Reklama

Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 01.03.17 17:02
Houpací kočárek se stejně velkými koly a látkovým košem

Ahojky všem, máte některá zkušenost s houpacím kočárkem, který má stejně velká kola, (velikost´´12´´) a látkový koš? Zajímají mě značky takových kočárků. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Verpa5
Kecalka 215 příspěvků 01.03.17 17:14

Myslím že by ti mohla vyhovovat inglesina.

nani77
Kecalka 407 příspěvků 01.03.17 17:43

Hledala jsem houpací kočár se 4 velkými koly, aby vypadal co nejvíc retro, ale byl prostě nový. Pořídili jsme Bebecar Stylo Class, ten bílý koženkový, ale v jiných barvách měli i látkové. Tak se koukni. Houpe skvěle, je to pérák, jako staré kočáry, přední kola jsou volně natáčecí, ale vždy rovnoběžně, takže se nezaseknou, projedu s tím i sněhem, dají se zaaretovat, když je cesta moc hrbolatá. Velká korba, malá se vešla v tlustém fusaku i v 9 měsících, a to byla macík. 3-kombinace, takže když byla malá úplné miminko a bylo to na chvíli, tak jsem vozila v autě jen podvozek a vajíčko na něj rovnou nacvakla. Koš látkový. Polohovatelná rukojeť, spousta dokoupitelných doplňků.

Jako alternativu jsem zvažovala Inglesinu, ale líbil se mi jen ten úplně retro kočárek, který je sice nádherný, ale nehoupe VŮBEC! Kostitřas.

orchidea2016
Kecalka 301 příspěvků 01.03.17 21:19

Měla jsem Tako baby heaven line a požadavky by splňoval. Jen ten koš je blbě přístupný. To někdo nedomyslel…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama