Hotel u moře se skluzavkami pro malé děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neub
Nováček 10 příspěvků 09.03.18 12:55
Hotel u moře se skluzavkami pro malé děti.

Ahoj, hledám vhodný hotel u moře pro nás s dvěma dětmi (5 a 3 roky). Podmínkou je pro mě v dětském bazénu u hotelu pár skluzavek/atrakcí pro děti. NE aquapark pro velké!, pouze malé klouzačky pro malé. A další podmínka je pro mě Evropa, žádný Egypt, Turecko apod. Potom písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře blízko hotelu. Máte nějaké doporučení? Děkuji.

Reklama

Reakce:

geileenka
Extra třída :D 10715 příspěvků 09.03.18 13:10

Proč ne Turecko? My tam byli vloni a byla jsem nadšená. S Evropou to nejde srovnat. Tam bych i doporučila. Jinak pokud Evropa, tak se nám celkem líbilo v Řecku na Kosu. Mělké teplé moře, jen občas trochu vlny, ale dalo se. A Zakynthos je taky krásný. Moře bylo hodně pozvolné.

Mončičáki
Kecalka 115 příspěvků 56 inzerátů 09.03.18 13:17

@Neub hotel Arminda&spa Kreta, je to funtazijni hotel, takze super pro male deti

kadlina
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 09.03.18 13:19

Hotel Eleon Grand na Zakynthosu, ale nenašla jsem ho už na normální cestovce jen tady https://www.newtravel.cz/…nd-resort/1/ Cena už vloni byla dost vysoká.

Neub
Nováček 10 příspěvků 09.03.18 13:20

Koukala jsem na hotely v Turecku, pro děti super vyžití, ale prostě chceme volit „bezpečnější“ Evropu. Prostě s dětmi, když by se něco stalo, tak chci být v Evropě. Na Zakyntos jsem už koukala, právě ty pozvolné pláže jsou pro malé děti parádní.

geileenka
Extra třída :D 10715 příspěvků 09.03.18 13:27

@Neub Taky jsem takto uvažovala, ale v cestovce nás přemluvila a fakt jsem byla nadšená. A to jsme předtím jezdili po Evropě docela dost. Tím tě ale do ničeho netlačím, jen říkám svou zkušenost. Ta kvalita je tam úplně někde jinde a za ty peníze je to fakt zlaté. A bezpečí bych se nebála, ty hotely jsou uzavřené a hlídané. Ale samozřejmě zvaž sama.

ajvl
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 09.03.18 13:46

My byli loni na Kosu a spokojenost, děcka se vyblbli, vyžití pro ně tam byla spousta (dětské atrakce v bazénu i mimo), na pláž jsme chodili kousek (5min. cesty) od resortu, kde byl postupný vstup do vody, oproti vstupu hned u bazénů, jídlo úžasné: https://www.fischer.cz/…apark-resort?…|2018-09-28&AMC1=2#/fotky

Ijen
Kecalka 333 příspěvků 09.03.18 14:47

Kreta Hotel Petramare v Lerapetře. My tam byli s klukama uz velkyma a pujcenym autem jsme spis projizdeli ostrov, ale hotel je hned u more, deti tam bylo hodne, bazen, skluzavky a detsky klub. A taky vyborne jidlo.

luca241
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 09.03.18 17:49

Star Beach village Kreta

kadlina
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 09.03.18 23:45
@Ijen píše:
Kreta Hotel Petramare v Lerapetře. My tam byli s klukama uz velkyma a pujcenym autem jsme spis projizdeli ostrov, ale hotel je hned u more, deti tam bylo hodne, bazen, skluzavky a detsky klub. A taky vyborne jidlo.

Nebylo tam studené moře? My byli na jihu Kréty jen na výletě a delegátka nás varovala, že je tam moře studenější. No moc jsem jí to tenkrát nevěřila, ale pak jsem tam fakt nemohla vlézt.

Ijen
Kecalka 333 příspěvků 10.03.18 07:02

@kadlina ne, koupala jsem se normalne a ja jsem dost zmrzlik, nejlip se citim v tropech. Ale nevim jestli to byla vyjimka. Byli jsme tam predloni v zari, bylo dost vedro a mistni rikali, ze zazili hodne horky srpen. Koupali jsme se i na jinych plazich na jihu i na vychode v Xerokampu a jinde a vodu jsem vnimala vsude stejne prijemnou.

Neub
Nováček 10 příspěvků 12.03.18 14:09

Díky za tipy, ten Kos vypadá skvěle. Kréty se trochu bojím, je tam dost větrno, dost vedro, písek pálí, velké vlny - jen z doslechu, kdo tam byl a kdo mi co říkal. Ale určitě je to o termínu… Teď jsem objevila ještě Španělsko, Almérii, třeba tohle: http://www.firotour.cz/…sort-ezp286/?…. Nebyli jste někdo?

clare.xxx
Povídálka 16 příspěvků 12.03.18 14:09

Ahoj, prý je super hotel Severina na Slunečném pobřeží v Bulharsku. Má skvělé hodnocení, 3 hvězdičky, kousek je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vhodná pro děti a je tam i dětský bazének. Nabízí ho eTravel za docela přijatelnou cenu. A je tam i dětské hřiště a koutek.

Neub
Nováček 10 příspěvků 12.03.18 14:13

Bulharsko hotel Severina asi ne, koukala jsem, že je 200 m od pláže a v bazénu žádná atrakce pro děti. Na Bulharsko taky občas koukám, ale nějak se mi to nezdá. Máme moc rádi Španělsko a Bulharsko mi přijde o třídu níž. Ale nevím, nebyla jsem tam, opět jen z doslechu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama