Houká vám občas monitor dechu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adel18
Stálice 54 příspěvků 05.03.18 11:17
Houká vám občas monitor dechu?

Ahoj, chci se zeptat jestli vám občas houká monitor dechu? Naší holčičce jsou dva měsíce a spustil se asi 5×, vždycky v noci. Z toho 4× jsem k ní přiběhla, trochu s ní zatřásla jestli je v pořádku a normálně se vzbudila ze spánku, nicméně včera to bylo trošku na delší třásnutí, hrkala jsem s ní a volala na ni asi 10 vteřin než se probrala. Podle mě usnula tak hluboce, že zapomněla dýchat, ale moc se mi to nelíbí. Co kdybychom ten monitor neměli, že… A určitě to není tím, že by byla mimo dosah monitoru. Dřív spala v přední části postýlky zatímco monitor byl v nohách, vůbec se ho nedotýkala a fungoval normálně - nemáme ho pod matrací, protože přes naši matraci nefunguje, je normálně pod prostěradlem. Teď jsem ho přesunula blíž k ní, má ho pod polštářkem a ten alarm se spustil když spala na něm… Tak nevím. Jinak je naprosto zdravá, narodila se v 36 týdnu což už je oficiálně donošené dítě…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 05.03.18 11:20

Houkal, když se dítě dostalo mimo podložku, koupila jsem druhou. Pak houkal jen jednou, když byly podložky dvě. Syn dochází na kardiologii, tak jsem to řekla a nad JEDNÍM poplachem mávli rukou. Takže bych to řešila - já správná matrace? Já pevná deska pod matrací? Zkusit jiný monitor?

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 05.03.18 11:21

Teď čtu, že není pod matrací. Co píše výrobce o použití? bude správně fungovat, když je jen pod prostěradlem?

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 05.03.18 11:22

@adel18 já nevím me to přijde jako kravina ten monitor dechu akorát zbytečne stresuje… me sestře také pískal bez příčiny.. možná jak mimi mělce dýchá v hlubokém spánku… dřív také zadne monitory nebyli a žijeme - podle mě to je uplne zbytečna věc pokud mas zdrave mimi ( a jestli má mimi zemřít tak tomu stejně nikdo nezabrání je to osud ) :nevim:

Yasmina21
Kecalka 440 příspěvků 05.03.18 11:24

Nám monitor nehoukal nikdy. Máme 2 desky pod matrací. Já tedy miminku polštářek do postýlky nedávám, spinká jen na matraci. :kytka:

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 05.03.18 11:24

@Kalbe dřív taky nebyli autosedačky a pásy v autě :roll:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 05.03.18 11:26
@adel18 píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli vám občas houká monitor dechu? Naší holčičce jsou dva měsíce a spustil se asi 5×, vždycky v noci. Z toho 4× jsem k ní přiběhla, trochu s ní zatřásla jestli je v pořádku a normálně se vzbudila ze spánku, nicméně včera to bylo trošku na delší třásnutí, hrkala jsem s ní a volala na ni asi 10 vteřin než se probrala. Podle mě usnula tak hluboce, že zapomněla dýchat, ale moc se mi to nelíbí. Co kdybychom ten monitor neměli, že… A určitě to není tím, že by byla mimo dosah monitoru. Dřív spala v přední části postýlky zatímco monitor byl v nohách, vůbec se ho nedotýkala a fungoval normálně - nemáme ho pod matrací, protože přes naši matraci nefunguje, je normálně pod prostěradlem. Teď jsem ho přesunula blíž k ní, má ho pod polštářkem a ten alarm se spustil když spala na něm… Tak nevím. Jinak je naprosto zdravá, narodila se v 36 týdnu což už je oficiálně donošené dítě…

Mas ho spatne pod madraci. Dite se pohne a je mimo dosah. Zacne to houkat. Dej ho na prostredek madrace.

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 05.03.18 11:26

Taky nám jednou houkal, syn se zapomněl nadechnout, pak spal spokojeně dál.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 05.03.18 11:29

@iiiv a ani auta :D nezlehcuji to ale pro mě zbytečne pro zdrave dítě

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 05.03.18 11:30

@iiiv a žijeme :mrgreen:, škoda, že ti, kterým nezachránil život monitor, autosedačka nebo pásy v autě, už nenapíší…

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 05.03.18 11:30

@Kalbe pro tebe třeba zbytečné, pro někoho ne

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 05.03.18 11:31

@iiiv jo přesne tak :)

adel18
Stálice 54 příspěvků 05.03.18 11:35

Desku pod matraci nemůžu dát, prý pod matrací s kokosovou vrstvou nefungují, proto jí mám takhle. Zkontrolováno dětskou zdravotní sestrou a neříkala, že by to bylo špatně..

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 05.03.18 11:36

Hlavní důvod, proč bych si ho nikdy nepořídila ;) Spoustě kamarádek z okolí se dělo to samé a okamžitě se na něj vykašlaly, protože to za ty nervy nestojí ;)

eli26
Povídálka 26 příspěvků 05.03.18 11:39

Fungoval mi uplně v pohodě pod matraci z kokosove vrstvy…zkusila bych ho dat pod matraci.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >