Houpání na kolínkách a neklidné poskakování

9
8.11.19 08:56

Houpání na kolínkách - uklidnovani?

Dobrý den,
mam dcerku, ktere je ted 13 mesicu. Uz beha, je nesmirne uzvanena a spolecenska. Dost casu travi pohupovanim na kolinkach a neklidnym poskakovanim na prdelce. Napriklad kdyz bezi a spadne, kdyz prijdeme do noveho prostredi, kdyz se lekne, apod. tak jde hned na kolena a zacne se houpat (pritom moc nevnima okoli a je tak trochu jako kdyz „kouka do blba“). Tohle nam ted zacala delat i v noci. Usina hezky. Zabere tak kolem 18.30-19.30, prevaluje se u jednoho z nas rodicu ve velke posteli a potom, co usne ji dame do jeji postylky, kterou mame v loznici. V noci se uz vzbudi vetsinou jednou a to tak od 23.30-2.30. Jakmile se vzbudi, hned zacne perovat na kolinkach. Dam ji mlicko a ona pak peruje klidne 2 hodky az usne. Nebreci u toho, ale hlasite mruci.. kolikrat to zni dost legracne. Jsem z toho uz hrozne unavena a navic me prepadaji pocity, jestli je v poradku. Kolikrat pres den nadskakuje i na prdelku (treba kdyz jsme na pisku, kdyz sedi v zidlicce.. skoro kdekoliv)… je neustale v pohybu.. Zazival nekdo z vas to same? Myslite, ze je to jen povahou ditka nebo za tim muze byt i neco jineho?

S pozdravem, Zuzka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1179
8.11.19 09:22

Asi bych to řešila s pediatrem. Za mě je zvláštní že to dělá i v noci a hlavně tak dlouho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
8.11.19 10:04

@ZuzaV714 konzultace s pediatrem by byla vhodna. Kazdy na zmeny a neprijemne situace reaguje jinak. Nekdo se schova za rodice, jiny macka plysaka a ona se houpe na kolenou. V tom bych asi problem nevidela. Ta noc je ale zvlastni. Pravdepodobne se uklidnuje a trva ji, nez usne. Ja jsem si zrovna vcera rikala, ze mladsi syn uz nema zvlastni projevy chovani, jako mel drive (od cca roku do dvou). Tehdy bych mu klidne prirkla nejakou diagnozu :lol: Netvrdim, ze se nechova zvlastne, ale vetsina uz ustoupila nebo presla do tolerovatelne sirsi normy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat