Reklama

Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 02.01.18 13:45
Hotel s vnitřním bazénem se skluzavkou - ČR

Ahoj, začínáme řešit letní dovolenou. Chtěli bychom hotel nebo penzion s vnitřním bazénem a děti (kluci 9 a 6 let) by rádi, aby u něj byla i skluzavka nebo tobogán. Dáte mi prosím typ na nějaký hotel, penzion? Pokud zde budou i další aktivity pro děti, budu jen ráda. Nejraději bychom na Šumavu nebo Jižní Čechy vůbec. Díky.

Reklama

Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 02.01.18 14:22

Tak to by me taky zajimalo

katyna1984
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 02.01.18 14:48

Teda nevím, jaký máte finanční limit, le kdybych ho neměla, jela bych sem https://www.hotelfrymburk.cz/…ark-frymburk ;)

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 02.01.18 15:09

@katyna1984 Na ten jsem koukala, ale vadí mi, že aquapark není v ceně balíčku a navíc je tam podle recenzí studená a nekvalitní voda :-(

katyna1984
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 03.01.18 06:38

@herinkoj měla jsem tam známé a byli nadšení, tak nevím. Vstup tam je na dvě hodiny zdarma denně, když se pobyt objedná teď, jak jsem četla ;)

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 03.01.18 07:36

@herinkoj v tom aquaparku jsem byla o víkendu…nek­valitní mi voda nepřišla a mela teplotu normální (u nás ve veřejném bazénu je určíte studenejsi)…byli jsme s malýma dětma (2 a 3 roky) a v pohodě… ale cenu hotelu jsem nesledovala, bydleli jsme jinde a sem jeli jen proto, že bylo osklive…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >