Hov*a v hlavě půl roku po rozchodu..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
xof
14
1.7.22 08:16

Hov*a v hlavě z rozchodu..

Už tu téma na tento rozchod mám..

Potřebuji se tak trochu ujistit, že jednám správně. Už je to přes půl roku od rozchodu. On mě podvedl (jednorázovka) - zda by k rozchodu došlo bez toho, nevím. Neomluvil se, nelitoval, nechtěl to řešit, odešel. Komunikace pak byla už jen z praktických důvodů nebo žádná. 2× si nějakým způsobem napsal o kontakt s mým psem, načež jsem mu odpověděla, že v tom nevidím smysl. Pak mi napsal, zda se mě už může zeptat, jak to zvládám. Na to jsem reagovala, že to mohl vždycky, že jsem mu to nezakázala a jednoslovně odpověděla, že zvládám. Nijak to nepokračovalo. Pak zase po nějaké době, že mu chybím. Po další době jestli mě už může pozvat na kafe - na to jsem se ptala proč? U obojího uvedl, že je to slabá chvilka. A teď nedávno se zase ozval s tím, že on VÍ, že ho nechci nikdy vidět, ale on mě chce vidět a pokecat. Já jsem mu na to psala, že jsem mu nikdy neřekla/nenapsala, že ho nechci nikdy vidět (což je pravda), že to vydedukoval sám, že jsem jen chtěla vědět PROČ mě chce vidět. Tuhle konverzaci jsme více rozvinuli a buď to celé špatně podal nebo to bylo z jeho strany sobecké. Psal něco o tom, že neví zda mě vidět/nevidět, psát mi nepsat mi a že se právě rozhodne na základě toho, jak mě uvidí (neboco). Já se ptala proč by mě chtěl vídat, psát mi a on, že to právě neví, proto mě chce vidět. Tak jsem mu narovinu napsala, že jsem si myslela, že to směřuje k omluvě. On zase napsal, že třeba ano, že to nemůžu vědět, ale že to nebude dělat po telefonu. Tak jsem mu napsala, že na tom snad už nezáleží, jak to proběhne, když je to myšleno vážně a že kdo chce, ten si tu cestu prostě najde. Myslela jsem to tak, že kdo chce nějak učinit, tak to prostě udělá. On mi pak psal, že mě chtěl vidět už dřív, ale že k tomu prostě pořád nedostal šanci. Nechápu, dle čeho jsem tak měla soudit, přišlo mi, že chodil jen kolem horké kaše jako malý kluk. Nakonec jsem mu navrhla schůzku v den, kdy vím, že má být na jedné akci - zkrátka z důvodu, abych věděla, jak je pro něj důležité mě vidět a promluvit si semnou. Že je to ode mě vstřícný krok a že je teď na něm, zda i on udělá vstřícný krok a ten den za mnou přijde. Na to odvětil, že jestli to má být zkouška, tak to nic neověřuje a prostě ne, že ten den má být na té akci a i kdyby nebyl, že má v tu dobu dovolenou a může být stejně kdekoliv.

Pak už jen dodal, že to bylo bez efektu, že děkuje za mou pozornost a že se mě pokusí už neotravovat.

Já si teď říkám, jestli nebylo ode mě podlé a dětinské trvat na setkání v ten den, kdy vím, že něco má a zda jsem neměla být ta „moudřejší“. Prostě z toho co psal, mi to přišlo sobecké, tak jsem chtěla být taky a ne, že tu budu, když si zrovna vzpomene. Přece jen, je to už půl roku, kdyby snad opravdu chtěl mě vidět nebo se omluvit, tak to setkání iniciuje dřív nebo to aspoň napíše, ne?.
Pořád to nedokážu neřesit, celé mi to přijde strašně nedůstojné po těch letech, co jsme byli spolu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8330
1.7.22 08:20

Narcisista, manipulator, okamzite ukoncit veskery kontakt! Zmen si cislo, nereaguj na nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
1.7.22 08:20

Ten je na nástěnku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xof
14
1.7.22 08:27
@Jana525 píše:
Narcisista, manipulator, okamzite ukoncit veskery kontakt! Zmen si cislo, nereaguj na nej

To aktuálně nemůžu - musíme pořešit ještě jednu praktickou záležitost, kterou brzdí má nová práce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2481
1.7.22 08:28

Prosim te, nebavrej se v tom. Zablokuj si ho, pokud te jazdy kontakt s nim rozhodi. Je to k nicemu. Divej se dopredu, ne dozadu. On o tebe fakt nestoji, nejspis se nejak nudil a zkusil to :roll:…sama vidis, ze se ani nijak nesnazi…je to zbytecny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
1.7.22 08:28

Napsala jsi to spravne: maly kluk. Nedospely jedinec, ktery nevi, jak se chovat. Bez sebereflexe. Prinos setkani pro Tebe - nulovy. Pro Tebe jen ztrata casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xof
14
1.7.22 08:29
@kalie píše:
Prosim te, nebavrej se v tom. Zablokuj si ho, pokud te jazdy kontakt s nim rozhodi. Je to k nicemu. Divej se dopredu, ne dozadu. On o tebe fakt nestoji, nejspis se nejak nudil a zkusil to :roll:…sama vidis, ze se ani nijak nesnazi…je to zbytecny

Ano vidím, ale jak mě to vždycky rozhodí, racionální myšlení se na nějakou dobu vypne. A bohužel si ho zablokovat nemůžu, ještě musíme něco dořešit :(

Příspěvek upraven 01.07.22 v 08:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
1.7.22 08:32
@xof píše:
Ano vidím, ale jak mě to vždycky rozhodí, racionální myšlení se na nějakou dobu vypne. A bohužel si ho zablokobat nemůžu, ještě musíme něco dořešit :(

Tak to věcně dořešte a jakékoliv jiné snahy hoď za hlavu. Já mám sice z hodně bab srandu, ale tohle dokazuje, že i mezi námi je řada duševních chudáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
1.7.22 08:47

@xof Zda jednáš správně nebo ne, to musíš cítit v sobě a hlavně to ukáže čas.
Asi bych se s ním nesetkával, dokud nebudete mít minulost v sobě vyřešenou. Nevím co ty, ale on to asi ještě úplně dořešené sám v sobě nemá. Každopádně vztahy mají končit pro věci, které jsou opravdu překážkou pokračování a tím je dáno, že alespoň jedna ze dvou stran má jistotu, že navazovat nechce.
Osobně bych naschvál nikomu nedělal, abych ho zkoušel. Pozor na to, aby se ti něco podobného nechtělo dělat i u partnerů, protože to vztah narušuje, i když,,zvítězíš."

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2382
1.7.22 08:49

Tyo koukám co v tom všichni vidíte. Mně přijde naprosto dětinská komunikace od zakladatelky. 8o očividně jsi z něj stále v prd*li, tak se s ním sejdi jestli chceš, jestli ne tak ne. Nějaké analyzování zpráv a vymáhání důvodů proč přesně tě chce vidět.. navrhování termínů, aby jsi si něco dokázala. No nedivím se, že napsal, že teda nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21597
1.7.22 09:03

Jakej šel, takovou potkal.

Oba jste nezralí, manipulativní a hrajete na sebe hry.

Domluvte se na nejbližší termín, kdy máte oba čas, dořešte tu praktickou věc a pak se prostě od sebe odřízněte a přestaňte sypat sůl do ran.

Neomluví se, nezmění se. Když mu budeš chtít dát, tak nejspíš využije příležitosti, pokud sex s tebou byl zajímavej a pokud zrovna bude nadrženej. Ale to je tak všechno.

A teda jestli tohle budeš zkoušet, tak si ublížíš ještě víc, než tím, že ho zkoušíš dotlačit k omluvě. Kterou nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
1.7.22 09:05
@xof píše:
Už tu téma na tento rozchod mám..

Potřebuji se tak trochu ujistit, že jednám správně. Už je to přes půl roku od rozchodu. On mě podvedl (jednorázovka) - zda by k rozchodu došlo bez toho, nevím. Neomluvil se, nelitoval, nechtěl to řešit, odešel. Komunikace pak byla už jen z praktických důvodů nebo žádná. 2× si nějakým způsobem napsal o kontakt s mým psem, načež jsem mu odpověděla, že v tom nevidím smysl. Pak mi napsal, zda se mě už může zeptat, jak to zvládám. Na to jsem reagovala, že to mohl vždycky, že jsem mu to nezakázala a jednoslovně odpověděla, že zvládám. Nijak to nepokračovalo. Pak zase po nějaké době, že mu chybím. Po další době jestli mě už může pozvat na kafe - na to jsem se ptala proč? U obojího uvedl, že je to slabá chvilka. A teď nedávno se zase ozval s tím, že on VÍ, že ho nechci nikdy vidět, ale on mě chce vidět a pokecat. Já jsem mu na to psala, že jsem mu nikdy neřekla/nenapsala, že ho nechci nikdy vidět (což je pravda), že to vydedukoval sám, že jsem jen chtěla vědět PROČ mě chce vidět. Tuhle konverzaci jsme více rozvinuli a buď to celé špatně podal nebo to bylo z jeho strany sobecké. Psal něco o tom, že neví zda mě vidět/nevidět, psát mi nepsat mi a že se právě rozhodne na základě toho, jak mě uvidí (neboco). Já se ptala proč by mě chtěl vídat, psát mi a on, že to právě neví, proto mě chce vidět. Tak jsem mu narovinu napsala, že jsem si myslela, že to směřuje k omluvě. On zase napsal, že třeba ano, že to nemůžu vědět, ale že to nebude dělat po telefonu. Tak jsem mu napsala, že na tom snad už nezáleží, jak to proběhne, když je to myšleno vážně a že kdo chce, ten si tu cestu prostě najde. Myslela jsem to tak, že kdo chce nějak učinit, tak to prostě udělá. On mi pak psal, že mě chtěl vidět už dřív, ale že k tomu prostě pořád nedostal šanci. Nechápu, dle čeho jsem tak měla soudit, přišlo mi, že chodil jen kolem horké kaše jako malý kluk. Nakonec jsem mu navrhla schůzku v den, kdy vím, že má být na jedné akci - zkrátka z důvodu, abych věděla, jak je pro něj důležité mě vidět a promluvit si semnou. Že je to ode mě vstřícný krok a že je teď na něm, zda i on udělá vstřícný krok a ten den za mnou přijde. Na to odvětil, že jestli to má být zkouška, tak to nic neověřuje a prostě ne, že ten den má být na té akci a i kdyby nebyl, že má v tu dobu dovolenou a může být stejně kdekoliv.

Pak už jen dodal, že to bylo bez efektu, že děkuje za mou pozornost a že se mě pokusí už neotravovat.

Já si teď říkám, jestli nebylo ode mě podlé a dětinské trvat na setkání v ten den, kdy vím, že něco má a zda jsem neměla být ta „moudřejší“. Prostě z toho co psal, mi to přišlo sobecké, tak jsem chtěla být taky a ne, že tu budu, když si zrovna vzpomene. Přece jen, je to už půl roku, kdyby snad opravdu chtěl mě vidět nebo se omluvit, tak to setkání iniciuje dřív nebo to aspoň napíše, ne?.
Pořád to nedokážu neřesit, celé mi to přijde strašně nedůstojné po těch letech, co jsme byli spolu..

Tohoto muže ve svém životě nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
1.7.22 09:21

Takže se vlastně rozešel on s tebou? Nebo proč to tak řešíš? Jinak teda zrušit schůzku může kdokoli, v tom není žádný naschvál, stává se - kromě toho, když to někdo dělá naschvál jako ty. :D Objektivně mi přijde, že to teda moc nedáváš, jinak by si se na to povznesla, byla ráda, že schůzku nemusíte ještě dál odkládat a máte vše vyřešené. Místo toho „jen aby ego nebolelo“ trucuješ, přitom jemu je to putna. Zbytečně si to komplikuješ. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10584
1.7.22 09:34

Nezvládnuté z obou stran, pro všechny bude nejlepší, když se na to opravdu vykašlete, neřešit nic než tu nutnou provozní záležitost a poté navždy sbohem, tvá Máňa. Vůbec jsem nepochopila jeho slovní kličkování (když je každýmu stejně jasné, že z 99% jde o sex s ex) ani tvou snahu o schůzku v nemožný termín, to je fakt vtipný :lol: V jednom máš pravdu - jsou to strašný ho..na :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10634
1.7.22 09:59

Jak už bylo řečeno, omluva nepřijde. Ten chlap neumi řešit problémy, určitě to prosakovalo už v tom vztahu -něco provedl a raději se zdekoval, než aby něco napravoval. Teď se snaží ze svého problemu udelat problem u zakladatelky, to jsou ty narážky o jeji zhrzenosti…

Snažila bych se řešit teď jen sebe: chci ho videt? Chybi mi? Jsem ochotna otočit list a nebabrat se v minulosti? Pokud ano, tak čistý stůl, zapomenuto. Pokud ne (logické), střih…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat