Houpací hluboký kočárek s prostornou korbou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cotudelam
Nováček 7 příspěvků 08.03.18 17:33
Houpací hluboký kočárek s prostornou korbou

Ahoj, hledám snad nemožné. Ráda bych pořídila hluboký kočárek (ne kombinace) s korbičkou, která má délku lůžka víc jak 84 cm. Čtyři pevná klasická gumová kola, která houpou. Už jsem se dívala snad všude. Cenový rozpočet mám tak do 17 tisíc. Brala bych klidně i ze zahraničí, hlavně ne Polsko. Budu ráda za jakýkoliv tip :nevim:

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 25895 příspěvků 08.03.18 17:39

Roan Marita je za mě jednička :palec: Sice je to kombinace, ale poměrně cenově dostupná, můžeš to potom poslat dál jako hluboký kočár. A polský kočárek to sice je, ale já jsem v něm odvozila několik dětí - byla používaná jen ta hluboká korba, sporťák chvíli, ale je nepraktický. A potom udělala ještě radost jako kočárek známé na balkon.

Teď na nejmenší dítě mám jiný kočárek, s aretovacími koly,,moderního vzhledu. Malá má 5 měsíců, není žádný buřt, ale s fusakem a dekou se mi už do korby skoro nevleze. Kdybych nepotřebovala s tímto dítětem občas, ale pravidelně jezdit vlakem(ne vždy jede nízkopodlažní, znamená to kočár vytáhnout) a kdybych nepotřebovala lehký kočárek, menší a ovladatelný jednou rukou k vůli eskalátorům atd.,tak už bych se dávno vrátila ke své srdcovce - Roan Maritě :kytka:

Sice nesplňuje všechny Tvé požadavky, ale je to pohodlný koráb.

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 08.03.18 17:40

@Cotudelam Aha to je škoda, že píšeš ne Polsko. My právě koukali na Roan, ten opravdu houpal a byl velkej i s pevnmi koly. ALe o jiné takové značce nevím.

Verpa5
Kecalka 181 příspěvků 08.03.18 17:43

Určitě mrkni na inglesinu Sofia…máme ji a je to nejlepší kočár :)

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 08.03.18 17:45

Kajtex… ale nevím kdo ho vyrábí… :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 08.03.18 17:45

Inglesina ma velkou korbu a houpací kola.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 08.03.18 18:13

@Cotudelam my měli Tako a super :palec:

mimart
Kecalka 365 příspěvků 08.03.18 18:16

Inglesina Vittoria, Inglesina Sofian, Tako Accoutic, Tako Dalga, Bébécar Stylo Clasic…některé jsou ale kombinace a i vyšší cenová relace.
Dobře vyber a pak napiš, v jakém si bude hovět miminko :srdce:

mimart
Kecalka 365 příspěvků 08.03.18 18:18

A ještě klasická retro Inglesina :)

Cotudelam
Nováček 7 příspěvků 08.03.18 18:18

@mimart Bebecar se mi docela zamlouvá, jen ty bílé kola mi vadí :roll:

mimart
Kecalka 365 příspěvků 08.03.18 18:22
@Cotudelam píše:
@mimart Bebecar se mi docela zamlouvá, jen ty bílé kola mi vadí :roll:

však kukni, zda nemají v nabídce vícero podvozků s jinými koly, např. Inglesina má bílá kola i tmavá nafukovací…Ingleska Vittoria je zase moje :srdce:

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 08.03.18 18:48

Roan Marita a je mi šumák, že je z Polska, nejlepší kočár, co jsem zatím viděla a sakra kvalitní! Vozím v něm už druhý dítě, první odvozil do 20kg, dvakrát týdně ho rozkládám a skládám do auta, komplet peru každý třetí týden. Čtvrtý rok je v provozu bez jediné závady.

P4ja
Závislačka 3723 příspěvků 08.03.18 18:51

@Janli JJ, tak bych koupila, kdbych nesehnala z druhe ruky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 08.03.18 19:39

@Cotudelam a co Liberta? Sice delaji jen kombinace, zato je to český výrobce a,,korby” jsou velké…

Vallunka
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 08.03.18 19:42

Já měla vždy inglesinu a používala do 1,5roku..dál i golfky této značky, vydrží vše a kočárky jsou pohodlné a prostorné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama