Hotel Peklo - najde se podobný?

2245
24.3.11 16:20

Hotel Peklo - najde se podobný?

Ahoj holky,
letos bychom chtěli vyrazit na letní dovču.našla jsem tento super hotýlek pro děti ideální,ale bohužel v době kdy má manžel dovolenou mají obsazeno. www.hotelpeklo.cz

Neznáte podobný hotýlek pro děti?

Díky za reakce Lůca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3412
24.3.11 17:47

hotel Peklo? :lol: to zní dobře - dovolená v pekle :-D

Se skupinou březnátek jedeme do tohoto penzionku http://www.ubytovani-penzion-vysocina.cz/ubytovani/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
24.3.11 17:51
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
24.3.11 17:52
Miarei píše:
hotel Peklo? :lol: to zní dobře - dovolená v pekle :-DSe skupinou březnátek jedeme do tohoto penzionku http://www.ubytovani-penzion-vysocina.cz/ubytovani/

Tady jsme byli s holkama z naší diskuze a na dovolenou bych tam rozhodně nejela - kvalita ubytování nic moc a není tam bazén (ale jídlo fajn, v restauraci malý dětský koutek a venku malé pískoviště, prolézačka se skluzavkou a houpačky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16481
24.3.11 20:11

Taky jsem tam s holkama z diskuse byly :mrgreen: a uprimne nechapu, proc se povazuji za penzion pro deti… maji sice prolezacky a detsky koutek, ale do nej musite pres zahulenou hospodu… personal byl vylozene protivnej..... asi nemaji radi deti :mrgreen: nebo matky? vecer by nas nejradsi poslali spat uz v devet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bramča
23.10.11 20:55

Hotel Peklo

Dobrý den,
chci se zeptat jaké máte kdo zkušenosti s Hotelem Peklo? Ráda bych tam s dětmi zajela,ale nějak se neumím rozhodnout. Nebo znáte někdo lepší hotel pro děti v dobré cenové relaci? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Barunka80
2.12.11 12:49

Ten hotel vypada moc pěkně. A je tam i nějaký program pro dospělé? Třeba wellness nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Blanka lbc
10.2.12 17:03

HOTEL PEKLO

Hotel peklo všem doporučuji, scházíme se tam s maminkama a jejich dětičkama z binetu a je to super, hotel je ale tak vytížen, že je problém sehnat ubytování, klidně půl roku dopředu ! Je tam vše pro dětičky, herny s vybavenim, bazén se slanou vodou a příjemné prostředí, prostě vše co dítě potřebuje, venku klouzačky , houpačky. Pro dopělé je to slabší, je to holt hlavně pro prcky , ale restaurace - bar tam je.Nám to vyhovovalo, děti si hrály a mi povídali a povídali, ani spát se nikomu nechtělo :D

• Nahlásit
  • Citovat
1413
25.2.12 21:49

Hotel Elsyn Dvůr na Šumavě - je to tam super, vnitřní bazén, herna pro děti, venkovní hřiště, výborné jídlo..zrovna dnes jsme se odtamtud vrátili.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
6.3.12 15:15

Ahoj holky, pridavam se s dotazem na tento hotel. Zrovna jsme tam objednali na konec brezna pobyt, meli posledni volny pokoj „A“, tedy mezonet. Akorat me tady strasite, ze je tam moc schodu a primo v pokoji prikre schody? Jsem totiz v 5mesici tehu, myslite, ze budu jako tehule moc nadavat na ty schody? Jedem s 2,5letou dcerkou, tak ta asi bude spat tim padem nahore s tatinkem, jelikoz v noci casto navstevuji WC :mrgreen: Dle fotogalerie mi pokoje prijdou zarizene „chatařsky“ a stroze, ale rikaly jsme si, jedeme tam hlavne kvuli dceri. Ta priroda a vylety v okoli budou snda fajn :) Od zacatku nam bylo jasne, ze pro nas dospelaky bude benefit jenom bazen, ale wellnes ja ted uz stejne nemuzu, skoda te sauny :,( Jeste dotaz-jak tam resi postylky pro 2,5 lete deti? My jsme pozadali o klasickou, ale zatim se nevyjadrili, jetsli je mozna i s detskou zabranou, mate zkusenosti :nevim: ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
6.3.12 15:20

Jinak jsme se rozhodovaly mezi Peklem a tim penzionem na Vysocine a taky jsem ho vypustila, neprisel mi z fotek moc pro deti, holt sesty smysl mi nastetsi stale funguje :mrgreen:
Jinak pridavam link na uzasny wellness baby hotel v Blansku, byly jsme tam 2× (ted chceme zksuit neco noveho)a jenom 2hodky jizdy od Prahy, navic reditel hotelu je akcni a neustale tam neco vylepsuje :kytka:
http://www.hotelpanorama.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stumiska
3.4.12 22:43

Peklo

Hotel peklo vsem vrele doporucuji letos v lete se tam chystame jiz potreti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama