Hotel Vista dolní Morava - červenec

Anonymní
5.5.20 21:13

Hotel Vista dolní Morava cervenec

Dobrý den, máme zaplacenou zálohu na dovolenou v červenci do hotelu Vista, nevíte, jestli se dají někde najít podmínky pokud bychom zrušili pobyt, jestli nám něco vrátí? Na stránkách jsem to nenašla. Musím psát přímo provozovateli nebo jak se to dozvím? Nikdy jsme dovolenou nemuseli rušit, nemám s tím zkušenost, bojím se, že nebudou dovolené bazény a saunování a procedury pro děti a platit plnou cenu a nemoct využívat služeb hotelu by se nám nechtělo, Dík za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2665
5.5.20 21:16

Určitě napsat hotelu. Já jedu koncem kvetna do Špindlu a wellness, restaurace v hotelu poběží, tak proč by to meli mít zavřené hotely v červenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.20 21:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme zaplacenou zálohu na dovolenou v červenci do hotelu Vista, nevíte, jestli se dají někde najít podmínky pokud bychom zrušili pobyt, jestli nám něco vrátí? Na stránkách jsem to nenašla. Musím psát přímo provozovateli nebo jak se to dozvím? Nikdy jsme dovolenou nemuseli rušit, nemám s tím zkušenost, bojím se, že nebudou dovolené bazény a saunování a procedury pro děti a platit plnou cenu a nemoct využívat služeb hotelu by se nám nechtělo, Dík za radu

Pokud rezervaci zrusite 30 nebo vice dni pred prijezdem, zaplacenou zalohu vrati. Mame to stejne, nedavno jsem jim psala a toto mi odpovedeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 22:38

Dobrý den, prosím mám dotaz, v červenci máme taktéž jet do hotelu vista, ale četla jsem různá omezení, jako roušky v dětských koutcích, dětské saunování asi nejspíš nebude dovolené, do dětských koutků omezený počet dětí, na programy děti můžou jen bez rodičů, na animační programy rezervace-omezený počet dětí atd.
tak si říkám, jestli to jako má cenu a nemám to zrušit, protože v podstatě platíme plnou částku za služby hotelu a bylo by mi líto dětem říct, teď nemůžete do dětského koutku, nevešli jsme se do rezervace, na animační programy půjdete sami atd. Jako jasně nebyli bychom celý den v hotelu, ale stejně bylo by mi to líto, že to platíme a nemůžeme tam. Jak to řešíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
1069
4.6.20 14:16

Ahoj, jedeme též v červenci. Už potřetí. Zase bych to neviděla tak černě, co si matně pamatuji na tu rozcvičku nebo pohádky před spaním bylo vždy maximálně 10 - 15 dětí. Rozcvička je obvykle venku. Holt jsem ochotna se smířit s tím, že na nějaké aktivity bude asi plno. Jsem zvědavá jak pošlape bazén a jídelna. Máme v balíčku i ten vodní svět či jak se to jmenuje, počítám, že tam se děti zabaví hodně (minule jsem měli jiný balíček bez toho a bylo mi to líto - ještě víc když jsem viděla cenu za vstup :)). Fakt je, že jako opravdu jeden z mála hotelů mají takhle komplexní program pro děti a na ceně je to znát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama