Houpací kůň, odrážedlo nebo hopsadlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medičkaa
Kecalka 151 příspěvků 7 inzerátů 11.11.18 22:17
Houpací kůň, odrážedlo nebo hopsadlo

Ahoj. Blíží se Vánoce a tak si jdu pro radu. Synovi bude na Vánoce 9 měsíců, v březnu pak oslaví 1. narozky a já dumám nad pořízením nějaké takové hračky - odrážedla, houpacího zvířátka nebo hopsadla. Co je pro takové prtě vhodnejší a s čím si vaše děti kolem toho 1. roku nejvíc hrály a co naopak nezvládaly nebo je nebavilo? Všechno najednou kupovat určitě nebudu, odrážedlo jsem myslela že mu pak pořídím na ven, ale jestli by to nejdřív neměl natrénovat doma na tom nejmenším. Syn zatím samozřejmě nechodí a já vůbec nedokážu odhadnout jestli by některou z těch hraček už v roce zvládl… Díky za rady a tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43493 příspěvků 11.11.18 22:25

Dceru chytlo odrážedlo tak někdy kolem 20 m (chodit začala v 15 m), do té doby plastovou motorku přenášela v náručí. Houpacího koně jsme půjčili někdy kolem 2 let, chvilku jí to trvalo, ale pak ho milovala. V jiných ohledech teda takhle „opožděná“ nebyla :) Hopsadlo jsme neměli vůbec. V 9 m by ještě dost dlouho nic z toho nevyužila.
Možná bych zvážila takovou tu velkou plastovou Tatru, i nechodící děti si to můžou posouvat a tlačit, dají se vozit v korbě.

Russet
Extra třída :D 12149 příspěvků 11.11.18 22:28

Odrážedlo měl syn snad až na roce a půl. A to chodil hodně brzo. Skákadlo mě přijde hodně nebezpečné v malém prostoru. Houpací kůň mě přijde nejlepší řešení. Nebo Tatrovka.

ZuzanaT
Stálice 78 příspěvků 11.11.18 22:31

Meli jsme vsechno. Za nas doporucuji odrazedlo typu auto, motorka. Ze začátku vozíš ty, pak jezdi sami po byte, pak vezmeš ven. Akorát musíš naučit, ze se na to nestoupa, aby jim to nepodjelo. Houpací kun byl moc vysoký a dalo se přepadnout. Hopsadlo spis oslik nez balon s uchem. Ale toho vyuzivali spis ve verejne herne.

Medičkaa
Kecalka 151 příspěvků 7 inzerátů 11.11.18 22:31

@ugluk @Russet tatrovku máme nachystanou u nasich na půdě ještě po mě a pořát drží :D takže tu dostane u našich… myslela jsem aby měl taky nějaký pořádný dárek od nás, ale zas se mi nechce dávat něco co dalšího půl roku vůbec nevyužije…

Russet
Extra třída :D 12149 příspěvků 11.11.18 22:34
@Medičkaa píše:
@ugluk @Russet tatrovku máme nachystanou u nasich na půdě ještě po mě a pořát drží :D takže tu dostane u našich… myslela jsem aby měl taky nějaký pořádný dárek od nás, ale zas se mi nechce dávat něco co dalšího půl roku vůbec nevyužije…

Syn právě dostal na roce novou sklápěčku. Po mně už nezůstala. Tak ta bude bytelná. A co třeba nějaký malý stan? Někdo to i šije, vypadá jako indiánský.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 11.11.18 22:34

Syn uměl na plastové motorce od roka, ale moc ho to nebavilo, zato v roce a dvou měsících jezdil 4 km do města a zpět jako drak. Skákací gumové zvířátko až tak od roka a půl, do té doby jsem mu musela pomáhat to zkoordinovat. Houpací kůň by ho nebavil, nebaví ho houpačky, máme takovou dřevěnou na způsob Utukutu Spectra. Jinak super nápad, co tu zazněl je ta Tatrovka, v té se nechával vozit právě kolem toho roka a to miloval. Jen bacha na tlačení před sebou, to není ideální pohyb :)

Russet
Extra třída :D 12149 příspěvků 11.11.18 22:35
@ZuzanaT píše:
Meli jsme vsechno. Za nas doporucuji odrazedlo typu auto, motorka. Ze začátku vozíš ty, pak jezdi sami po byte, pak vezmeš ven. Akorát musíš naučit, ze se na to nestoupa, aby jim to nepodjelo. Houpací kun byl moc vysoký a dalo se přepadnout. Hopsadlo spis oslik nez balon s uchem. Ale toho vyuzivali spis ve verejne herne.

Spíš ten houpací dřevěný kohout. Prodává se to vůbec ještě?! :nevim: My ho se sestrou na roce měly.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 11.11.18 22:35

@Medičkaa Tak my v tomto věku využili houpacího koníka,děti jsem na něm houpala jakmile začaly sedět.Máme z ratanu s velkou zádovou opěrkou.Po roce si do něj děti začali lozit a houpat i samotné za mého dohledu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 11.11.18 22:41

Podívej se na odrážedlo BobyCar od BIG, našemu malému bude za týden rok a už na něm blbne v jeslích. Dostane ho k narozeninám. Ale je pravda, že už chodí. Potom máme houpací žirafa od firmy Labebe, která se dá předělat i na vozík. Ale houpání na ní ještě neumí koordinovat, když nesedí zadečkem úplně vzadu, nejde to houpat, má ji jako jezdící a drandí s ní po obýváku. :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 11.11.18 22:43

Omlouvám se, odkaz nefunguje

Příspěvek upraven 11.11.18 v 22:57

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 11.11.18 22:44

https://www.zbozi.cz/…by-car-clas/?…

lucynka25
Echt Kelišová 7893 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 22:55

@Medičkaa u nas bylo a je u obou holek nejvetsi hit odrazedlo auticko,ktere hraje na doma,obe dostaly v roce a pak uplny top hopsaci zebra od FP,na tom prvni dcera skakala az do 2,5let jak dívá.Druhe dceri jsem ji vytahla v roce a taky poctive hopsa :mrgreen:

Motorku začala az po roce a pul,pak mela houpaciho losa z ikei a toho dostala tusim ve 2letech,mladsi dcerka ma houpaci berusku a ta ji jeste nebere (15mes)

Medičkaa
Kecalka 151 příspěvků 7 inzerátů 12.11.18 05:13

všem moc děkuji :) ale koukám že se stejně každému osvědčilo něco jiného :mrgreen: no asi obrazime před narozkama nějaké kamarády a dětské herny a prostě to tam vyzkouším a uvidíme jestli mu něco z toho už půjde

smudlinky
Závislačka 2572 příspěvků 348 inzerátů 12.11.18 06:26

Dcera v roce dostala houpací žirafu a celem se na ní houpala Motorku- plastovou odrážecí měla až kolem druhého roku, moc ji to nechytlo. Houpadlo jsme neměli. Synovi jsme houpací zvíře nekoupili, motorku měl od cca 1,5 roku a jezdil na ní celkem dost, houpadlo jsme neměli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >