Hovězí maso vakuové balení datum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabki
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 28.09.18 18:03
Hovězí maso vakuové balení datum

Hovězí roštěnec datum spotřeby do 24.9 tudíž dneska 4dny po. vakuové balení. můzu použít, jasný uvidím až rozbalím nebo ucitim… Ale jestli tím datumem opravdu použitelnost končí? z masa je to risk.ale přes tu fólií vypadá hezky…

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 28.09.18 18:20

Otevři a uvidíš. Většinou mám špatnou zkušenost i týden před ukončením záruky.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 28.09.18 18:22

Pokud vypadá ok, tak já osobně bych ho normálně sežrala :mrgreen: U masa nekoukám na datum spotřeby, ale na aktuální stav.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 28.09.18 18:58

maso, uzeniny a věci s majonézou už teda po expiraci nejím, a to jsem k tomu jinak benevolentní. i když zase hovězí, který se běžně prodává uzrálý, x měsíců po porážce, nevím no :think:

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5406 příspěvků 28.09.18 19:02

Rozbalíš, uvidíš. Pokud bude v pořádku, tak bych ho normálně snědla.

TMana
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 28.09.18 19:15

Dost záleží, jak bylo skladováno, nicméně takové kuřecí často nevydrží ani do doby min. spotřeby.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 28.09.18 22:20

Myslíš, že to maso zná kalendář a ví, že teď uplynula doba spotřeby a má se zkazit? Otevřela bych a pak se rozhodla podle toho, jestli bude smrdět nebo ne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >