Houpačka pro nejmenší na dětském hřišti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VercaNela
Povídálka 46 příspěvků 205 inzerátů 29.03.18 19:06
Houpacka pro nejmenší na dětském hristi

Ahoj maminky,
Chtěla bych se Vás zeptat jestli na dětském hřišti jsou houpačky pro malé děti (batolata).
Takové ty bezpečné, kam to dite posadíte a nemáte strach, že vypadne jako z klasické houpacky u které by jsme to dite museli držet a koupání by si neužil ani rodič, natož prcek. A kde v Praze takovéto hřiště je? Nejlépe Praha 4. Mockrát dekuji
Veronika a Nelinka 15mesicu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

IvePr
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 29.03.18 19:17

Většinou je všude psáno od 3 let. Ja teda mam 16 mesicu starou dceru. Nikdy bych ji nenechala na houpacce samotnou. U nas jsou teda i takovy jakoby houpaci site, ale mala sedi a po chvili chce jit tapkat nekam jinam. Asi fakt neni nikde hriste aby sis mohla dat nohy nahoru a posadit decko na houpacku a houpej se… U takhle malyho to ani nejde. Pockej az mu budou tak 4 :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21628 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 19:21

@IvePr Ona to myslí jinak podle mě. Aby ji nemusela držet u toho houpání a má na myslí takovou tu houpačku, co vypadá, řekla bych, jak kdysi chodítka. Děcko tam zapadne a nemůže vylézt ani spadnout. Dává se to na ty novější hřiště.
@VercaNela Nebude nejlepší se prostě projít a zjistit co kde v okolí je? Ty hřiště se hodně renovují a třeba se to někde bude dávat. Nám na vsi budou dělat nové letos.

Chupita
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 29.03.18 19:22

V dolních Holešovicích je hřiště určené pro prťata tak do 3 let. Jsou tady i ty houpačky, co zmiňuješ, ale to je z P4 daleko…

jopo
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 29.03.18 19:24

Tak ja jsem tedy z HK a tyto houpačky jsou na každém hřišti vždy alespoň jedna. Jsou to takový kalhotky ze kterých dítě n evypadne a dítě to miluje už tak od roka a snad i dřív.

Bara04
Kecalka 166 příspěvků 29.03.18 19:26

Byvaji skoro na vsech novejsich hristich :-) asi idealne projit

Helileli
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 29.03.18 19:31

Hřiště Lísek má tuto houpačku. Přímo u zastávky autobusu 193. Pozor, neplést se zastávkou V liskach, to je jiná.

VercaNela
Povídálka 46 příspěvků 205 inzerátů 29.03.18 19:32

@Aries6 Děkuji za pochopení. Chci aby si to dcera užila. Myslím něco takového. Dekuji určitě se juknu já právě nevěděla že to mají ty nové hriste.

VercaNela
Povídálka 46 příspěvků 205 inzerátů 29.03.18 19:33

@Chupita Dekuji aspon víš co jsem myslela. :palec:

Elen8
Extra třída :D 12950 příspěvků 29.03.18 19:34

Je to snad na kazdem hristi. Vetsinou je jedna houpacka pro vetsi a druha vedle pro male.

Aries6
Generální žvanilka 21628 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 19:35

@VercaNela U nás je ve vedlejší vsi a je jen jakoby z těch lan. Jezdíme tam na kole. Loni jsem tam dala tehdy dvouletou, pořádně ji rozhoupala. Prvně zatnula zuby, tak jsem ubrala, pak se jí to začalo líbit a nemohla jsem jí dostat dolů :D Měla by jsme ji mít pak i tady u nás, co jsem viděla návrh hřiště. Je to pro ty prťata bezva věc.

VercaNela
Povídálka 46 příspěvků 205 inzerátů 29.03.18 19:35

@Helileli Moc dekuji 193 jezdíme, tak se tam určitě zastavíme. :potlesk:

VercaNela
Povídálka 46 příspěvků 205 inzerátů 29.03.18 19:37

@Aries6 přesně tak, až bude teplejš tak vyrážíme a jsem zvědavá jak se to malé bude líbit :dance:

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 29.03.18 19:55

Vim o hristi na svandove divadle.

A pak na tom velkym na riegrovych sadech.

Uživatel je onlineCuddy
Extra třída :D 14744 příspěvků 29.03.18 20:02

Urcite no nemaji vsechna nova hriste, preci jen je pak to vyuziti houpacky mensi. Nam dite v 15 m zvladalo normalni houpacku, jen jsem radeji stala za nim, kdyby se nepredvidatelne pustilo. Tak muzes zkusit i obycejnou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama