Houpátka - využili jste? Babybjörn/Zopa?

81
27.5.21 12:18

Houpátka - využili jste? Babybjörn/Zopa?

Maminky, pořizovali/pořizujete houpátka? Využili jste? Všichni mluví pořád o Babybjorn houpátku, že to děti milujou, jen teda ta cena 5000… 8o I bazarová jsou dost drahá. Nebo máte zkušenost s jiným, třeba Zopa? Pořizuju výbavičku a u tohoto fakt nevím…
děkuji za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
27.5.21 12:23

@Mischae měli jsme od známých a malému se v tom fakt nelíbilo.. Takže jsme zase vraceli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
27.5.21 12:26

Ahojky, mame taky houpatko, od fisher price, a nejak se mu to taky nelibilo, využívá to az ted ve 2letech, jako křeslo..Ale každé dítě je jine..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
27.5.21 12:40

Mám od Fisher Price. Dávám tam holku jen na krmení. I starší se v ní jen krmila. Dobrý je, že tyhle levnější jsou pak jako křesílka pro starší děti… Starší dcera v něm sedí často. (má skoro 18mesicu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
27.5.21 12:42

My měli fisher price uplně nejobyčejnější za 300Kč, už na něm nefugovali vibrace. Měla jsem to jen proto abych měla občas u sebe dceru když jsem vařila, nebo pak na krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
27.5.21 12:45

Měli jsme, ale ne přímo tyhle značky. Za mě nepostradatelný pomocník, syn v tom byl spokojený (vlastně oba, ale na staršího sem měla jen vibrační, na mladšího vyloženě houpacku), já si ho nosila jak jsem potřebovala po bytě, když sem uklizela a vařila a potřebovala jsem volné ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7076
27.5.21 12:48

Na začátku roku jsem objednala zopa houpatko. Mělo se houpat dopředu a do stran + hrát. Houpalo se pouze dopředu a nehrálo, takže jsem vracela. Netuším, jestli vyrábí všechny takové „šmejdy“, ale asi to nebude nic kvalitního. Pořídila jsem nakonec 4moms ( je drahé taky). Má 5 stylu houpání a malej v něm být stejně nechce :lol:. Nicméně těžko říct, co tvoje dítě. Každé je jiné. Dcera se houpala ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
27.5.21 13:06

Měli jsme nějaké „no name“ a využila jsem ho na krmení ještě nesedících dětí (tj. tak ten 6-10 měsíc) předtím než jsme koupili židličky. Jinak v tom ani jedno z dvojčat moc být nechtělo. Jo navíc to bylo ještě vibrační, což jsme nepouštěli vůbec, protože v tom oba brečeli.
Znova bych to už nepořizovala, není to pro dítě ani nic zdravého, lepší je ho mít na zemi na dece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
977
27.5.21 13:08

Podle mě zbytečnost a 5tis. bych za to opravdu nedala. Dcera se mi ve 3 měsících točila na bříško a v tomhle by pak už nevydržela. Na starší dítě jsem měla půjčené fisher price, ale moc jsme to nevyužili, takže jsem to na druhé ani nepořizovala a dobře jsem udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
27.5.21 13:21
@Mischae píše:
Maminky, pořizovali/pořizujete houpátka? Využili jste? Všichni mluví pořád o Babybjorn houpátku, že to děti milujou, jen teda ta cena 5000… 8o I bazarová jsou dost drahá. Nebo máte zkušenost s jiným, třeba Zopa? Pořizuju výbavičku a u tohoto fakt nevím…
děkuji za názory :kytka:

Taky jsem o něm uvažovala, ale nakonec jsem ho nekoupila (zatím). Plno lidí mi to vymlouvalo jako zbytečnost. Pokud se nakonec rozmyslím a koupím tak asi jen něco obyč.. 5tisíc bych za to nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4313
27.5.21 13:46

Dcera houpání nesnášela, celkově pro ni byla opruz jakákoliv aktivita krom ležení na mě :lol: takže houpatko jsem měla, staré poděděné po dvou dětech sestry a stejně jsem ho měla jen na krmení až někdy v 6ti měsících a za krátko jsem koupila polohovatelnou židličku, tak šlo na půdu. Podle mě je lepší když se pak s dítětem někde přifaříš k někomu, kdo ho má a zkusíš jestli to má vůbec pro vás smysl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
27.5.21 13:57

Máme babybjorn, malá ho zbožňuje. Stal nás nový 3.5 tisíce ( zaměstnanecká sleva), v pohodě ho pak za 3 tisíce prodám.

Měli jsme předtím houpatko jiné značky a rozhodně nemělo takový úspěch, v babybjorn se totiž dítě houpe samo a to ho na tom baví.

Takže za mě je to bezva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
27.5.21 14:22

Za mě je to zbytečnost. A ty prachy bych za to nedala. Dle odborníků by v tom navíc nemělo miminko trávit příliš času. Malý mimčo tráví čas v postýlce, na gauči v hnízdečku. Větší na zemi na hrací dece s hrazdou. Když bylo dítě plačtivé, vzala jsem ho do nosítka nebo šátku a pracovala s ním :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19966
27.5.21 21:56

5tis za houpátko je naprostý nesmysl :roll:
dítě v tom vydrží stejně max 5 min než začne řvát, vyhozený peníze, jediný tak dobrý na krmení, dokud si sám nesedne :mrgreen:

určitě pokud ho chceš, koukni po bazaru a váhové kategorii taky, je to věc na chvilku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24451
27.5.21 22:02

Měla jsem, dceři se v houpátku nelíbilo, tak jsem ho docela rychle prodala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu