Hotová už v 6. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anjeliik
Stálice 63 příspěvků 09.01.19 18:04
Hotová už v 6.měsíci

Milá děvčata, jsem teprve ve 25. týdnu (2.těhotenství), a už teď mám pocit, že to vůbec nedávám. Neměla jste to některá podobně? Prvnímu jsou 2 roky, je to akční dítě, žádný velký spavec, hodně chodíme ven, jinak by nám to tu zbořilo, ale není to nijak vysoce náročné dítě. Manžel má hodně náročnou práci, teď musí i dva víkendy po sobě, tak polovinu večerů přichází, až když díte spí, jinak se stará skvěle. Obě babičky daleko, takže možností hlídán není tolik, ale o to zase moc nejde. Mně je poslední dobou pořád špatně, zase jsem začala zvracet, placentu mam zezadu a zatím překrývá vchod, cítím poměrně silně každé kopnutí, mám pocit strašné plnosti, břicho je napnuté, špatně se mi vstává, sedá..zatím mám nahoře 6kg. Při prvním jsem touhle dobou ještě vesele chodila do práce, vůbec nechápu, co se to teď děje a mám upřímnou hrůzu z nadcházejících 3 měsíců, když je mi blbě teď, tak co bude v březnu? Necítila jste se některá podobně? Zlepšilo se to? Díky moc

Reakce:
Olivia.s
Povídálka 18 příspěvků 09.01.19 18:07

Ahojky. Je mi to líto. Měla jsem to stejne, bolesti spodku a zad. Ulevuj si co to jde- pohádky, objednání jídla apod. Nic jiného bohužel neporadím :kytka:

Janli
Echt Kelišová 9345 příspěvků 09.01.19 18:11

Bylo mi tak, že jsem odpočítávala každý den. Myslela jsem, že to nepřežiju. Já na mašli a doma akční tříleťačka. No, taky jsem porodila o 7 týdnů dřív.

Levandulina
Kelišová 6787 příspěvků 6 inzerátů 09.01.19 18:12

Až na zvracení to mám stejně. Jsem ráda, že syn chodí do školky a chvíli si od něj odpočinu :mrgreen: Navíc mám 10kg. Doufám, že se to trochu zlepší. . :)

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 09.01.19 18:14

Zrovna jsem chtěla říct, počkej, bude hůř :lol: jsem 34tt a doma dvě malé děti, barák, zima, sníh :lol: za dřívější porod budu šťastná jak blecha, ale zas se bojim že s miminem bude vše horší, než když ho ještě máš v břiše :mrgreen: ale rozhodně se budu fyzicky cejtit líp, o to asi jde :palec: teď je problém i úklid, koupání dětí, nějaký větší výpravy apod :zed:

anjeliik
Stálice 63 příspěvků 09.01.19 18:15

@Janli To je přesně to, čeho se děsím nejvíc. Už teď když vstanu, tak pokaždé čekám, že to někde lupne a pojedu..Jsem vděčná za každý den, kdy je prcek vevnitř..
@Olivia.s díky za podporu! :)

Sue2008
Kecalka 461 příspěvků 09.01.19 18:19

Ja jsem 7-8. mesic vychytala loni v lete jak bylo venku 40…no peklo. Mala (2r) videla spoustu pohadek, ven jedine s kocarem a zadne dlouhe prochazky…idealne nekde k piskovisti, hristi…nektere dny bylo lip, nekdy hur. Jeste 2. tydny pred porodem jsem zvladla poustet draka :nevim: . Vzdycky jsem si rikala, ze cim vic se budu s malou pohybovat, tim pohodovejsi bude porod - a byl :palec: .

Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 09.01.19 18:24

Je mi stejně, 21tt, energie nula nula nic, občas je mi zle od žaludku, malej kope jak o život že mám kolikrát pocit že mi to břicho musí prokopnout a hlavně vždycky v moment kdy si lehnu jakože si chvíli odpočnu. Doma 3 letý, díky bohu za školku, sice samostatný, ale od září věčně nachcípaný, takže půlku měsíce ho stejně mám doma, ráno vstává za tmy, večer ještě plný energie když já už melu z posledního… Do toho mě svědí kůže na břiše, zádech, prsou jak se mi napíná a čekám už jenom nějaký přírůstek váhy, omezení pohybu a bolesti zad :D ať už je jaro, nezbývá než to přežít, ale co bychom pro ty prďoly uvnitř nevydržely žejo ;)

Cibota
Stálice 55 příspěvků 09.01.19 18:35

Ahoj. Já zě také nepotěším. Naštěstí jsem měla staršího ve školce, ale myslela jsem, že zhebnu. Strašně mě bolel spodek, stydka kost, klouby v panvi. Od 37tt se přidaly šílené posly. Jedla jsem tuny hořčíku, ale stejně jsem myslela s každýma poslíkama, že rodím :-D porod byl vysvobození. Držím palce ať už to nějak doklepeš :hug:

LuciMik94
Kecalka 106 příspěvků 09.01.19 18:47

Já jsem teď ve 27.týdnu a do 22.týdne jsem jen zvracela, bolely mě klouby, motala se hlava, omdlívala jsem a celkově mi bylo jako při šílené chřipce. Hned během prvního měsíce, byť jsem téměř nejedla mi stoupla váha o 8kg, jsem šíleně zalitá vodou, prsa větší už o 6 čísel…jakmile pominuly problémy se zvracením a začalo mi být dobře, začaly záda a to tak, že se ani z vany sama nezvednu. Podotýkám, že jsem roky velice aktivní člověk, každodenní sport, jen zdravá fitness strava. Žádný gaučový povaleč a návštěvník fast foodu:see_no_evil:. Takže tak…bude to moje první miminko a trochu se obávám, abych se někdy odhodlala k druhému…A ke kopání, tak mám placentu vepředu a malá mě párkrát kopne pravidelně kolem sedmé večer a když si lehnu na spaní do postele. Jinak celé dny nic a na ultrazvuku vždy spinká.

anjeliik
Stálice 63 příspěvků 09.01.19 19:11

Díky za reakce, snad prcek vydrží co nejdéle :)

Váš příspěvek
Reklama