Hoverboard - prosím radu

39
19.5.20 14:44

Hoverboard - prosím radu

Dobrý den, včera jsem pro syna koupila hoverboard. Odpoledne asi 20 minut jezdil, zkoušel jak na to. Pak se hoverboard najednou během jízdy úplně vypnul. Takže syn přepadl dopředu. Myslela jsem, že došla baterie. Večer jsem zapojila nabíječku, kontrolka svítila červená. Během hodiny se rozsvítila zelená a já ho tedy odpojila.Po obědě jezdil syn asi hodinu a najednou se to během jízdy opět vypnulo.
V návodu není ani slovo o tom, jak dlouho nabíjet. Je tam napsáno, že dojezd je 20-25km.To opravdu nejel. Dále je tam uvedeno, že při malém nabití se ozve signál upozornění. Syn tvrdí, že se žádný signál neozval.
A otázka zní-jak dává najevo jiný hoverboard že je slabá baterka? Jak dlouho se nabíjí a stává se vám, že se během jízdy zasekne?

Syn má hoverboard Ugo 8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3875
19.5.20 14:52

@Maja+B+J+? Nam drží taky tak hodinu jízdy. A vědět to nedá nijak, že se vybije. Jen lze naparovat s mobilem, ale to nevím, zda i ten váš. Nás hraje přes mobil a apku i muziku a v ty apce je vidět kolik zbývá baterky. Takže v mobilu to lze tak nějak kontrolovat. Sám hb ale upozornění nedá, třeba že by pipal nebo tak.
Je to pěkně blbý, já na tom jela bez apky a vypnul se a jak jsem seskočila, trochu jsem ho synovi pocerchrala, zrovna jsem jela z kopce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
19.5.20 15:01

@Virgina123 děkuju za odpověď. V tom papíru co je jako návod je napsáno, že signál má dávat, ale asi se tak neděje. To mi přijde dost nebezpečné. Kluk právě včera jel dost rychle a zafungoval zákon setrvačnosti. Má odřený bok, loket a naražený palec na ruce. Můžu vědět, jakou máš tu aplikaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21148
19.5.20 15:11

@Maja+B+J+? to je zvláštní a rozhodně dost nebezpečné.. náš předem upozorní - pípáním a baterka bliká. Nabíjíme, tak dlouho, dokud na nabíječce nesvítí zelené světýlko (nijak neupozorní, že je baterka nabitá).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
19.5.20 15:22

@Nastys Tak teď je na nabíječce 30 minut a svítí zelená. Při napojení tam byla červená. Taky mi to přijde zvláštní. Koupila jsem ho v obchodě, tak nevím, jestli se dá vyměnit za jiný. Vezmu ho teď ven, ať zjistím, jestli to signál vydává, nebo ne.
A nebezpečné mi to právě přijde hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21148
19.5.20 15:31

@Maja+B+J+? já bych ho šla vyměnit.. i oni musí vědět, že tohle je prostě nebezpečné. My zase u prvního měli problém s baterkou, reklamovali jsme a vzhledem k tomu, že neměli skladem jiný, tak nám vrátili peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14149
19.5.20 15:42

@Maja+B+J+? Sousedi ho mají a pípá a bliká, když je skoro vybitý. Jinak počítej, že ten dojezd je dost zkreslený. Možná pořád za kopce. Celkově to je tak hodina max. Nabíjení prý tak 4, aby to zase něco ujelo. Teď už to používají max na dojetí na kroužek a zpátky. Jinak je to přestalo bavit právě proto, že se to hodně rychle vybíjí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
19.5.20 15:55

@P4ja tak bliká na kolečkách a vestředu zelené světlo. Zvuk dělá pouze, když se zapne a nastoupí se na něj. O dojezd mi ani tak nejde, spíš o to, že se to prostě kousne. Včera to dopadlo „dobře“ protože si syn vzal chrániče na brusle.
Vzala jsem to znovu na zahradu. Chvilku jel, pak se to vyplo bez signálu. Znovu to nabíjí. Ještě jsem si říkala, že prostě je málo nabitý. Pod tu hladinu, kdy to dá signál. Nechám to tam dlouho a uvidím, jestli to dá signál. Jinak budu reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
19.5.20 15:58

@Nastys Tak do prodejny to mám 50km. Koupeno v Elektrowordu. Dnes tam zavolám a dohodnu se co a jak.
Návod na dvě věci. Ani slovo o tom, co a jak funguje.
Doufám, že si to nenechají 30 dnů na reklamaci. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14149
19.5.20 16:01
@Maja+B+J+? píše:
@P4ja tak bliká na kolečkách a vestředu zelené světlo. Zvuk dělá pouze, když se zapne a nastoupí se na něj. O dojezd mi ani tak nejde, spíš o to, že se to prostě kousne. Včera to dopadlo „dobře“ protože si syn vzal chrániče na brusle.
Vzala jsem to znovu na zahradu. Chvilku jel, pak se to vyplo bez signálu. Znovu to nabíjí. Ještě jsem si říkala, že prostě je málo nabitý. Pod tu hladinu, kdy to dá signál. Nechám to tam dlouho a uvidím, jestli to dá signál. Jinak budu reklamovat.

A není tam nějaké nastavení? Zkus tu appku do mobilu, pokud to má. Tam by něco mohlo by6. Ale fakt klukům to tady blikalo a pískalo, když to bylo skoro vybité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
19.5.20 16:18

@P4ja apku nevím jakou použít. Třeba u hodinek bylo uvedeno, jakou stáhnout. Tady nic.
Volala jsem na infolinku, kde je paní, která nic neví. Musím na prodejnu, tam to posoudí a rozhodnou jestli jiný kus nebo reklamace.
Pokud pojedu reklamovat budu chtít vyměnit za jiný. Návod považuje za nedostatečný. Nic v něm není.
Ach jo, kluk z nej byl unešený.
Necham to dlouho na nabíječce a zítra uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3875
19.5.20 16:24

@Maja+B+J+? Ta aplikace se jmenuje tao tao :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama