Reklama

Hovězí maso vakuové balení datum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabki
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 28.09.18 18:03
Hovězí maso vakuové balení datum

Hovězí roštěnec datum spotřeby do 24.9 tudíž dneska 4dny po. vakuové balení. můzu použít, jasný uvidím až rozbalím nebo ucitim… Ale jestli tím datumem opravdu použitelnost končí? z masa je to risk.ale přes tu fólií vypadá hezky…

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 28.09.18 18:20

Otevři a uvidíš. Většinou mám špatnou zkušenost i týden před ukončením záruky.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 28.09.18 18:22

Pokud vypadá ok, tak já osobně bych ho normálně sežrala :mrgreen: U masa nekoukám na datum spotřeby, ale na aktuální stav.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31646 příspěvků 28.09.18 18:58

maso, uzeniny a věci s majonézou už teda po expiraci nejím, a to jsem k tomu jinak benevolentní. i když zase hovězí, který se běžně prodává uzrálý, x měsíců po porážce, nevím no :think:

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4654 příspěvků 28.09.18 19:02

Rozbalíš, uvidíš. Pokud bude v pořádku, tak bych ho normálně snědla.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 28.09.18 19:15

Dost záleží, jak bylo skladováno, nicméně takové kuřecí často nevydrží ani do doby min. spotřeby.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32065 příspěvků 28.09.18 22:20

Myslíš, že to maso zná kalendář a ví, že teď uplynula doba spotřeby a má se zkazit? Otevřela bych a pak se rozhodla podle toho, jestli bude smrdět nebo ne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >