Hotel Porto Greco Village

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 25.04.18 12:27
Hotel Elmi Suites (nyní Porto Greco Village)

Zdravím, máte někdo zkušenost s tímto hotelem na Krétě? Případně i recenze na letovisko Hersonissos. Díky

Příspěvek upraven 27.04.18 v 12:17

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 25.04.18 14:10

@lucik2011 ahoj o hotelu yoho moc nevim, ale byly jsme s pritele v anissaras(je to kousek o hersonissos),meli jsme pujcene auto a do hersonissos jsme jezdili vecer na promenadu.Na plaze jsme tam ani nesli, bylo to tam hodne preplnene.Ale jinak to bylo pekne mestecko, skvele restaurace, vynikajici vyhlasena misti zmrzlina kterou pripravovali na takovych specialnich valech primo pred tebou.Ale klid na koupani nic moc, ale na nocni zivot asi dobry, my jsme s pritelem spis chteli nejake plaze kde nebyla hlava na hlave a jeste lepe bez lehatek coz jsme si nasli ale jinak je to tam pekne.Byly jsme tam pred loni, loni jsme byly jen ja a segra v letovisku Plakias a bylo to skveli pozvolnej vstup do more a ja jsem celou dovolenou prolezela na lehatku v mori coz bylo presne to co jsem chtela.Ten sever te krety je trosku jiny nez ten jih, ale obe mista byly moc pekne. :kytka:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 27.04.18 12:17

Prosím další recenze

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama