplné a na Invii taktéž žádná sláva.
Já ti to nezávidím (většinou létám 2 až 3× do roka), v červnu jsem byla s manželem a dcerou na Rhodosu a v září letím s dcerou na Kefalonii. Řecko má oproti Španělsku velmi špatnou kvalitu služeb, léta jsme jezdili výhradně Španělsko, Portugalsko a Kapverdy. Čtyřhvězda v Řecku, i velice slušná, by ve Španělsku odpovídala průměrné tříhvězdě. Tak si to užij a nezakládej zbytečně diskusi, když už máš předem jasno. Já bych byla při výběru daleko obezřetnější a vybrala bych něco jiného.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 12.07.19 12:38

@Caboverde Pod to bych se +- podepsal. Zakhyntos je hezký ostrov, ale zrovna na Laganas mám děsivé vzpomínky - všude bordel, opilí spálení angličané, kteří paří do svítání…

Enicka
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 12.07.19 14:42

Já teda byla v laganas minulý rok a bylo to tam hezké, čisté a žádný bordel.

Maria_37
Závislačka 4065 příspěvků 12.07.19 16:59
@Caboverde píše:
Kde jsou dobré recenze? Na Googlu převážně špatné, na TripAdvisoru rozporuplné a na Invii taktéž žádná sláva.
Já ti to nezávidím (většinou létám 2 až 3× do roka), v červnu jsem byla s manželem a dcerou na Rhodosu a v září letím s dcerou na Kefalonii. Řecko má oproti Španělsku velmi špatnou kvalitu služeb, léta jsme jezdili výhradně Španělsko, Portugalsko a Kapverdy. Čtyřhvězda v Řecku, i velice slušná, by ve Španělsku odpovídala průměrné tříhvězdě. Tak si to užij a nezakládej zbytečně diskusi, když už máš předem jasno. Já bych byla při výběru daleko obezřetnější a vybrala bych něco jiného.

Dekuji, pani ucitelko :sweat_smile: diskuse si budu zakladat dle sveho uvazeni. Me se treba nelibil Rhodos, ale neberu ti, ze je tam podle tebe fajn. Je to dost individualni. Na kazdy hotel je dobra i spatna recenze, ty jsi pochopitelne vytahala ty spatne.
K teto diskusi - prosila jsem o nazor tech, co tam BYLI - viz nazev, nikoliv tech, co tam nebyli :lol: :lol:
@Enicka dekuji. Videli jste zelvicky?

Enicka
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 12.07.19 17:47

Želvičky sme neviděli, neměli jsme na ně asi štěstí. :neutral_face:Ale jinak, zatím co sem navštívila z řeckých ostrovů, tak zakynthos je pro mě nejkrásnější. Určitě se tam jednou vrátíme.

Váš příspěvek
Reklama