Houska s rostlinou Ramou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 18.03.19 12:16
Houska s rostlinou Ramou.

Holky, jdu se jen vypovídat. Dva dny jsem jen zvracela a průjem jsem měla asi stotisíckrát. Vůbec jsem nejedla, nepila kafe, nekouřila a pila jen vodu. V sobotu mě odvezla záchranka na infekční a tři hodiny jsem byla napíchnutá na infuzi, dávali mi do toho všechny možné léky - proti zvracení, proti bolesti. Dnes už je mi líp, jsem jen šíleně vyčerpaná a hlad jsem dostala takový, že bych snědla i vlastní mámu. Nesmím mléčné produkty, maso nemůžu ani cítit. Dostala jsem strašnou chuť na čerstvou housku s máslem. Přítelkyně mi doběhla pro čerstvé housky a rostlinou Ramu. Ani nevíte, jaká je to dobrota. K tomu mám lehoučkou kávu s rostlinným mlékem. Takový skvělý oběd jsem snad nikdy nejedla. Tak se nezlobte, přišla jsem se jen vypovídat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Adrasteia
Závislačka 3002 příspěvků 18.03.19 12:24

Však se neříká nadarmo, že hlad je nejlepší kuchař. :lol: Tak hlavně, že je ti už lépe.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34291 příspěvků 1 inzerát 18.03.19 12:28

:kytka: To je dobře, že už jsi z toho venku a že ti opět chutná, ať už jsi dostala chuť na cokoliv.

Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 18.03.19 12:42

Holky, já si přidala ještě druhou housku. :mrgreen:

milktea
Kecalka 483 příspěvků 18.03.19 12:43

to zní hrozně a naštěstí je to pryč, ale úplně tě chápu, když mívám migrény, taky nic nemůžu jíst a pít a jak si pak vážím i suché rýže :D

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 18.03.19 12:44

Ha, rama je bezmlecna? Pisu si, dik za inspiraci.

Bubla_Bučková
Kelišová 5883 příspěvků 18.03.19 12:44

@Enmamma a colu :palec:

Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 18.03.19 12:48
@milktea píše:
to zní hrozně a naštěstí je to pryč, ale úplně tě chápu, když mívám migrény, taky nic nemůžu jíst a pít a jak si pak vážím i suché rýže :D

Ano, bylo to strašný. Sotva jsem došla na záchod, když jsem se složila před záchodem na zem, zavolala přítelkyně záchranku. Chytila jsem to s klukem v nemocnici, byla jsem tam s ním na pozorování a odnesli jsme si rotaviry. On to tak bouřlivě neprožívá, ale vypadá to, že to bude mít déle.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 18.03.19 15:35

@Enmamma Jééé já teď z tebe taky dostala obrovskou chuť na housku s máslem, jak to tady nádherně popisuješ :mrgreen: Hlavně, že už je lépe :kytka:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 18.03.19 17:57
@malytlustyhroch píše:

Mrzi me, co te postihlo, ale jsem moc rada za inspiraci, vubec jsem nezaznamenala, ze rostlina rama existuje… Takze ted jsem si po roce taky dala housku s „maslem“ a jsem hrozne stastnej clovek :-) Nevite prosim nekdo, jak dlouho rostlina rama vydrzi otevrena?

Enmamma
Závislačka 3671 příspěvků 18.03.19 18:22
@malytlustyhroch píše:
Mrzi me, co te postihlo, ale jsem moc rada za inspiraci, vubec jsem nezaznamenala, ze rostlina rama existuje… Takze ted jsem si po roce taky dala housku s „maslem“ a jsem hrozne stastnej clovek :-) Nevite prosim nekdo, jak dlouho rostlina rama vydrzi otevrena?

Nejíš máslo? Tak rostliná Rama je také moc dobrá. A myslím, že otevřená vydrží hodně dlouho.

Monchichik
Echt Kelišová 7748 příspěvků 18.03.19 18:25

@malytlustyhroch v lednici vydrží v pohodě dost dlouho ;)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 18.03.19 21:39
@malytlustyhroch píše:

Jak která. V některých rostlinných máslech je špetka podmáslí, ale fakt jen špetka. Počítám do 5 g na 100g.

Ad expirace. Počítej zhruba se 60 dny. Po otevření počítám tak měsíc. Pak lehce zežloutne povrch, ten odstraníš a zbytek by měl být v pohodě.

Anna766
Hvězda diskuse 76501 příspěvků 18.03.19 21:43
@Anonymní píše:
A co teprve celozrnný chléb s flórou gold, solí a cibulí.
Jako to už si s těmi anonymy děláte pr..el ne?
@Enmamma píše:
Holky, já si přidala ještě druhou housku. :mrgreen:

Dej si, dobrou chuť. :pankac:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 19.03.19 13:22
@Průzkumník píše:
Jak která. V některých rostlinných máslech je špetka podmáslí, ale fakt jen špetka. Počítám do 5 g na 100g.Ad expirace. Počítej zhruba se 60 dny. Po otevření počítám tak měsíc. Pak lehce zežloutne povrch, ten odstraníš a zbytek by měl být v pohodě.

Wau! Dik. Slysela jsem, ze vydri dlouho, ale asi by me nenapadlo jit pres tri tydny. Za upozorneni na podmasli taky dik, o tom jsem vedela, naopak pro me je prekvapeni, ze existuji produkty bez nej.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama