Hotel na Kanárských ostrovech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 08:51
Hotel na Kanárských ostrovech

Doporučte mi prosím hotel na Kanárských ostrovech nebo Kypru, který je blízko pláže, s dobrým jídlem (minimálně polopenze) a ideálně ubytování v rodinném pokoji nebo apartmánu. Který ostrov je nejméně větrný a jaké je tam počasí začátkem května? Díky

Reakce:

Burtik80
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 18.01.17 08:57

Taky me zajima :-)

Hanka1
Extra třída :D 13538 příspěvků 18.01.17 09:07

Gran Canaria a hotely Taurito Princess a Gloria Palac Amadores. S detma doporucuju zatoku Taurito, protoze mezi hotely je komplex bazenu a mensi akvapark.
V zatoce Amadores je zas vyhlasena plaz s navezenym karibskym piskem a hotely kolem ni jsou taky pekne. Byli jsme v kvetnu i v zari, bylo krasne oba terminy, ale proste pocitat s tim, ze more nema vic nez 22 stupnu celorocne, je to ocean oproti takovemu Turecku, kde jsem ve vode vydrzela klidne hodinu a pul, bylo jak kafe…

Byli jsme i na Lanzarote, ten se moc lidem nelibi, ten je vylozene vulkanicky a cerny, nam se tam libila architektura jejich mistniho architekta Cesara Manriqueho a na Fuerteventure mi prislo, ze foukalo nejvic, ale zas tam jsou uzasne dlouhe plaze. S tim vetrem bych se nebala, chce to vybirat si a nechodit na plaze, vyhledavane surfari,..

murra
Kecalka 389 příspěvků 18 inzerátů 18.01.17 09:36

Na Kypru jsme můžu doporučit hotel Corallia. Na Lanzarote jsme byli v únoru a foukalo tam dost.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 18.01.17 09:41

Za mě naprosto úžasný hotel SBH Monica Beach na Fuerteventure. V oblasti Costa Calma, větrno nebylo vůbec. Krásné, všude obrovské palmy, u dlouhé krásné pláže, hotel po komplet rekonstrukci. Jídlo bez konkurence, i bary, ubytování v rodinném apartmánu u bazénu se svému tobogány, mini disco, dětský klub a super animátoři. U nás maximální spokojenost a to jsme už dost rozezrani.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 18.01.17 09:42

Fotky mám tady na emiminu u deníčku.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 18.01.17 09:42

Jogrr
Závislačka 4316 příspěvků 18.01.17 09:47

Byla jsem opakovane na vsech hlavnich, nejvice vetrna je Fuerteventura, to uz v prekladu znamena vitr.
My nejsme valeci typy, takze hotely si nepamatuju, ale vzdy letame z Nemecka a rozdil oproti Cechum ve stejnem hotelu neuveritelny. A cena je taktez totalne nekde jinde.

Hanka1
Extra třída :D 13538 příspěvků 18.01.17 09:48
@LennaZS píše:

Jdu se mrknout, diky za tip…

Luska
Kecalka 292 příspěvků 18.01.17 09:53

Taky doporučuji Gloria Palace Amdadores, letos tam letíme zase, budeme tam už po čtvrté, moc se nám tam líbí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 10:06

Sorry za anonymitu, ale nechci aby mě dle informací někdo poznal, to raději prosím smazat.
Takže vím dost o Kypru, žila jsem tam téměř 10 let. Záleží jestli chcete severní Kypr, nebo Kypr. Severní Kypr je Turky ilegálně okupovaná část ostrova kde se v poslední době rozmohl turistický ruch. Neříkám že je to tam špatný, ale je to levnější, já bych tam nejela, je tam mimo turistická místa dos špína a bordel, něco jako ušmudlanej Egypt.
Jo jižní Kypr to je jiný kafe. Doporučuji rozhodně východní pobřeží, oblasti Ayia Napa, Protaras, Paralimni, Pernera.
Ayia Napa- turisticky vyhlášené středisko s mnoha bary, restauracemi a diskotékami v centru, taková malá Ibiza. Většina hotelů v Napě je mimo centrum, nebo i dost daleko od centra v tzv. hotelovém okruhu, kde jsou všude jen hotely a obchody, nic moc k vidění. Rozhodně nedoporučuji menší hotýlky- úroveň bývá nic moc.
Protaras- menší městečko s hotelovou autostrádou přímo v centru a u pláže, moře turistů, všude je to blízko, ale v okolí zase jen samej hotel, obchod a bar či disko.
Pralimni- město kde je málo hotelů, dost roztahané, všude daleko, přímo u pláže jsou tam asi jen dva hotely, třeba Malama, tady nejví poznáš místní život a okolí.
Pernera- část Protarasu mezi Paralimni a Protarasem, několik hotelů, vše u pláže, dost Turistů, ale klídek. Všude blízko, žádná disko, jen bary a restaurace, je to blízko do města. Dobrý hotely na úrovní jsou všechny od Tsokoss Hotels, třeba Anastasia beach hotel, v hotelech se s personálem většinou domluvíš česky nebo slovensky.
Na Kypru je v sezoně celkem slušně zvládnutá městská autobusová doprava, ale pokud chceš něco vidět a zažít doporučuji si pujčit auto nebo motorku, dostaneš se na super místa.
Jídlo je ve všech větších hotelech téměř totožné, úroveň normální, určitě se vyplatí All inclusive. Když vybereš nějakej hotel, klidně sem dej název a já ti řeknu jestli to stojí za prd nebo je to dobrý. Jsem z oboru takže to tam mám celkem projitý a znám vedení i kuchaře. V případě dalších dotazů klidně napiš.

A.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 10:10

Anonymní - na ty hotely se podívám, před lety jsme byli v Protarasu, tam se mi líbilo, teď jde o to, že chci letět začátkem května, jaké je tam počasí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 12:25

@lucik2011 V květnu už je to fajn, sezóna začíná koncem března, v dubnu a květnu jsou ještě dobrý ceny. Jinak co se týče cen tak nejlepší je konce září- polovina října. V květnu už neprší (neprší až do října). Moře v je v květnu tak akorát, že to ještě osvěží, v červnu a červenci už je to jak kafe a vůbec to neosvěží v tom horku. Na Kypru není jaro a podzim, je tam buď vedro nebo zima, nic mezi není. Vždy se to přehoupne během týdne. V květnu není ještě tolik turistů. Pokud chceš opravdu luxusní hotel tak je to Grecian park, je to mimo civilizaci v podstatě je to místo samo pro sebe, nevýhoda je spousta schodů dolů na pláž a pak zase nahoru, ale mají bezkonkurenční výhled a prostředí na Cape Grecu. Pak v Napě je pěknej Olympic lagoon resort, ale zase je to mimo, takovej areál sám pro sebe, výhoda snad jen že je to hned vedle Waterworld parku.

A.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >