Houpací kočárek s velikostí kol ´´12´´

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
asimpa
Stálice 87 příspěvků 27.08.19 10:59
Houpací kočárek s velikostí kol ´´12´´

Ahoj,

chtěli by jsme pořídit klasický houpací kočárek, trojkombinaci a velikost kol 12. Koukala jsem na internet a nejčastěji je to Roan nebo Inglesina. Jinak je u ostatních houpacích kočárků velikost kol 14. Víte o jiných výrobcích kočárků s koly velikosti ´´12´´? Budu ráda za vaše tipy. Děkuji :)

Reakce:
eli26
Povídálka 49 příspěvků 27.08.19 11:39

@asimpa
Ahoj,
Ja ted teda nevim tu velikost kol, ale mela jsem bebecar maji na vyber 3 druhy kol(teda meli pred 4 roky) mam ho schovany a tesim se az jej za 7 mesicu vytahnu:blush:
Je super houpavy nas zachranil… maly spal jen v houpavem kocaru…

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 27.08.19 11:57

Myslím, že k převážné většině těchto kočárku se velikost kol dá navolit, případně je dokoupit. ;) Alespoň to tak bylo před pár lety, kdy v základu naopak byly častěji 12 a kdo chtěl 14,musel si o ně při nákupu říct.

asimpa
Stálice 87 příspěvků 27.08.19 12:00
@modravlocka píše:
Myslím, že k převážné většině těchto kočárku se velikost kol dá navolit, případně je dokoupit. ;) Alespoň to tak bylo před pár lety, kdy v základu naopak byly častěji 12 a kdo chtěl 14,musel si o ně při nákupu říct.

Ano, před pár lety to tak skutečně bylo :palec: Ale teď, co tak koukám, tak o možnostech výběru velikosti kol ani zmínka. Možná přímo v prodejně, při osobním jednání by byla možnost. Nebo formou emailu se poptat.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 27.08.19 12:15

@asimpa Zkusila bych se zeptat přímo v prodejně. Nevím, co se ti líbí za kočárek, ale přijde mi, že většina těchto koleček se upevňuje na podvozek stejným systémem, tak třeba by byli schopni poradit, jestli nejsou nějake univerzální kola 12 nebo na kočárek nesednou menší kolečka od jiné značky. :nevim: Myslím, že se s tímto dotazem na prodejnách setkávají dnes a denně, přeci jen ne každá maminka měří 170cm a výš. ;)

asimpa
Stálice 87 příspěvků 27.08.19 12:18
@modravlocka píše:
@asimpa Zkusila bych se zeptat přímo v prodejně. Nevím, co se ti líbí za kočárek, ale přijde mi, že většina těchto koleček se upevňuje na podvozek stejným systémem, tak třeba by byli schopni poradit, jestli nejsou nějake univerzální kola 12 nebo na kočárek nesednou menší kolečka od jiné značky. :nevim: Myslím, že se s tímto dotazem na prodejnách setkávají dnes a denně, přeci jen ne každá maminka měří 170cm a výš. ;)
:palec:
Petule030
Kelišová 5979 příspěvků 27.08.19 21:20

Mám Navington caravel, prodává se víc s 14", ale dají se sehnat i kolečka 12". Kočárek mám už na druhé dítě a jsem s ním moc spokojená. Akorát to je jen dvojkombinace a k autosedačce jsme pořizovali redukci.

Váš příspěvek
Reklama