Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herinkoj
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.01.18 13:45
Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Ahoj, začínáme řešit letní dovolenou. Chtěli bychom hotel nebo penzion s vnitřním bazénem a děti (kluci 9 a 6 let) by rádi, aby u něj byla i skluzavka nebo tobogán. Dáte mi prosím typ na nějaký hotel, penzion? Pokud zde budou i další aktivity pro děti, budu jen ráda. Nejraději bychom na Šumavu nebo Jižní Čechy vůbec. Díky.

Reklama

Reakce:

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 02.01.18 14:22

Tak to by me taky zajimalo

katyna1984
Kecalka 460 příspěvků 02.01.18 14:48

Teda nevím, jaký máte finanční limit, le kdybych ho neměla, jela bych sem https://www.hotelfrymburk.cz/…ark-frymburk ;)

herinkoj
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.01.18 15:09

@katyna1984 Na ten jsem koukala, ale vadí mi, že aquapark není v ceně balíčku a navíc je tam podle recenzí studená a nekvalitní voda :-(

katyna1984
Kecalka 460 příspěvků 03.01.18 06:38

@herinkoj měla jsem tam známé a byli nadšení, tak nevím. Vstup tam je na dvě hodiny zdarma denně, když se pobyt objedná teď, jak jsem četla ;)

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 03.01.18 07:36

@herinkoj v tom aquaparku jsem byla o víkendu…nek­valitní mi voda nepřišla a mela teplotu normální (u nás ve veřejném bazénu je určíte studenejsi)…byli jsme s malýma dětma (2 a 3 roky) a v pohodě… ale cenu hotelu jsem nesledovala, bydleli jsme jinde a sem jeli jen proto, že bylo osklive…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama