Houpací kůň plastový/dřevěný?

66
27.10.19 00:38

Houpací kůň plastový/dřevěný?

Dobrý den, chtěla bych koupit synovi (13 měsíců) houpacího koníka a přemýšlím, jestli plastového jako třeba https://houpaci-kone.heureka.cz/…konik-modry/ nebo klasického dřevěného. Plyšového asi ne, kvůli údržbě. Poradíte prosím? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
27.10.19 00:55
@Snajl píše:
Dobrý den, chtěla bych koupit synovi (13 měsíců) houpacího koníka a přemýšlím, jestli plastového jako třeba https://houpaci-kone.heureka.cz/…konik-modry/ nebo klasického dřevěného. Plyšového asi ne, kvůli údržbě. Poradíte prosím? :kytka:

Mame dreveneho bileho konika asi za 500Kc. Vypada hezky v byte a dcera je spokojena. Jezdi dodnes. Casem si ho muzem pomalovat a bude ho mit jako dekoraci a vzpominku. Takhke to i inzeruji. Za me urcite mene plastu.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
27.10.19 01:08

@KaroliS Za 500?? 8o Já právě všude vidím dřevěné za 1500+. Můžu se zeptat odkud ho máte? Koukala jsem i po bazarových a zrovna nikde v okolí nic. Popravdě taky bych asi radši dřevěný, ale třeba ten plastový Little Tikes si maminky dost pochvalují a cena příznivá. Některé ty dřevěné se mi zdají i docela vysoké, tak nevím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
27.10.19 02:25

@Snajl woody ma bieleho dreveneho za 500

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
27.10.19 06:35

My mame bazaroveho dreveneho. Je krasny, ale ani jedno dite se na nem nehoupalo. Mladsi o malo vic, nez ten starsi. Takze ja jsem rada, ze jsem do toho neinvestovala moc penez :mrgreen: Pritom na hristi se oba dva houpou radi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3571
27.10.19 07:17

@Snajl V Ikee mají, houpacigo losa za 900 Kč. Je super pevný, vypadá jako nový už několik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
27.10.19 07:30

My teda máme oba dva a oba dobrý. Holky se vyřadily. A toho drevenyho taky máme za 500.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
27.10.19 07:32

Moje dcera ma houpaci ovecku, nema teda omyvavi povrch, protoze ma rouno. Dostala ji k prvnim narozeninam, ma ji uz druhym rokem.

Udrzba doted spocivala v tom, ze jsem ji jednou soupla do vany, nasamponovala, vydrbala, splachla a na balkone nechala ususit. Vic zatim nebylo treba. Prestoze ovecka je v provozu uz 2 roky a ma bile rouno, nevypadala nijak zvlast jete. Na hlave zacinala vypadat trosku usmudlane, ale fakt minimalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
27.10.19 10:58

@Snajl za mě jedině dřevo :srdce:
Mrkni taky po bazárkách :palec:

hezké dřevěné hračky mají třeba tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15584
27.10.19 11:23

Pokud má někdo šikovné ruce a možnost, je i možné na webu najít plánky na klasického dřevěného koně. A tedy i vybrat.
Mě docela zaujala netradiční houpačka (obr.). Když jsem to našel, kluci už houpačku měli a navíc už byli odrostlejší. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.10.19 14:35
@p0pokatepetl píše:
@Snajl woody ma bieleho dreveneho za 500
@Snajl píše:
@KaroliS Za 500?? 8o Já právě všude vidím dřevěné za 1500+. Můžu se zeptat odkud ho máte? Koukala jsem i po bazarových a zrovna nikde v okolí nic. Popravdě taky bych asi radši dřevěný, ale třeba ten plastový Little Tikes si maminky dost pochvalují a cena příznivá. Některé ty dřevěné se mi zdají i docela vysoké, tak nevím. :think:

Ja uz nevim, ale kdyz jsem si ted dala do vyhledavace dreveny kun bily, tak mi jich tam vylezlo asi 10 za cenu 499 - 580Kc. Vsechny prakticky stejne, co mame…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15584
28.10.19 13:14

Hugochodibos_cz - mají kohouta za 1240 :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu