Hotel Mezní louka - hodnocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 05.10.14 15:52
Hotel Mezní louka - hodnocení

Milé maminky,
včera jsem se tak rozčílila, že mi to nedá a musím se s vám podělit o své zážitky.
Vyrazili jsme na výlet do Hřenska a na Pravčickou bránu. V době oběda jsme dorazili do obce Mezní louka chtěli se najíst. Moje neteř má metabolickou poruchu PKU (fenylketonurie) a z příloh může jen brambory nebo hranolky („její“ karbanátky vždy vozíme vlastní a přílohu kupujeme). V restauraci ani bufetu U Fořtů bohužel neměli ani hranolky ani brambory a poslali nás do Hotelu Mezní louka. Tam jsme si objednali 6 jídel a pití (ceny na můj vkus dost vysoké, takže 1000kč bychom tam určitě nechali). Při objednání jsme požádali o ohřátí jídla pro neteř. Paní vrchní udělala velmi nepříjemný obličej a odešla do kuchyně. Když nám jídlo donesla, oznámila nám, že nám jídlo neohřejí. Poté, co nám to potvrdila i vedoucí a velmi nepříjemná majitelka německého původu (dle příšerného chování a přízvuku soudím z východního Německa), jsme se všichni zvedli, nechali nedotčené jídlo na stole, zaplatili pití (250kč za 7 ks limonád nebo piv) a odešli.
Rada zní: tomuto hotelu se obloukem vyhnout.
Omlouvám se za rozhořčený tón, ale opravdu mě to namíchlo. To je takový problém něco hodit na dvě minuty do mikrovlnky??? Neteři je 11 a za celý její život je to poprvé, co se nám to stalo.
 Halka

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22817 příspěvků 05.10.14 15:57

8o to je neuveritelny - takové chování, předpokládám, že věděli o duvodu

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 05.10.14 15:59

Samozřejmě jsme jim řekli, že je nemocná a nic jiného nesmí. Opravdu může jen ovoce a zeleninu, vše ostatní má své nízkobílkovinné.

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 16:51

Hlavne mam radost, ze ma porad nekdo koule udelat to, co vy. Presne jedina adekvatni reakce se zvednout a odejit. Udelal bych to same, ale vetsina lidi dnes drzi hubu a krok a nic by nerekla. Vim, ze tobe to nepomuze, ale u me respekt!

Bábrdl
Generální žvanilka 22817 příspěvků 05.10.14 17:08
@kolik píše:
Hlavne mam radost, ze ma porad nekdo koule udelat to, co vy. Presne jedina adekvatni reakce se zvednout a odejit. Udelal bych to same, ale vetsina lidi dnes drzi hubu a krok a nic by nerekla. Vim, ze tobe to nepomuze, ale u me respekt!

Ty jo. Já si zase neumím představit, že by tam někdo zůstal. To by se ta nemocna holčička musela divit, jak jedi nebo jak? Já už jsem párkrát zrušila objednávku a odešla a bylo to kvůli daleko menším věcem. Tohle je fakt hrube přes čáru

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 17:33

@Bábrdl Je pravda, ze tohle uz je hodne hodne pres caru, obecne jsou ale lidi, alespon u nas, velmi splachovaci. Zil jsem dobu v zahranici a s nejakymi vecmi zde se mi hur vyrovnava. Jedna z nich je, jak se kazdej boji/stydi ozvat. Je to videt kazdy den vsude. V restauraci dostanete pivo pod miru, jidlo je studene, nekdo prebiha ve fronte, duchodce zaparkuje na vyhrazenem miste pro rodiny s detmi atd… Drtiva vetsina lidi jen mruci pod fousy nebo si postezuje partnerovi/ka­maradovi a necha to byt. Pecka je, ze potom klidne do te restaurace, kde dostali pivo pod miru pujdou znovu… No co na to rict.
Takze proste kdykoliv vidim, ze se nikdo neboji ozvat, tak jsem za to rad. Snad to tomu hotelu za to stalo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >