Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
asimpa
Stálice 82 příspěvků 01.03.17 17:02
Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Ahojky všem, máte některá zkušenost s houpacím kočárkem, který má stejně velká kola, (velikost´´12´´) a látkový koš? Zajímají mě značky takových kočárků. Děkuji :)

Reakce:
Uživatel je onlineVerpa5
Kecalka 237 příspěvků 01.03.17 17:14

Myslím že by ti mohla vyhovovat inglesina.

nani77
Kecalka 424 příspěvků 01.03.17 17:43

Hledala jsem houpací kočár se 4 velkými koly, aby vypadal co nejvíc retro, ale byl prostě nový. Pořídili jsme Bebecar Stylo Class, ten bílý koženkový, ale v jiných barvách měli i látkové. Tak se koukni. Houpe skvěle, je to pérák, jako staré kočáry, přední kola jsou volně natáčecí, ale vždy rovnoběžně, takže se nezaseknou, projedu s tím i sněhem, dají se zaaretovat, když je cesta moc hrbolatá. Velká korba, malá se vešla v tlustém fusaku i v 9 měsících, a to byla macík. 3-kombinace, takže když byla malá úplné miminko a bylo to na chvíli, tak jsem vozila v autě jen podvozek a vajíčko na něj rovnou nacvakla. Koš látkový. Polohovatelná rukojeť, spousta dokoupitelných doplňků.

Jako alternativu jsem zvažovala Inglesinu, ale líbil se mi jen ten úplně retro kočárek, který je sice nádherný, ale nehoupe VŮBEC! Kostitřas.

orchidea2016
Kecalka 307 příspěvků 01.03.17 21:19

Měla jsem Tako baby heaven line a požadavky by splňoval. Jen ten koš je blbě přístupný. To někdo nedomyslel…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >