Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 01.03.17 17:02
Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Ahojky všem, máte některá zkušenost s houpacím kočárkem, který má stejně velká kola, (velikost´´12´´) a látkový koš? Zajímají mě značky takových kočárků. Děkuji :)

Reakce:

Verpa5
Kecalka 228 příspěvků 01.03.17 17:14

Myslím že by ti mohla vyhovovat inglesina.

nani77
Kecalka 411 příspěvků 01.03.17 17:43

Hledala jsem houpací kočár se 4 velkými koly, aby vypadal co nejvíc retro, ale byl prostě nový. Pořídili jsme Bebecar Stylo Class, ten bílý koženkový, ale v jiných barvách měli i látkové. Tak se koukni. Houpe skvěle, je to pérák, jako staré kočáry, přední kola jsou volně natáčecí, ale vždy rovnoběžně, takže se nezaseknou, projedu s tím i sněhem, dají se zaaretovat, když je cesta moc hrbolatá. Velká korba, malá se vešla v tlustém fusaku i v 9 měsících, a to byla macík. 3-kombinace, takže když byla malá úplné miminko a bylo to na chvíli, tak jsem vozila v autě jen podvozek a vajíčko na něj rovnou nacvakla. Koš látkový. Polohovatelná rukojeť, spousta dokoupitelných doplňků.

Jako alternativu jsem zvažovala Inglesinu, ale líbil se mi jen ten úplně retro kočárek, který je sice nádherný, ale nehoupe VŮBEC! Kostitřas.

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 01.03.17 21:19

Měla jsem Tako baby heaven line a požadavky by splňoval. Jen ten koš je blbě přístupný. To někdo nedomyslel…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >