Hotel s dětskou animací /dětským klubem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.6.22 15:55

Hotel s dětskou animací /dětským klubem

Zdravím všechny,
hledám hotel s dětskou animací na více hodin v kuse, např. 10 - 15 hod. Nějaká animace např. 2 hodiny dopoledne, 2 hodiny odpoledne nám nepomůže, chceme chodit s mužem na náročnější túry. I v zahraničí nebo na zimní dovolenou. Má někdo nějaký tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
171
28.6.22 17:35

Deti jsou jak staré? Já bych se bála nechat deti od 10-15 samotne někde v cizi zemi cizím lidem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
28.6.22 17:50

Tak to by mě taky zajímalo, jestli existuje.. S dovolením se pripichnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29997
28.6.22 18:02
@Lutern píše:
Deti jsou jak staré? Já bych se bála nechat deti od 10-15 samotne někde v cizi zemi cizím lidem…

Asi tak. A když je to nezaujme, budou prudit.

Babičku by nešlo vzít na dovču s sebou, aby hlídala? My to tak už párkrát udělali, abychom mohli mít program „pro dospělé“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 18:48

Babička je už starší, to by nezvládla.
My žijeme v Německu, holky 7 a 8 let se domluví německy, anglicky, s češtinou to bohužel není tak dobré, takže hotel v Česku nebo na Slovensku by mi byl nejmilejší, aby se rozmluvily.
Už jsme byli v několika takových hotelech v Německu a Rakousku, bylo to super, děcka nadšený a my dva taky. Mívají tam velmi dobrý program, v jednom byla i obrovská hala se skluzavkami, trampolínami, prolézačkami…V některých jsme byli i dvakrát, ale potřetí to stejné už nechci, okolí máme prochozené.
Jestli někdo chce, pošlu adresy, většina je poblíž českých hranic, často je tam český personál.
Ale nějaký takový hotel v Česku jsem zatím nenašla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
28.6.22 19:30
@Pučálkovic.Amina píše:
Babička je už starší, to by nezvládla.
My žijeme v Německu, holky 7 a 8 let se domluví německy, anglicky, s češtinou to bohužel není tak dobré, takže hotel v Česku nebo na Slovensku by mi byl nejmilejší, aby se rozmluvily.
Už jsme byli v několika takových hotelech v Německu a Rakousku, bylo to super, děcka nadšený a my dva taky. Mívají tam velmi dobrý program, v jednom byla i obrovská hala se skluzavkami, trampolínami, prolézačkami…V některých jsme byli i dvakrát, ale potřetí to stejné už nechci, okolí máme prochozené.
Jestli někdo chce, pošlu adresy, většina je poblíž českých hranic, často je tam český personál.
Ale nějaký takový hotel v Česku jsem zatím nenašla…

Se vsadím, že protože to dává smysl, tak to v Čechách nebude. Hlavně, že máme hotely pro kočky a pro psy. Tady nenajdeš ani fitko s hernou s obsluhou, kam by sis mohla jít v Praze večer po práci s dítětem zacvičit, natož hotel s celodenním hlídáním. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat