Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herinkoj
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 02.01.18 13:45
Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Ahoj, začínáme řešit letní dovolenou. Chtěli bychom hotel nebo penzion s vnitřním bazénem a děti (kluci 9 a 6 let) by rádi, aby u něj byla i skluzavka nebo tobogán. Dáte mi prosím typ na nějaký hotel, penzion? Pokud zde budou i další aktivity pro děti, budu jen ráda. Nejraději bychom na Šumavu nebo Jižní Čechy vůbec. Díky.

Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 02.01.18 14:22

Tak to by me taky zajimalo

katyna1984
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 02.01.18 14:48

Teda nevím, jaký máte finanční limit, le kdybych ho neměla, jela bych sem https://www.hotelfrymburk.cz/…ark-frymburk ;)

herinkoj
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 02.01.18 15:09

@katyna1984 Na ten jsem koukala, ale vadí mi, že aquapark není v ceně balíčku a navíc je tam podle recenzí studená a nekvalitní voda :-(

katyna1984
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 03.01.18 06:38

@herinkoj měla jsem tam známé a byli nadšení, tak nevím. Vstup tam je na dvě hodiny zdarma denně, když se pobyt objedná teď, jak jsem četla ;)

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 03.01.18 07:36

@herinkoj v tom aquaparku jsem byla o víkendu…nek­valitní mi voda nepřišla a mela teplotu normální (u nás ve veřejném bazénu je určíte studenejsi)…byli jsme s malýma dětma (2 a 3 roky) a v pohodě… ale cenu hotelu jsem nesledovala, bydleli jsme jinde a sem jeli jen proto, že bylo osklive…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >